Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

To najbliżej będzie Planet Exlorers.

Niby gra jest nadal w fazie alpha i w Early Access, ale ma wystarczająco bogaty content by bawić się godzinami.
Jest rozbudowany crafting, budowanie siedzib, męczenie zwierzątek dla łupów, projektowanie pojazdów i broni.
Jest multiplayer dla chętnych jest i jakaś fabuła jesli nie bawi typowy sandbox bez celu.
Gra jest cały czas w produkcji więc nie ma obawy że twórcy sobie odpuszczą, tym bardziej że jest względnie popularna.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w grę z lat 90" max do 2000 roku. Gra była w stylu retro, 2d. Były tam cztery postacie do wyboru pierwsza wirowała i przy tym zabijała innych miała na sobię trójkątny kapelusz jak chińczycy, druga miała maskę i znikała, trzecia to klaun który teleportował się w wybrane miejsce, a czwartej postaci nie pamiętam :/ chyba miała super szybkość, ale nie wiem. Można było grać w trybie single player jak i multi, ale nie przez neta ;p tylko np z kolegą czy bratem. Gra miała wiele plansz takich jak lunapark, kanały, cmentarz i kilka innych. Jeszcze pamiętam, że jak się przegrało to zjeżdżało się po linie na piły mechaniczne i wtedy było game over :D Jeżli ktoś pamięta tytuł tej gry to niech napiszę w komentarzu, będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić na prezent grę z serii Skylanders na PS3, ale nie wiem, która część jest najciekawsza/najnowsza/najopłacalniejsza do kupienia, by prezent był udany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Red Dead Redemption na xboxa 360.
Gier (dobrych) o dzikim zachodzie jest raczej mało - bardziej chodzi mi o "formę" gry - sandbox, oryginalny świat, dobra historia... GTA V mam i uważam że to dobra gra jest, ale w porównaniu do RDR... pffffff.
Z góry dzięki :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2015 o 20:52, Scyzoryk17 napisał:

- sandbox, oryginalny świat, dobra historia


Do tego pasują wszelkie gry z serii Assassin''s Creed. Poza tym oczywiście Mafia 1 i 2. Sandboxa o dzikim zachodzie poza Gun i RDR nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos shootera, czy to fpp czy tpp, czy single czy multi. obojetnie.

bonus za element rpg. gralem w mass effect, warframe i firefall. zadne nie podeszlo.

obecnie przechodze wolfensteina.

co jeszcze mozecie polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops: The Line.

Gra bardzo zacna, bardzo klimatyczna i niosąca pewne przesłanie. Do tego [ jak sądzę ] jeżeli jest jeszcze gdzieś dostępna to za grosze. Przy ostatnich wyprzedażach na muve chodziła chyba za 20 zł albo nawet mniej. Jedyny minus to chyba to że gra czasami jest dosyć trudna na wyższych poziomach trudności [ ale da się zmienić a tym bardziej przejść ] i to że jest krótka. Na średnim poziomie trudności przejście całości to jakieś nie wiem ... 7-8h ale przy tej cenie i tym klimacie wg mnie zdecydowanie warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 15:15, Malevyn napisał:

szukam jakiegos shootera, czy to fpp czy tpp, czy single czy multi. obojetnie.

bonus za element rpg. gralem w mass effect, warframe i firefall. zadne nie podeszlo.

obecnie przechodze wolfensteina.

co jeszcze mozecie polecic ?


E.Y.E Divine Cybermancy - ostatnio się na nią zajawiłem, bo kupiłem na wyprzedaży ale gra napewwno nei dla wszystkich. Możesz też zainwestować w Borderlands - aktualnie na humble bundle do wyrwania za grosze. Oba tytuły to shootery z elementami RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 15:15, Malevyn napisał:

szukam jakiegos shootera, czy to fpp czy tpp, czy single czy multi. obojetnie.

bonus za element rpg. gralem w mass effect, warframe i firefall. zadne nie podeszlo.

obecnie przechodze wolfensteina.

co jeszcze mozecie polecic ?


Jak wspomniał exMayoneS, E.Y.E i Borderlands (jedynka mało RPG, dwójka i Pre-Sequel już bardziej).
Do tego Deus Ex (pierwsze dwa postarzały się, ale jedynka jest do tej pory uznawana za jedno z najlepszych połączeń shootera i RPG, nowy też daje radę), Bioshock, Fallout 3 albo New Vegas, oczywiście stary, dobry Half-Life, niektórzy bardzo chwalą Red Faction: Guerilla, i wreszcie The Bureau: XCOM Declassified to shooter taktyczny (można wydawać rozkazy innym członkom zespołu).
Praktycznie każda z powyższych gier ma pewne elementy RPG, o ile nie jest RPG w formie shootera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, mam dla Was ciężkie zadanie. Szukam gry podobnej The Talos Principle, zakochałem się w klimacie i gameplay''u, natomiast po tym jak ją zjadłem w dwa dni nie mogę za cholerę znaleźć czegoś podobnego. Próbowałem Magrunner, ale moim zdaniem jest zdecydowanie słabiej wykonana i przemyślana. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:
Która z ostatnich Need For Speedów polecalibyście mi? Dodam, że moimi ulubionymi seriami były Underground i Underground II. Chociaż nie przeszkadzałby mi tytuł w innych klimatach (czyli nie tuning, ale typowo sportowe samochody i pościgi).

Czytałem recenzję, ale o wszystkich ostatnich NFS pisza mniej więcej to samo - od średniaka, po grę dobrą ale jednak nie taką jak dawne NFS. Ktoś co polecić jest w stanie? A może inny tytuł, który zadowoli startego fana NFS?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2015 o 21:37, Vaksinar napisał:

Czytałem recenzję, ale o wszystkich ostatnich NFS pisza mniej więcej to samo - od średniaka,
po grę dobrą ale jednak nie taką jak dawne NFS. Ktoś co polecić jest w stanie? A może
inny tytuł, który zadowoli startego fana NFS?


Może NFS: Shift? Nie jestem jakimś ultra fanem NFSów ale przyjemnie mi się w niego grało. Co prawda nie ma policji i otwartego miasta ale zawsze można kogoś wykluczyć z pierwszego miejsca spychając na szuter :). Swego czasu jeszcze byłem zainteresowany The Crew. Osobiście nie grałem ale może warto sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 21:46, exMayoneS napisał:

Może NFS: Shift? Nie jestem jakimś ultra fanem NFSów ale przyjemnie mi się w niego grało.
Co prawda nie ma policji i otwartego miasta ale zawsze można kogoś wykluczyć z pierwszego
miejsca spychając na szuter :). Swego czasu jeszcze byłem zainteresowany The Crew. Osobiście
nie grałem ale może warto sprawdzić?


Dziękuję za odpowiedź, ale to totalnie nie dla mnie. Rajdy, tory to nie to co lubię w wyścigach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 21:37, Vaksinar napisał:


Czytałem recenzję, ale o wszystkich ostatnich NFS pisza mniej więcej to samo - od średniaka,
po grę dobrą ale jednak nie taką jak dawne NFS.


Przenigdy nie patrz na nowe NFSy przez pryzmat poprzednich części. To głupota. Ja jestem fanem tej serii i świetnie bawiłem się przy Rivals i nowym Most Wanted. I właśnie polecam Ci starego jak i nowego Most Wanted. Możesz zagrać w obie, możesz wybrać starszą, bardziej klasyczną część, albo nowszą dla dobrej grafiki i nowoczesnych aut.. Twój wybór, ale będziesz bawił się świetnie, gwarantuję Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 23:18, Kryhuu napisał:

Cześć i czołem, mam dla Was ciężkie zadanie. Szukam gry podobnej The Talos Principle,
zakochałem się w klimacie i gameplay''u, natomiast po tym jak ją zjadłem w dwa dni nie
mogę za cholerę znaleźć czegoś podobnego. Próbowałem Magrunner, ale moim zdaniem jest
zdecydowanie słabiej wykonana i przemyślana. Any ideas?


kupiłem podczas summer sale na steamie grę deadcore. nie grałem jeszczę, ale zdaje się, to coś w tym guście. https://www.youtube.com/watch?v=62DX_eC0OgI wygląda bardzo ładnie i przekonująco :)

edit: albo dużo bardziej złożona gra i cholernie trudna (sam jestem na nią zbyt głupi ;p) antichamber https://www.youtube.com/watch?v=aGsnm2nOnso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 21:37, Vaksinar napisał:

Ja mam takie pytanie:
Która z ostatnich Need For Speedów polecalibyście mi? Dodam, że moimi ulubionymi seriami
były Underground i Underground II. Chociaż nie przeszkadzałby mi tytuł w innych klimatach
(czyli nie tuning, ale typowo sportowe samochody i pościgi).

Czytałem recenzję, ale o wszystkich ostatnich NFS pisza mniej więcej to samo - od średniaka,
po grę dobrą ale jednak nie taką jak dawne NFS. Ktoś co polecić jest w stanie? A może
inny tytuł, który zadowoli startego fana NFS?

pozdrawiam



http://store.steampowered.com/app/47870/ - swobodne długie trasy, piękne krajobrazy i pościgi. mój ulubiony nfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 00:11, demigod93 napisał:

/.../

Deadcore wygląda całkiem fajnie, chociaż to też nie do końca to czego szukam (wolałbym coś mniej dynamicznego), sprawdzę. Antichamber znam, grałem, niestety całego nie udało mi się przejść bo pod koniec już musiałem się uciekać do tutoriali z youtube a to się mija z celem.

@Zekzt
Dzięki za przypomnienie, że coś takiego istnieje. Bardzo dobry tytuł, a przynajmniej dwójka bo z pierwszą częścią nie miałem okazji obcować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
rozpaczliwie poszukuję gry przeglądarkowej podobnej do http://europe-1400.browsergames.pl/

Gra padła kilka lat temu, a była najlepszą tego typu grą.
Chodzi mi głównie o grę gladiatusopodobną, gdzie oprócz zwykłego zabijaki możemy się wcielić w rolę rzemieślnika czy cuś. Baaaaardzo mile widziany system zajmowania urzędów/posiadania przywilejów z tego tytułu. Z góry dzięki za każdy fajny tytuł.

___________________
Therian Saga? Strasznie mi nie pasuje interfejs, wolę bardziej klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować