Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2012 o 12:25, aadrian221 napisał:

Witajcie poszukuję gry podobnej do World of Tanks tylko na singlu z botami wystarczy
żeby było łatwe sterowanie, kilka map, duży wybór czołgów lub artylerii o ile jest taka
gra. Zna ktoś może jakąś grę podobną do Assassins Creed? aby nie dalsze części, Seria
Thief, Dishonored, Splinter Cell, Seria Elder Scrolls.



Jakby się uprzeć to do AC podobny jest the saboteur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam gry podobnej do Rayman Origins, Portala, Prince of Persia itp. do gry przez internet w co-opie z moją dziewczyną :) Jest w ogóle coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:22, Smooqu napisał:

...


Portal 2 zapewne już ograny :P. Do coopa polecam Orcs Must Die! 2, niektóre poziomy wydają się wręcz stworzone dla dwóch graczy. Tylko ważne jest zgranie, bo na taktyce "każdy sobie rzepkę skrobie" daleko się nie zajdzie (fale orków i ich pomagierów na multi są silniejsze i liczniejsze, niż na singlu). Fajny coop (właściwie tylko kampanię coop) ma Shank, ale tam można grać tylko na tej samej maszynie. W sumie można też próbować poszaleć na coopie w All Zombies Must Die!, ale osobiście nie próbowałem, nikt z moich znajomych na Steam nie posiada tej gry :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah. Zupełnie zapomniałem o Trine 2. Trine było bardzo fajne więc dwójka pewnie podobnie wygląda :) Orcs must Die! przeszedłem, ale moja dziewczyna nie gustuje w tego typu grach, natomiast portal 2 też zaliczony.

Na pewno spróbujemy, ale mojej dziewczynie mocno spodobało się Fable 3, i pewnie na zbliżającej się winter sale na Steamie kupimy sobie ;) Ciekawi mnie tylko czy poprawiono optymalizację tej gry bo jej laptop nie jest zbyt nowoczesny?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- gatunek - strategia turowa choć od biedy mogłaby być to typowa stregia
- realia najlepiej realistyczne choć niekoniecznie
- z normalnymi wymaganiami sprzętowymi
- i teraz najważniejsze - posiadająca tryb hmm ... to by było chyba najbliższe sandboxowi, w skrócie chodzi mi o możliwość stworzenia i zbudowania imperium od podstaw, bez spieszenia się oraz konieczności walki z rushującymi co chwilę wrogami by w końcu osiągnąć dany cel [ budowa czegoś, zdobycie danego osiągnięcia technologicznego, zgromadzenie surowców etc ], ewentualnie przystąpić do konfrontacji z wrogiem

Jest w ogóle coś co spełniałoby takie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hearts Of Iron II.

Walki będą, ale to raczej nieuniknione w każdej grze strategicznej.
Co prawda nie budujesz państwa od podstaw, ale i tak masz dużo do roboty, by zbudowac idealną machinę państwową.

No chyba że szukasz czegoś w stylu Cywilizacji.
No ale wtedy po co inne gry, skoro dowolna część serii jest w pełni sycąca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z multiplayerem lub mmo. Wow i swtor juz mi sie przejadły i nie chcę mi się grać. Czytałem opinię ludzi na temat GW 2(odradzanie mi jej). Nie interesują mnie gry koreańskie typu raiderz tera itp. Wszystkie fajne gierki przejadły mi się i naprawdę ostatnio umieram z nudów :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Hill Climb Racing, ale na PC. Ogólnie chodzi o to, żeby było wiele zróżnicowanych wozów, tras i ulepszenia, a przynajmniej jedno z tych trzech ;-) Gra może być i zwykłą aplikacją, i grą we flashu itp., nie robi mi to różnicy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.hillclimb&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś relatywnie nowego [tzn data produkcji 2009-2012] podobnego do nowego [tudziez do starego] xcoma.
Starocie mam oklepane, więc dinozaury takie jak fallout tactics, stare serie xcom czy ufo oczywiście odpadają.
Z nowszych rzeczy mam za sobą King''s Bounty, Disciples 3 czy nowych "Hirosów" [których uważam za mocny niewypał].
A jeszcze Demigod z nowych pozycji.

Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez coś w stylu X-COM''a rozumiesz strategię taktyczną w której dowodzisz oddziałem ludzi czy też przyrównując tą serię do HoM&M masz na myśli po prostu dowolną strategię turową?
W tym pierwszym wypadku polecam Silent Storm Sentinels (i być może także podstawkę Silent Storm) oraz Jagged Alliance: Back in Action, w tym drugim wypadku może zainteresuje Cię remake Panzer Generala czyli Panzer Corps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 14:10, Karharot napisał:

Przez coś w stylu X-COM''a rozumiesz strategię taktyczną w której dowodzisz oddziałem
ludzi czy też przyrównując tą serię do HoM&M masz na myśli po prostu dowolną strategię
turową?


W sumie i to i to z bardzo dużym naciskiem na opcję 1szą.

Dnia 23.01.2013 o 14:10, Karharot napisał:

W tym pierwszym wypadku polecam Silent Storm Sentinels (i być może także podstawkę
Silent Storm) oraz Jagged Alliance: Back in Action, w tym drugim wypadku może
zainteresuje Cię remake Panzer Generala czyli Panzer Corps.


Ha SS ograłem jak tylko się ukazał :)
Nowe JA takie rzekł bym ni w tyłek ni w oko, zaliczyłem jako fan starej serii ale wracać nie zamierzam.

Przypuszczam, ze o tytuły stricte jak xcom czyli dowodzenie drużyną z drobnymi elementami rpg [rozwój wojaków] to będzie skrajnie ciężko bo sam robiłem drobny research i albo trafiałem an gry które się ukażą dopiero w tym roku [np Dead State na który czekam od jego startu na kickstarterze] albo już w nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 14:39, nightfaler napisał:

A nowy X-Com ni?


Coś nie czytamy ze zrozumieniem pytania xD ?

"Szukam czegoś relatywnie nowego [tzn data produkcji 2009-2012] podobnego do nowego [tudzież do starego] xcoma"

:)

Nowy XCOM ograny [został do przejścia ironman ale chwilowo nastąpiło lekkie zmęczenie materiału i wrócę do niego dopiero za jakiś czas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Rune. ^_^

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=216

Istotne jest dla mnie nie tyle osadzenie rozgrywki w realiach mitologii nordyckiej, co po prostu świat epicki/fantastyczny oraz hack''nshlashowy smaczek (czyt. by było co zabijać :]). No i oczywiście charakterystyczna dla tej gry prostota i liniowość przebiegu.

Kojarzę tylko jedną stosunkowo podobną rzecz - Heretic II. Pytanie: co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 23:34, Kardithron napisał:

Kojarzę tylko jedną stosunkowo podobną rzecz - Heretic II. Pytanie: co jeszcze?


Severance: Blade of Darkness i Die By The Sword. Starocie. Z troszeczkę nowszych - Enclave czy Conan: The Dark Axe(nie grałem, ale chyba powinno być zgodne z Twoim opisem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 23:34, Kardithron napisał:

...
Kojarzę tylko jedną stosunkowo podobną rzecz - Heretic II. Pytanie: co jeszcze?


Może coś z serii LoK (Soul Reavery, Defiance, Blood Omen 2)? Albo Dark Vengeance, było kiedyś w CD-Action, gra lekko crapowata, ale jest co zarzynać i nawet całkiem dużo funu to daję :). Ewentualnie, dla bardzo zdesperowanych - Garshap :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować