Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2013 o 10:35, Nemoris napisał:

Hej.Szukam jakiegoś fajnego rpga gdzie jest duży nacisk na rozwój postaci,masa buildów
itd. W diablo 3 tego m brakuje,w diablo 2 już grałem milion razy,a PoE mi nie podeszło.
Torchlight 2 fajnie wygląda ale jednak za mało osób w to gra i gra jest bardziej single
niż multi.

LoL idealny. Gra darmowa, online, masa buildów, też dopiero zaczynam, także możesz spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 12:23, Paoro napisał:

LoL idealny. Gra darmowa, online, masa buildów, też dopiero zaczynam, także możesz spróbować

LoL. RPG.

...serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 12:32, Dared00 napisał:

> LoL idealny. Gra darmowa, online, masa buildów, też dopiero zaczynam, także możesz
spróbować
LoL. RPG.

...serio?

Nie wiem jeszcze nie grałem, dopiero zagram ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 10:35, Nemoris napisał:

Hej.Szukam jakiegoś fajnego rpga gdzie jest duży nacisk na rozwój postaci,masa buildów
itd. W diablo 3 tego m brakuje,w diablo 2 już grałem milion razy,a PoE mi nie podeszło.
Torchlight 2 fajnie wygląda ale jednak za mało osób w to gra i gra jest bardziej single
niż multi.


Wizardry 8. Sporo ras (ze sztampowego fantasy ostały się jedynie krasnoludy i elfy) i klas (alchemicy, gadżeciarze, biskupi). Rozwój postaci jest połączeniem tego z The Elders Scrolls (rozwój przez używanie) oraz przydzielanie paru punktów co awans.

Innym tyytułem może być Wizards&Warriors, cRPG z 2001r. od D.W.Bradley''a, twórcy Wizardry 5-7. Sporo klas, do tego klasy elitarne i 4 specjalne, wszystko po wykonaniu specjalnych zadań.

Jeśli chcesz coś w wersji light to polecam Might&Magic VI-Mandate of Heaven. Rozwijanie postaci w tej grze jest bardzo satysfakcjonujące, do tego masa przeciwników do rozwalania, sporo czarów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 12:23, Paoro napisał:

> Hej.Szukam jakiegoś fajnego rpga gdzie jest duży nacisk na rozwój postaci,masa buildów

> itd. W diablo 3 tego m brakuje,w diablo 2 już grałem milion razy,a PoE mi nie podeszło.

> Torchlight 2 fajnie wygląda ale jednak za mało osób w to gra i gra jest bardziej
single
> niż multi.
LoL idealny. Gra darmowa, online, masa buildów, też dopiero zaczynam, także możesz spróbować
:)

Idealny?LoL to moba.Tytuł sprawdzony przeze mnie już,ale dawno mi się znudził (zaczynałem na początku sezonu 1).
MMO też próbowałem.Pod tym względem WoW to wg. mnie idealna gra tego typu.Niestety straaaasznie czasochłonny więc raczej odpada.Być moze spróbuje NWN2.Jak macie jeszcze jakieś pomysły to pisać,z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 15:16, Nemoris napisał:

> > Hej.Szukam jakiegoś fajnego rpga gdzie jest duży nacisk na rozwój postaci,masa
buildów

Czyli tylko singlerplayer tez moze byc?
To Drakensang i alpha protocol to rpg, gdzie rozwoj postaci takze jest wazny.
Moze tez jakis rogulike jak adom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam MMORPG. W miarę dowolne.
Guild Wars 2, Runes of Magic...
Ew. Legend of Grimrock, jeśli lubisz stare w nowym opakowaniu.
Polecam też przejrzeć Desurę, coś się tam może dla ciebie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 22:19, Nemoris napisał:

Mhm.A jakieś mmo mało uzalezniajace ^ ^?


Guild Wars 2 zwykle jest mało czas zabierające :P
Nie ma mikropłatności, więc nie masz przywiązania do tego co wydałes. Nie ma abonamentu, więc nie czujesz że musisz grać, by ci się zwróciło.

Ostatnio poszło trochę w stronę gridnu, ale tylko jeśli de facto zależy Ci na skórkach przedmiotów...

Nagroda za questy dostawana jest automatycznie, podobnie jak sam quest dostawany. Kupowanie przedmiotów mozna zrobić z każdego miejsca, a w każdej lokalizacji są zaznaczeni na mapie handlarze wszystkich specjalności.

Wadą jest właśnie to, że ludziom grającym w stylu WoWa gra się nudzi, bo wszystko przeszli w miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 09:42, Darnok_Rukia napisał:

Szukam jakiejś gry rpg z coopem na PS3 . Od biedy może być H&S .


Hunted: Kuźnia Demona (The Demon''s Forge) mi się pierwsze skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł może ostatnio jakiś sympatyczny eRPeŻyk? Może być amatorski, nieistotne, ważne żeby się go dało gdzieś dostać. Najlepiej coś "dreptanego" (a''la Gothice i Elder Scrollsy) i możliwie mało hack''n''slashowatego.

Z ogromną chęcią przygarnąłbym też jakąś grę strategiczną albo - nawet lepiej - taktyczną z opcją hot-seat. Może być jakiś potomek Herosów, Battle for Wesnoth i różniastych gier bitewnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję kogoś kto będzie kojarzył nazwę takiego tytułu... A mianowicie jest to gra dość stara... Coś w rodzaju "sherlock Holmes" lub Gilbert "Goodmate fangoryjskie dziwy" ale była wydana po polsku, gra typu klikamy postacia, zbieramy dowody, rzeczy z otoczenia do inwentarzu... Z tego co pamiętam był to detektyw który na początku rozgrywki budzi się z bólem głowy i jest zamieszany w jakieś morderstwo... Proszę o pomoc ponieważ z wielką chęcią bym wrócił do tego tytułu z dzieciństwa :)
Metodą prób i błędów wykluczyłem takie tytuły jak:
-"Gilbert Goodmate fangoryjskie dziwy"
-"Post Mortem"
-"Still life"
-"The Black Mirror"
Z góry dziękuje za pomoc... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było mówione jeżeli tak z góry przepraszam.
Szukam gry podobnej do Mount&Bland i drugiej gierki podobnej do Gothica/ uniwersum The Elder Scroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 18:54, Firefly94 napisał:

niektórzy nazywają ją "prawdziwym"
Gothikiem 3. Z całego serca polecam.

Prawdziwym G3? A co w podstawie nieprawdziwego? Bo wyciągnęło serię do legendy? Risen też świetny bo widać pracę mistrzów, ale gothic to gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować