Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam jakiejś gry podobnej do Neverwinter Nights 2. Ogólnie RPG, zbieranie drużyny i jakaś historia. Gra musi być powyżej 2006 roku bo już w te starsze gry typu Baldury grałem. Znajdzie się coś oprócz Dragon Age i Drakensagna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę z innej beczki (chyba tu jest odpowiednie miejsce). Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 18:50, xbitPOL napisał:

Ja mam pytanie trochę z innej beczki (chyba tu jest odpowiednie miejsce). Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)

Myślę że lepiej będzie zadać to pytanie w temacie o Dead Space
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33130&u=1079
lub też PlayStation 3
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&u=10816
będziesz miał większe szanse trafienia na kogoś kto posiada tą grę w odpowiedniej wersji i będzie Ci mógł to sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry o tworzeniu filmów, własnego studia filmowego, podobną do Game Dev Tycoon i Game Dev Story. Obojętnie czy będzie to produkcja na PC, Androida, przeglądarkowa, a nawet fejsbukowa. Ok, jest The Movies, ale to gra bardziej złożona, w której trzeba poświęcić więcej czasu, także ta produkcja odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultowa gra z dzieciństwa, w którą się godzinami zagrywałem. Jednak to bardzo stara gra, a chcę coś świeżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę coś podobnego Serious Sama (Drugie Starcie) gdzie nawala się w sto potworów na raz. Grałem w wszystkie części SS, więc szukam czegoś mocnego. Painkiller odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 13:20, Jacentix napisał:

Chcę coś podobnego Serious Sama (Drugie Starcie) gdzie nawala się w sto potworów na raz.
Grałem w wszystkie części SS, więc szukam czegoś mocnego. Painkiller odpada.


Polecam Nitro Family. Mocna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś prostych gier ekonomicznych w sam raz, żeby rozpocząć przygodę z tym gatunkiem.
Najbardzej by mi zależało na czasach współczesnych, ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 23:03, Prince_Miki napisał:

Szukam gry sandboxowej, podobnej do GTA. Tylko proszę, nie podawajcie Mafii 2, bo świat
gry jest bardzo mocno ograniczony.


Sleeping Dogs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Saints Row jeszcze Just Cause.
Może nie konkretnie poziom GTA, ale szczególnie JC2 trzyma poziom dobrej gry, w której można popływać, polatać, pojeździć i pobiegać i sycąco rozwalić coś od czasu do czasu.
A atutem gry jest właśnie dość rozległy teren do zabawy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 23:03, Prince_Miki napisał:

Szukam gry sandboxowej, podobnej do GTA. Tylko proszę, nie podawajcie Mafii 2, bo świat
gry jest bardzo mocno ograniczony.


Chyba Driver...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować