Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dziękuję i dziękuję. Niestety, okazuje się że najwyraźniej już zbyt długo pożywiam się przy growym stole, bo w sugerowane przez Was tytuły albo grałem, albo przynajmniej widziałem przez czyjeś ramię w akcji.
Nic to, na razie przekopię się przez te płytki z różnych, growych czasopism, a jak nic nie znajdę - to zawsze jest Dwarf Fortress :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"chodzonego RPGa."
Chodzi o gry tylko z widokiem za pleców?
Może Alpha protocol, Dungeon lords(jest demo, fajna, ale liniowa, czasami uciązliwa ). Jak znasz gry zachodnich twórców z wysokiej półkii, to sprawdź gry typu klasy B lub C np. Neverend lub sprawdź co mają wschodni tworcy w ofercie (od Rosji do Japoni ;) )
NWN2:maska zdrajcy pewnie znasz?

Trochę dobrego o czytałem o E.Y.E: Divine Cybermancy., zaś seria Avernum i pochodne wygląda na wymagające, zaś na konsolach czy emulatorach sa rozne rpg, czasami z srednia fabula, a na tyle by sobie zagrac na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. :) Ostatnio nakręciłem się na kosmos etc, tak więc szukam jakiejś w miarę nowej strategii rozgrywającej się w kosmosie. Od razu mówię że Sins of Solar Empire odpada, w to już grałem, chcę czegoś innego, możliwie podobnego do Homeworlda.
Ewentualnie mogłoby być coś pokroju Freelancera, ale wolałbym strategię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 00:24, Reffanov napisał:

Bry. :) Ostatnio nakręciłem się na kosmos etc, tak więc szukam jakiejś w miarę nowej
strategii rozgrywającej się w kosmosie. Od razu mówię że Sins of Solar Empire odpada,
w to już grałem, chcę czegoś innego, możliwie podobnego do Homeworlda.
Ewentualnie mogłoby być coś pokroju Freelancera, ale wolałbym strategię. ;)


Zobacz sobie czy zainteresuje Cię coś takiego jak: Hegemonia: Żelazne legiony. Gra nie jest nowa, ale wciąż ładna i klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 00:24, Reffanov napisał:

Bry. :) Ostatnio nakręciłem się na kosmos etc, tak więc szukam jakiejś w miarę nowej strategii rozgrywającej się w kosmosie. Od razu mówię że Sins of Solar Empire odpada, w to już grałem, chcę czegoś innego, możliwie podobnego do Homeworlda. Ewentualnie mogłoby być coś pokroju Freelancera, ale wolałbym strategię. ;)

Możesz spróbować Star Wolves która to gra przypomina krzyżówkę Freelancera i Homeworlda (dowodzisz jednym statkiem-matką i grupą stacjonujących na nim pilotów myśliwców, myśliwce, broń i inne wyposażenie kupujesz albo zdobywasz i sam decydujesz w co wyposażysz swoje jednostki). Niestety w Polsce dostępne są tylko dwie pierwsze części (z czego drugiej nie polecam) ale być może trzecia doczeka się wydania razem z nadchodzącym w tym roku dodatkiem/sequelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 06:15, Karharot napisał:

<ciach>


Coś mi to mówi, chyba nawet pierwsza część była w CDA ale nie dam sobie ręki uciąć.

Pogrzebałem trochę wczoraj na steamie i znalazłem coś, co się Endless Space zowie. Ktoś w to grał? Premiera dopiero jutro, ale z tego co widzę to przedtem były betatesty a na screenach i filmikach wygląda to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 14:48, byncu napisał:

Witam,Czy może ktoś polecić jakieś gry w stylu God of War lub Uncharted?


Bardzo podobne do siebie tytuły xD Zakładam że na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 14:48, byncu napisał:

Witam,Czy może ktoś polecić jakieś gry w stylu God of War lub Uncharted?

Jeśli o Uncharted mowa to I''m Alive ale nie wiem czy była już premiera.

Ja szukam gry podobnej do Stalkera lub Mass Effect. Oprócz Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ala Dark Omen, tylko nie Mark of Chaos, Battle March i Shadow of the Horned Rat... i wszystkie mody do Dark Omen.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... Guardian Heroes/Code of Princess/Muramasa Demon Blade(brak muti ;/). Ogólnie chcę platformowego(chociaż nie koniecznie) beat''em upa, z rozwojem postaci, dużą ilością ruchów/skilli/ataków wszystko dopełnione multiplay''erem. Platforma dowolna. Wydaje mi się, że w końcu posiadam wszystkie które posiadać powinienem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do... World in Conflict
Czyli strategię bez budowania bazy , nie ważne w jakich realiach
Zaznaczam że WH40k: DoW2 i Ground Control znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na PS3, podobnej do Left 4 Dead, Dead Island, itp. W sumie to najważniejsze, żeby były zombiaki. :P i tryb kooperacji też mile widziany. Polecicie coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam gry w klimatach S.W.A.T. Np. mam swój zespół i nim kieruję, łapie bandytów itp. Pierwsza misja w BF3 jak się wchodzi to tego mieszkania, takie cos interesuje, żeby wbić na chate z załogą i działac. Znacie coś w te klimaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 09:57, Stian3D napisał:

Witam

Szukam gry w klimatach S.W.A.T. Np. mam swój zespół i nim kieruję, łapie bandytów itp.
Pierwsza misja w BF3 jak się wchodzi to tego mieszkania, takie cos interesuje, żeby wbić
na chate z załogą i działac. Znacie coś w te klimaty?


Świta mi tylko seria Rainbow Six. Ew. Ghost Recon, ale to nie jest wbijanie się na chaty.
A jak bardziej chodzi Ci o kierowanie drużynami to seria Brothers in Arms, Operation Flashpoint, ArmA etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 09:57, Stian3D napisał:

Witam

Szukam gry w klimatach S.W.A.T. Np. mam swój zespół i nim kieruję, łapie bandytów itp.


Właśnie S.W.A.T 4 :P Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować