Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Trine jedynkę i dwójkę.
I gry z serii Lego bo to naprawdę solidne gry.

edit
Jeszcze Lara Croft and the Guardian of Light, Deathspank, Magicka, Shanki. Wszystko warte ogrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 21:24, Sztywny_pl napisał:

Szukam jakiejś fajnej gry w którą można pograć na jednym PC z dziewczyną ;), do dyspozycji
klawiatura+myszka oraz pad do x360. Najlepiej coś z pewną dozą współpracy i/lub nutką
rywalizacji, może coś śmiesznego. Do głowy wpadło mi na razie coś pokroju LEGO LotR.
Wyścigówki z kolei to za proste wyjście ;)

Może Rayman Origins lub Gatling Gears? Na chwilę obecną nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 16:26, Malevyn napisał:

szukam gier podobnych do dishonored i do portal 2


Jeśli szukasz czegoś w stylu Dishonored, to polecić z czystym sercem mogę Ci już nie pierwszej młodości ale wciąż wspaniałego Thiefa. Ma nawet odrobinę podobną stylistykę. Mniej tylko się tam morduje, a więcej kradnie. Ewentualnie Hitmana, który to - mam wrażenie - jest do Dishonored bliższy jeśli chodzi o gameplay, ale to już całkiem inny klimat.

A gier o portalach nie wyszło zbyt dużo. Jedyną inną która zawierała jakieś elementy zabawy z przestrzenią jest paroletnia strzelanka Prey, ale to chyba nie jest to o co Ci chodzi. Jeżeli jednak chcesz porozwiązywać łamigłówki przestrzenno-logiczne to sugerowałbym Mirror''s Egde''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 23:31, Malevyn napisał:

a jakies slashery na pc sa ?


Nie jest to exclusive, ale może Cię zainteresować Kingdoms of Amalaur: Reckoning. Czy jakoś tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam gry podobnej do Xenic, nie zdziwie się jeśli nikt nie zna tej gry, bo jest stara i nie zdobyła chyba żadnej popularności. Konkretnie opiszę co się w niej robiło :
Latałeś statkiem w pseudo2d obraz przesuwał się w górę (lub w prawą stronę)imitując lot, lecz mogłeś poruszać się po całym widocznym ekranie, zbierałeś jakieś bonusy lub pieniądze za które ulepszałeś każdą część statku pod koniec misji. Np. broń, rakiety (gdyż i takie były jako alternatywna broń), wygląd, prędkość. Przypominała wiele gier w których widzi się statek od góry lub z boku i niszczysz wszystko na swojej drodze zbierając mnóstwo dziwności. Cóź nie wiele pamiętam, bo grałem w to jakieś 10 lat temu, ale zależy mi na grywalności, a szczególnie elemencie ulepszania statku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakichs gier samochodowych na PC
nie gralem w samochodowki juz od kilku dobrych lat. bo sa one takie trywialne.
sa jakies rajdowki czy cokolwiek ? preferowalbym cos z nowszych tytulow ze wzgledu na grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 12:47, Malevyn napisał:

szukam jakichs gier samochodowych na PC
nie gralem w samochodowki juz od kilku dobrych lat. bo sa one takie trywialne.
sa jakies rajdowki czy cokolwiek ? preferowalbym cos z nowszych tytulow ze wzgledu na
grafike.


cos w stylu toca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:10, Malevyn napisał:

> szukam jakichs gier samochodowych na PC
> nie gralem w samochodowki juz od kilku dobrych lat. bo sa one takie trywialne.
> sa jakies rajdowki czy cokolwiek ? preferowalbym cos z nowszych tytulow ze wzgledu
na
> grafike.

cos w stylu toca


Może Dirt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Szukam gry podobnej do Viking: battle of asgard, Mound&blade, lub Darkest of Day ,dokładnie chodzi mi o motyw sporych bitew w których możemy sami uczestniczyć, i nie jesteśmy tak silni by sobie samemu poradzić z całą armią. Czas nie jest ważny, byle nie rozgrywała się na 2 wojnie światowej i w czasach współczesnych.

ps: i odpadają gry z seri Dynasty Warrior i do nich podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 20:44, necron1501 napisał:

Poszukuje jakiegoś gry god game. Najlepiej jakaś nowsza pozycja, Kickstarter i te sprawy,
może coś fajnego wyszło a mi umknęło?


From Dust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować