Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Znacie jakieś gry z "jumping puzzle" podobnym do tego w Guild Wars 2? Grafika nie musi powalać, liczy się grywalność, ale jakby znalazło się coś przynajmniej przypominające świat, a nie pikseloza a''la minecraft to byłbym w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A very interesting topic that I've been looking into, I think this is one of the most significant information for me. And i’m glad reading your article. Thank for sharing!

happy wheels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym zapytać o grę podobną do Diablo, ale ona jest starsza, wiem, ze grałam w nią jak miałam 10 lat i za cholerę nie mogę przypomnieć sobie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż krótko próbuje sobie przypomnieć nazwe pewnej starej gry prawdopodobnie było to ''island...'' coś tam ale moje poszukiwania spełzły na niczym dobra do rzeczy informacje...W grze były chyba 3 klasy postaci cała rozgrywka odbywała się na latającej wyspie która sterowaliśmy...znaczy się mogliśmy nia porozpuszczać ale w kierunku wyznaczonym przez grę na owej wyspie można było wybudować co na pewno to wieże obronne które mogły strzelać automatycznie albo my mogliśmy ich używać również można było wybudować tam hangar na myśliwce którymi również dało się sterować i jakieś elektrownie czy coś ...tego nie pamiętam dokładnie ogólnie mogliśmy poruszać się po naszej wyspie postacią która obserwowaliśmy z 3 osoby była tam możliwość również latania ową postacia ale odblokowywało się to w późniejszej fazie gry no wiec jeśli ktoś coś wie coś się kojarzy to prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marchewa154 napisał:

Otóż krótko próbuje sobie przypomnieć nazwe pewnej starej gry prawdopodobnie było to ''island...'' coś tam ale moje poszukiwania spełzły na niczym dobra do rzeczy informacje...W grze były chyba 3 klasy postaci cała rozgrywka odbywała się na latającej wyspie która sterowaliśmy...z

Sprawdź Stratosphere Conquest of the Skies, a podobne rzeczy byly tez w netstorm islands at war, ale bardziej pasuje do opisu Stratosphere.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry platformowej podobnej do Jazz Jackrabbit 2, chodzi mi o styl i rozbudowane jakieś tajemnicze przejścia itp. Szukałem tutaj, bo chciałem żeby to była gra online, ale nic takiego nie znalazłem. Liczę na Was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować