Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam czegoś podobnego do WoW, może być nawet jakiś klon, jeśli dobry. Głównie chodzi mi o klimat gry, wygląda lokacji, a już odrobinę mniej o mechanikę, oczywiście jakieś MMO, jest coś takiego? :) No i dobrze by było żeby gra była F2P, znajdzie sie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejże, gramowicze
Wyszły może ostatnio jakieś sympatyczne erpeżki albo gry bitewne/taktyczne? Potrzebuję czegoś w roli zapchajdziury zanim wyjdzie Age of Decadence. Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że Blackguards 2 wyszło, ale że część pierwsza pozostawiła mi po sobie dość mieszane wrażenia to z ewentualnym zakupem wstrzymam się do momentu w którym w necie pojawi się więcej opinii. Czy Warmachine: Tactics jest już grywalne? Czy ten komputerowy Mordheim oddaje oryginałowi chociaż odrobinę sprawiedliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry do co-opa z moją lepszą połówką :) Póki co ciśniemy w Left 4 Dead 2 i jest OK, ale pomału kończymy kampanię. Tak więc skłaniałbym się do FPSów z możliwością przejścia kampanii we dwoje. Myślałem o Borderlands, które mi osobiście bardzo przypadło do gustu, ale tu musiałbym poczekać na jakąś wyprzedaż i przede wszystkim opinie od osób, które grały w taki sposób.

Do przemyślenia są ciekawe propozycje z innych gatunków.

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 20:18, conradzik napisał:

<ciach>


Może Warframe? Darmowe, stosunkowo lekkie i dobre na krótszą partyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie chcielibyście spróbować czegoś angażującego szare komórki? Jeśli tak to proponuję arcydzieło kooperacji czyli Portal 2. Żadna gra nie kładzie takiego nacisku na współpracę, gdyż ta ma poziomy zaprojektowane tylko i wyłącznie dla dwójki graczy. Poza tym jeśli któreś z Was nie będzie akurat miało czasu towarzyszyć drugiemu to pozostaje znakomity singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 20:18, conradzik napisał:

Do przemyślenia są ciekawe propozycje z innych gatunków.


Przetestowane: Trine (obie części, bardzo miło wspominam), Lara Croft and the Guardian of Light (gra może jakoś niesamowicie nie porywa, ale całkiem przyjemna w coopie), Portal 2 (cudeńko), Orcs Must Die! 2 (niezła zabawa dla zrelaksowania).
Trochę inna stylistyka: Talisman (gra planszowa przeniesiona na pc/tablety).

Z nieprzetestowanych Magicka, jeśli tylko podejdzie Wam klimat i pomysł na grę - ja np. lubię, możliwość wysadzenia w powietrze partnera/partnerki jak dla mnie zwiększa tylko fun. ;)
W FPSach też nie mam doświadczenia (nie ten gatunek), ale też próbowałbym Borderlands. Możesz też sprawdzić Dead Island (w to akurat grałem z kumplem, było spoko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:24, Orion napisał:

A nie chcielibyście spróbować czegoś angażującego szare komórki?


Moja żona angażuje codziennie szare komórki nie tylko u siebie, ale i u takich białych myszek w laboratorium ;) Dlatego też z reguły lubi podchodzić do gier, jako relaksującego - nomen omen - "odmóżdżacza". Chociaż na koncie ma już wszystkie "ładne" Tomb Raidery (tzn. od Legend wzwyż) oraz Bioshocka na hardcorowym poziomie trudności (tzn. niemieckojęzycznej wersji językowej :) wydaje mi się, że damy jednak szansę Portalowi 2.

Z pozostałych wymienionych przez Was gierek postaram się przetestować OMD! 2 (w jedynce spędziłem całkiem sporo czasu), Warframe i Trine.

Jestem jednak otwarty na Wasze dalsze propozycje, przede wszystkim spośród wspomnianych na początku strzelanek z kampanią co-op. Zdaję sobie sprawę, że nie ma tego dużo, dlatego każda ciekawa propozycja jest na wagę piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie obie części Borderlands - gierka jest wręcz stworzona do grania w kooperacji. W Dead Island też było spoko, ale Border jest wg mnie do tego lepszy. Jeśli inny gatunek, to całkiem przyjemną sieczkę serwuje też Diablo III albo np. Torchlight II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, o ile w ogóle istnieje rozwiązanie.

Poszukuję gry tanecznej typu Just Dance/Dance Central/Dance Evolution zawierającej japońskie/koreańskie utwory, ale żeby była na platformę PS3/PS4, czyli bez region locka (w sumie to nawet X1 by od biedy mógł pasować). Próbowałem szukać po necie, ale... Just Dance ma 3 gry na Wii (U)... potem trafiłem na Happy Dance Collection... na Wii. I jeszcze K-Pop Dance Festival... i zaś to zakichane Wii. Damn you, Nintendo!

Oczywiście te całe dwa utwory PSY w Just Dance już ograne, cały jeden 2NE1 z Dance Central też, jak również nieliczne fajne kawałki z Dance Evolution.

Jak nietrudno się domyślić, koszty importu konsoli i gier z Japonii znacznie przekroczyłby budżet nawet nabycia nowego X1 z Kinectem. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2015 o 08:07, conradzik napisał:

Jestem jednak otwarty na Wasze dalsze propozycje, przede wszystkim spośród wspomnianych
na początku strzelanek z kampanią co-op. Zdaję sobie sprawę, że nie ma tego dużo, dlatego
każda ciekawa propozycja jest na wagę piwa :)


Misje kooperacyjne z Call of Duty: Modern Warfare 2 i 3. Może nie jest to cała kampania w co-op ale jest trochę tych misji. Jeszcze Splinter Cell: Conviction miał ciekawą kampanię pod co-op, może nie jest to FPS ale zdecydowaną większość zadań można również wykonywać strzelając do wszystkiego co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 09:30, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A tytuły na PC? Nie wiem jak to ma sie z legalnością, ale wiem że kolega zafiksowany
na punkcie jrocka i jpopu kupił matę i w coś tam grał...


No właśnie żona jest niepełnosprawna i gry z matą średnio pasują. Kinect/PS Camera wybaczają wiele, a zwłaszcza PS Move. Pewno podobnie byłoby z pilotami Wii, no ale region-lock niszczy wszystko. Tak by już Ninny dawno zarobiło na kilku grach i zakupie konsoli ode mnie, a ja bym nie musiał kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam nazwy gry z lat 2002-2004 .Pamiętam ,ze to byłą samochodówka ,jeździło się po chyba wolnym terenie (duża mapa) ,jedyne pojazdy jakie pamiętam to Buggy na bazie garbusa i Kamaz 6x6 (były też inne). Ta gra była chyba w jakiejś gazecie z tamtych czasów lecz nie jestem pewien w której(Click! lub Play).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 12:33, AphroditeDnB napisał:

Cześć. Szukam nazwy gry z lat 2002-2004 .Pamiętam ,ze to byłą samochodówka ,jeździło
się po chyba wolnym terenie (duża mapa) ,jedyne pojazdy jakie pamiętam to Buggy na bazie
garbusa i Kamaz 6x6 (były też inne). Ta gra była chyba w jakiejś gazecie z tamtych czasów
lecz nie jestem pewien w której(Click! lub Play).


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=132 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam gier podobnych to mającej wyjść w tym roku "The Forest". Nigdy nie miałem możliwości jeszcze zagrania w grę survival (ale nie horror! nie lubię bać) dlatego proszę o coś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 22:57, Jcl napisał:

Witam! Szukam gier podobnych to mającej wyjść w tym roku "The Forest". Nigdy nie miałem
możliwości jeszcze zagrania w grę survival (ale nie horror! nie lubię bać) dlatego proszę
o coś fajnego ;)


Minecraft :), jest survival, bać się też nie powinieneś (chociaż moja siostra nie złazi do podziemi z powodu potworów). Do głowy przychodzi mi jeszcze Rust i The Long Dark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepsze od wyżej polecanego Minecrafta pod względem survivalu jest 7 Days To Die, który jednakże może przyprawić czasami o ciarki na skórze.
Z podobnych minecraftowych klonów survivalowych stawiających na kreatywność godnym polecenia jest też Planet Explorers.

Jeśli natomiast kreatywność nie jest naszą domeną warto zapoznać się z How To Survive lub jeszcze lepszym State Of Decay.
Oba mają elementy horroru (wiecznie głodne zombie), ale nie jest ten element jakimś wyjątkowo przerażającym.

Jest jeszcze Project Zomboid, ale to specyficzna gra, która nie każdemu może się spodobać, tym bardziej poczatkującemu w survivalowych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Grałem kiedyś w Don''t Starve i całkiem ciekawie było. Chodzi mi głównie o to żeby były takie elementy jak w Far Cry (niestety czwórka już mi nie pójdzie) zobaczę te tytuły które podałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować