Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam gry wyścigowej, w której można pościgać się na torze. Coś podobnego do Gran Turismo, ale na PC, najlepiej jeszcze z możliwością prowadzenia kariery. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 11:30, Liberty napisał:

Szukam gry wyścigowej, w której można pościgać się na torze. Coś podobnego do
Gran Turismo, ale na PC, najlepiej jeszcze z możliwością prowadzenia kariery. Z góry
dziękuję. :)


Race Driver: Grid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry TPS/FPS w klimacie średniowiecza, koniecznie z multiplayerem. Coś typu Mount&Blade lub Chivlary. Mile widziane darmowe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 03:18, Grodhar napisał:

Witam. Szukam gry TPS/FPS w klimacie średniowiecza, koniecznie z multiplayerem. Coś typu
Mount&Blade lub Chivlary. Mile widziane darmowe tytuły.


Polecam War of the Roses. Ale niestety trzeba ją kupić, a cena mała nie jest. Lecz jeśli będzie w promocji, warto wydać pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Forge można dorzucić.
Z darmowych to mod SoulKeeper do Unreal Tournament 2004, ale ludzi tyle po necie, że trzeba by znajomych wziąć pod pachę, by se pograć.
Z czystej magii, bez mieczy, to jeszcze mod Dark Magic pod Unreal Tournament. Tutaj też ludzi trzeba zgarnąć własnymi siłami. Są dwie wersje grywalne. Co gdzie i jak opisałem w recenzji DM: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=79518&n=79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim TPS/FPS będzie trudno znaleźć, jeśli w ogóle się da (z powodu "S").

Darmowe (jeśli posiadasz grę z silnikiem Source) Age of Chivalry, protoplasta Chivalry: Medieval Warfare.

Sporo będzie gier (ale i tak mniej niż można by się spodziewać) o samym średniowieczu (lub treściach pokrewnych), ale MOBA raczej nie znajdziesz (innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 15:15, Boguslav4 napisał:

Szukam gry podobnej do Lola, ale singleplayer jeśli coś takiego w ogóle istnieje (nietypowe
rts najchętniej).


LoL z botami? :)

Jedyną grą którą w tej chwili kojarzę i która budzi pewne konotacje z tym tytułem jest Sacrifice, w które to warto pograć choćby dla schizowej stylistyki i mocarnego klimatu. Jeśli miałbym polecić inne, nietypowe tytuły RTS to najpewniej rzuciłbym Atom Zombie Smasherem oraz Euflorią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy tu było nie chce mi się przekopywać całego forum może jest jakaś obeznana w tym temacie osoba zna ktoś gry podobne do gry Mount&Blade ?.Podajcie mi na gg :44661802 . Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 14:45, Blacha82 napisał:

Witam, szukam gry podobnej do dungeon keeper, The Guild, Impire, Dungeons. Z góry dzięki.


Od razu nasunęły mi się dwa tytuły - jeśli lubisz klimaty "wczesnego" Bonda (znaczy, z porządnymi superzłoczyńcami i planami zniszczenia świata za pomocą gigantycznego lasera) to polecam Evil Genius. Nie jest to może gra pierwszej świeżości, ale komiksowa oprawa się raczej nie zestarzała; grywalność nadal jest spora.

Bardziej z "The Guild" (i, zgaduję, The Guild 2?) kojarzy mi się natomiast Majesty: the Fantasy Kingdom Sim. Co prawda nie sterujesz tam bezpośrednio postaciami, ale bez Twoich interwencji jako Miłościwie Nam Panującego nie zdziałaliby oni zbyt wiele. Stosunkowo niedawno wyszła druga część którą mógłbyś się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 15:07, Tajemnic napisał:

> Witam, szukam gry podobnej do dungeon keeper, The Guild, Impire, Dungeons. Z góry
dzięki.

Od razu nasunęły mi się dwa tytuły - jeśli lubisz klimaty "wczesnego" Bonda (znaczy,
z porządnymi superzłoczyńcami i planami zniszczenia świata za pomocą gigantycznego lasera)
to polecam Evil Genius. Nie jest to może gra pierwszej świeżości, ale komiksowa oprawa
się raczej nie zestarzała; grywalność nadal jest spora.

Bardziej z "The Guild" (i, zgaduję, The Guild 2?) kojarzy mi się natomiast Majesty: the
Fantasy Kingdom Sim. Co prawda nie sterujesz tam bezpośrednio postaciami, ale bez Twoich
interwencji jako Miłościwie Nam Panującego nie zdziałaliby oni zbyt wiele. Stosunkowo
niedawno wyszła druga część którą mógłbyś się zainteresować.


Znam Evil Genius choć nigdy nie miałem okazji jej sprawdzić może przyszedł na to czas.

Zgadles chodzi mi glownie o pochodne The Guild 2 ;p jeśli chodzi o Majesty to dobrałem się swego czasu do 2 ale nie moglem ogarnąć o co tam dokładnie chodzi. Skonczylo się na tym ze po godzinie wylaczylem i odstawiłem... może pora żeby znowu siegnac i zobaczyć czym to się je. Pamietem jak kiedys zagrywalem się w Celtic Kings i Tzar może przypomnienie starych gier mnie nasyci bo wsroc nowszych nie mogę znaleźć nic ciekawego. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować Ghost Mastera i Startopię. Co prawda odbiegają już bardziej od DK, niż Evil Genius, ale ja, który się świetnie bawiłem przy obu DK, w GM i Startopii miałem również świetną zabawę :).
Obie gry są pełne humoru - w GM znajdziesz wiele nawiązań do filmów grozy i pokrewnych (choćby Blair Witch Project), w Startopii - do sf (np. Odyseja Kosmiczna, Obcy). GM polega na wykonywaniu misji, nic się nie buduje - wybierasz skład i wypełniasz stawiane prze Tobą cele (miłe jest to, że nie ma jedynej słusznej drogi, zadania można wykonywać na różne sposoby), najczęściej jest to wypłoszenie wszystkich śmiertelników okupujących daną lokację :). Startopia to taki trochę manager - rozbudowujesz swoje "królestwo" na pokładzie stacji orbitalnej by zwabić kosmicznych turystów, zapewniasz im rozrywki, niezbędne udogodnienia, bezpieczeństwo, opiekę zdrowotną etc. Bez walki zazwyczaj też się nie obejdzie, bo na tej samej stacji zwykle urzęduje konkurencja, z którą można sobie radzić mniej lub bardziej subtelnymi środkami ;) (znaczy albo prosta i efektywna przemoc albo szpiegostwo i sabotaż :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z serii "The Incredible Machine", tak żeby poszła pod Winda XP bez cudowania z Dosboxem itd. Może też być jakis klon TIM. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie to ale z TIM nieodłącznie [ dzieciństwo i stare / pierwsze moje styczności z grami / kompami ] kojarzy mi się jedno - Supaplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować