Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2012 o 10:51, Sad_Statue napisał:

Właśnie S.W.A.T 4 :P Świetna gra.


Hehe pisząc S.W.A.T miałem na myśli całą serie, ale ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 10:34, HazeY napisał:

Świta mi tylko seria Rainbow Six. Ew. Ghost Recon, ale to nie jest wbijanie się na chaty.
A jak bardziej chodzi Ci o kierowanie drużynami to seria Brothers in Arms, Operation
Flashpoint, ArmA etc.


Naprawde dzięki, praktycznie pobiorę/kupię każdą gre która została powyżej wymieniona każda mi podeszła pod gust. Mając na myśli wbijanie do chaty chodziło mi np o to, że '''' Drużyna Delta" musi zabezpieczyć ten i ten bydynek etc.

PS. Naprawde dobra robota, trzymaj się i dzięki ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 23:35, 8bit napisał:

Szukam gry na PS3, podobnej do Left 4 Dead, Dead Island, itp. W sumie to najważniejsze,
żeby były zombiaki. :P i tryb kooperacji też mile widziany. Polecicie coś dobrego?

Dead Rising i Dead nations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:26, Stian3D napisał:

> Właśnie S.W.A.T 4 :P Świetna gra.

Hehe pisząc S.W.A.T miałem na myśli całą serie, ale ok :D


Wybacz, źle zrozumiałem, myślałem, że chodzi Ci o tę jednostkę czy tam oddział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem gier/modów podobnych do STALKERA (w skrócie).

Chodzi mi o gry z rozbudowanym aspektem przetrwania (takie singleplayer DayZ :) i
eksploracji (najlepiej sandboxy).

Mogą być mody do HL2 i innych gier, ale mam wrażenie, że większość już przejrzałem -
dlatego pytam na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 19:25, Karharot napisał:

O ile już w nie nie grałeś to gry z serii Fallout mogą Ci przypaść do gustu.


Wszystkie Fallouty przeszedłem :) Niestety odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 18:53, Boguslav4 napisał:

Chodzi mi o gry z rozbudowanym aspektem przetrwania (takie singleplayer DayZ :) i
eksploracji (najlepiej sandboxy).
Mogą być mody do HL2 i innych gier, ale mam wrażenie, że większość już przejrzałem

Hmm, to Dead Island i Metro 2033 pewnie znasz?
Jeśli idzie o klasyczny symulator przetrwania a ''la DayZ to starożytny Deus (od Similaris) pasuje jak ulał- pomijając zombie oczywiście.
Ogólnie apokaliptyczne surwiwale to mało uczęszczany gatunek. Pathologic by się też nadał. Nie wiem co jeszcze, może I Am Alive? Z freeware Survival Crisis Z obiło mi się o uszy, rzut izometryczny jakby co.
Ten projekt też wygląda obiecująco
http://www.starforge.com/gameplay.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry na komputer. W której można by porywalizować grając z kolegami. Ale nie przez internet. Na padach przy lapku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 22:49, Akoss-94 napisał:

Project Zomboid?
Moim zdaniem gra warta uwagi. Świetnie zrobiona ;)


Trochę tych gier jednak jest, ale czy jak bym skupił się tylko na grach o eksploracji to byłoby ich więcej? Aż dziwne, że nikt nie zrobił moda Last Stand do Stalkera, albo o tym nie wiem :D

Starforge też wygląda świetnie, tylko zastanawia mnie potrzeba posiadania stałego łącza - niby nie problem, ale stwarza to kilka problemów np. obecność sklepu w grze (każdy musi jakoś zarobić i to rozumiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Minął czas na edycje posta, a ja zauważyłem wyprzedaż na L4d2. Słyszałem, że istnieje wiele stworzonych przez fanów modów i kampani, które koncentrują się na byciu horrorami/survivalami nie-o-zombie :)

Jeśli to prawda, to chyba znalazłem grę, której szukałem. No więc, jak jest z Left 4 Dead 2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 00:14, Largooo napisał:

Szukam jakiejś gry na komputer. W której można by porywalizować grając z kolegami. Ale
nie przez internet. Na padach przy lapku.


Przeważnie FIFA daje dużo fanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 16:24, Orion napisał:

> Szukam jakiejś gry na komputer. W której można by porywalizować grając z kolegami.
Ale
> nie przez internet. Na padach przy lapku.

Przeważnie FIFA daje dużo fanu.


O ile pamiętam stare Coliny też mają tryb podzielonego ekranu. (ale to trzeba by sprawdzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TPP? Koniecznie sprawdź Freedom Fighters (i swego rodzaju duchowego sequela - Kane & Lynch). Gra jest czystą zręcznościówką, wciąga niemiłosiernie. Swego czasu grałem też w TPP z domieszką slasherów, czyli Enclave i Knights of the Temple. Również wciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 21:18, Zauri napisał:

cos tpp, cos z akcja, raczej nie cos najnowszegoo


Batman: AA, dowolne GTA, Mafia, Enter the Matrix, BloodRayne, Wolverine, Enclave, Saint''s Row, Mirror''s Edge, Dark Sector, dowolny Assassin''s Creed, dowolny Hitman...
Podałeś takie kryteria, że równie dobrze mogłeś zajrzeć do dowolnego katalogu gier i zaznaczyć kategorię TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mirrors edge to fpp, a podalem tak ogolnikowo, bo we wsztystko to co podales gralem

ps. freedom fighters kiedys tam przeszedlem.
ps2. i wlasnie bardziej chodzi mi o cos mniej znanengo anizeli "dowolne gta bla bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować