Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2012 o 21:18, Zauri napisał:

cos tpp, cos z akcja, raczej nie cos najnowszegoo

Podam tylko te, które gruntownie ograłem (i opisałem na GS''ie jakby co;)
The Force Unleashed: jakby mocno przymknąć oko na niedoróbki wersji PC to może się podobać
Dead Space- założę, się że już znasz. Lost Planet, Hitmany, Max Payne''y Tomb Raider''y i inne Fable''y podobnie.
Ale American McGee''s Alice -czyli Alicja w Krainie Czarów w stylu Quake''a- już niekoniecznie.
Nowa Trylogia Prince of Persia mogła już ulec zapomnieniu, a warto zagrać. Podobnie w Spider Man''a z 2000 i Armed and Dangerous (tu opieram się na opinii znajomych, ale soon, soon...).
Pisać o serii TR i nie wspomnieć o dwóch ciekawych adventure''ach z Inianą Jones''em- The Infernal Macine i The Emperror''s Tomb- to nietakt.
Bloodrayne możesz obczaić zwłaszcza jeśli lubisz gry z nazi lub wampirami.
The Suffering -obie części- mogę polecić z uwagi na niepowtarzalny klimat.
Rogue Trooper podobnie i jeszcze Beyond Good and Evil. Do tego z totalnej klasyki MDK, Nightmare Creatures, Dark Earth (jak się uda uruchomić), Drakan i Evolva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc znam, ograne, a jak nie ograne, to jak widac mnie zbytnio nie interesowaly.
manhunt 2, jedynke milo wspominam, tylko gdzie ja dorwe takiego klasyka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ostatnio się wciągnąłem z jeden tytuł (Legends of Pegasus) i udało mi się go przejść, wobec tego szukam wartych polecenia gier strategicznych/rts rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej. Ze statkami, obcymi do zabicia i takie tam. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Homeworldy, Starmageddon, Sins of a Solar Empire... Seria Star Trek Armada (ale bliżej jej do schematu rozgrywki z Warcraft niż z takiego np. Homeworlda), Outforce, Conquest: Frontier Wars...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 15:34, Przedlack napisał:

ciach

Blackhand podal dobre tytuly, ja od siebie dodam :
Space Empires V
http://www.youtube.com/watch?v=iPjZFyXyjWA
Haegemonia
http://www.youtube.com/watch?v=8RZfDGGm_r4
Mozesz sprobowac np serie Master of Orion ale gra jest bardzo zlozona i wiecej tam siedzenia w roznych tabelkach niz faktycznej walki jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand, @Longer
Dziękuję za propozycje, Haegemonia, Master of Orion oraz Homeworldy mnie zainteresowały. Teraz tylko przeszukać internet w poszukiwaniu najlepszej oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę gorąco polecić Master of Orion II. W trójkę nie grałem ale to z tego co słyszałem [ a słyszałem sporo, nie tylko z neta a przede wszystkim od grającego w to całkiem sporo ] to najgorsza część serii ale dwójka ... Dwójka jest miodzio, złożona ale naprawdę grywalna, ambitna gra. Jeśli mnie pamięć nie myli była [ jest? ] dostępna w pewnej cyfrowej dystrybucji ale już pomnę czy Steam czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..podobnej do:

Faraona / Kleopatry: Królowej Nilu.

Tylko nowszej. Robi się w ogóle takie gry? Bo nawet nie słyszałem, ale może ktoś zna a ja o czymś nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety już takich gier się nie robi. Ostatnio w ogóle strategie upadają. Jedynie seria Total War się jakoś trzyma, reszta przechodzi bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 16:58, Thrandir napisał:

..podobnej do:

Faraona / Kleopatry: Królowej Nilu.

Tylko nowszej. Robi się w ogóle takie gry? Bo nawet nie słyszałem, ale może ktoś zna
a ja o czymś nie wiem :(


Nie słyszałeś o Children of the Nile? To czas się zapoznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 16:58, Thrandir napisał:

Tylko nowszej. Robi się w ogóle takie gry? Bo nawet nie słyszałem, ale może ktoś zna
a ja o czymś nie wiem :(

Ostatnie 3 gry z tej serii to Cesarz Narodziny Państwa Środka, Cezar 4 i Children of the Nile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier w klimatach słowiańskich, najlepiej rpg, akcja, może być też skradanka, generalnie każdy gatunek, ale nie strategia, ograłem wiedźminy, a jestem ciekaw czy są jakieś gry w takich klimatach, a przypomnieć sobie nie mogę właśnie, gameplayem podobne do wieśka, dishonored, thiefa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 21:54, Tyler_D napisał:

Tylko czasy okołośredniowieczno-fantasy wchodzą w grę?

Nie, oczywiście, że nie. Jakiekolwiek czasy, ery, gatunki gier oprócz strategii, byle by był motyw, klimat słowiański, jestem po prostu ciekaw czy są jakieś gry w naszych klimatach, a nie przypominam sobie, chętnie bym zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 21:26, Arumantis napisał:

Szukam gier w klimatach słowiańskich, najlepiej rpg, akcja, może być też skradanka, generalnie
każdy gatunek, ale nie strategia, ograłem wiedźminy, a jestem ciekaw czy są jakieś gry
w takich klimatach, a przypomnieć sobie nie mogę właśnie, gameplayem podobne do wieśka,
dishonored, thiefa. :)

Dungeon Siege 3 jest lekko słowiański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytałem bo jestem wielkim fanem Stalkera i bardzo lubię wracać do tych tytułów ... Niby słowiańskości nie jest tam jakoś wiele ale ... jakoś tak fajnie tam jest. ;-) Czuć że robili tę grę ludzie ze wschodu. Może się zapoznaj jeśli nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 17:32, Tyler_D napisał:

Tak zapytałem bo jestem wielkim fanem Stalkera i bardzo lubię wracać do tych tytułów
... Niby słowiańskości nie jest tam jakoś wiele ale ... jakoś tak fajnie tam jest. ;-)
Czuć że robili tę grę ludzie ze wschodu. Może się zapoznaj jeśli nie grałeś.

Grałem, grałem świetny tytuł. Myślałem jednak o innych tytułach, grałem w: Stalkera, Dungeon Siege''a, Wiedźminy, Afterfalla, Frater''a, szukam jakichkolwiek innych tytułów związanych jakkolwiek ze słowianami, szeroko pojętymi klimatami tego typu oprócz strategii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować