Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2014 o 23:36, Malevyn napisał:

szukam gry podobnej do tom clancys the division. podjaralem sie troche gameplayem z e3.
jest cos w ten desen ?


chodzi mi o gry ze strzelaniem zza oslon oprocz mass effecta, the bureau xcom i gears of war. sa jakies inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:47, Malevyn napisał:

chodzi mi o gry ze strzelaniem zza oslon oprocz mass effecta, the bureau xcom i gears of war. sa jakies inne ?

Próbowałeś Deus Ex: Human Revolution?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakąś grę z zajebistym klimatem. Najlepiej, żeby był ciężki i mroczny. Ale niekoniecznie.

Dowolne ramy czasowe, mogą być dosłownie starocie z początków XXI wieku nawet.

Raczej bez najbardziej popularnych i oczywistych tytułów, bo te już pewnie znam

Gatunek? Raczej bez erpegów i strategii, skłaniam się w stronę gier akcji, mile widziane FPS-y i temu podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur

Wyboru to za bardzo wielkiego nie masz mijając te popularne w mrocznych klimatach. Z tego co pamiętam jest taka gra - strzelanka niepopularna bo na linuxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 18:00, Graszcz napisał:

Przeczytaj mojego posta jeszcze raz. Nie musi być mrocznie


Gram ostatnio w nowego Wolfensteina i zasadniczo polecam - jeśli nie zalicza się on do grona popularnych i oczywistych tytułów. Gra ma momentami nieprzyjazną konstrukcję poziomów i zdarzają się dziwne spowolnienia animacji, ale tak poza tym jest wściekle sympatyczna. No i jest też sympatyczna stylistyka podana w gęstym sosie a''la Tarantino.
Plus można mordować nazistów, podrzynać nazistom gardła, strzelać do nazistów, rozwalać nazistów, dziurkować nazistów a podczas krótkich przerw poprzerzucać się z innymi postaciami uwagami na temat eliminowania nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Penumbra i Condemned: Criminal Origins miażdżą mrocznym kilmatem. Możesz też obczaić Ninja Blade, Limbo, Dark Messiah: Might & Magic no i koniecznie Darksiders jeśli nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakieś RTS-y, których akcja dzieje się we spółczesności. Nie fantasy, nie przyszłość, nie druga wojna.

Mogą być starocie. Może nawet mile widziane.

Bardzo fajnie mi się gra w Starcrafta, więc mile widziane coś o podobnym gejmpleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawe wymagania, bo większość RTSów ze współczesnym sprzętem to nie typowe RTSy. :P To znaczy jest akcja jak w FPSach, ale zero zbierania "surówki" - są to gry typu Alliance: Future Conflict, Tom Clancy''s EndWar czy Joint Task Force. Z typowych RTSów to oczywiście Command & Conquer: Generals (nadal świetnie się młóci) i bardzo dobry Act of War wraz z dodatkiem (omijaj polską wersję, bo jest zabugowana niemiłosiernie). Jeszcze polski akcent: World War III: Black Gold, gra oparta na mechanizmach Earth 2150, bardzo przyjemna. I to chyba wszystkie, z tych ważniejszych. Oczywiście żadna z powyższych do StarCrafta nie ma startu, no ale Blizzard to Blizzard. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie typowe RTSy, ale polecam Wargame najlepiej najnowszą odsłonę ofc.
Genialna gra.

Poleciłbym też Combat Mission: Shock Force, ale aby w to grać właściwie i sycąco trzeba by kupić grę przez internet za jakies 100-150$.
Też nie do końca typowy (nie ma budowy bazy) ale bardzo sympatyczny RTS "współczesny", to World In Conflict.

Klasyczne "wybuduj bazę i zalej wroga jednostkami", to wspomniany już Act Of War, który jest jako tako grywalny.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry podobnej do Supreme Ruler 2020 lub podobnej podobnej chodzi o tematyke wiecie świat itp ale nie chodzi mi o serie hearts of iron bardziej współczesne,
no chyba ze cos zblozonego do EEII i EE III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam tak trochę z ciekawości: czy powstają jeszcze w dzisiejszych czasach klasyczne strategie RTS z dwuwymiarową grafiką w rzucie izometrycznym? W ciągu ostatnich kilku lat coś wyszło? Jakieś indie może? Czy same 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że RTSów nigdy nie za wiele. :) Cóż, w ostatnich latach to na pewno nie, a 2D tym bardziej, niestety. Ogólnie, ostatnim "dużym" typowym do bólu RTSem było... Armies of Exigo z 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w której tworzysz bohaterów (ostatecznie bohatera) lub drużynę od zera - rozbudowane kreatory z systemem talentów, wad, zalet etc. Nie omieszkajcie polecić starszych tytułów i klasyków - a nuż o czymś zapomniałem i chętnie sobie przypomnę. ;)

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights, Fallout, zapewne Dragon Age (nie grałem), gry z serii The Elder Scrolls... Obstawiam, że to te najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować