Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2013 o 20:01, Orion napisał:

> Poszukuje jakiegoś gry god game. Najlepiej jakaś nowsza pozycja, Kickstarter i te
sprawy,
> może coś fajnego wyszło a mi umknęło?

From Dust


Pograłem, przeszedłem. Dużo zabawy, poszukuje kolejnej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 23:38, nightfaler napisał:

Populous, B&W1/2. Prościej by było jakbyś napisał w co już grałeś, bo czytać w myślach
nie umiemy


Fakt.

Więc tak z biegu potrafię wymienić to co grałem:

From Dust
B&W obie części
Majesty jeśli można zaliczyć
Dungeon Keeper
Spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś ciekawych gier, których akcje rozgrywają się w przestrzeni kosmicznej. Mogą być strategie, mogą być strzelanki (bardziej to drugie). Najlepiej w trójwymiarze. I ważna sprawa: żeby to nie było nic sprzętożernego. Pod tym względem pierwsza część Dead Space już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X3 poszczególne części i na miesiące nie musisz grać w nic innego. ;)
Później możesz brać się za obie części Freelancera.

Ze strategii Homeworld i Homeworld 2 plus nieśmiertelne Master Of Orion 2 plus Galactic Civilisations II i Space Empires IV.

Te parę tytułów, by je konketnie ograć to conajmniej rok szarpania. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:48, anitkatomadrala napisał:

Szukam gry podobnej do GTA. Jakie?


Polecam Scarface: The World Is Yours (jeśli podobało Ci się GTA: Vice City, to poczujesz się jak w domu) oraz Total Overdose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 23:22, Kardithron napisał:

<ciach>


Mogę Cię skierować do paru, bardzo dobrych, darmowych i wcale nie minimalistycznych gier. Co Ty na to? ;)

Tak z czubka głowy to polecić mógłbym:
- Battle for Wesnoth
- Dwarf Fortress
- Dungeon Crawl Stone Soup
- Tales of Maj''Eyal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 19:17, Braveheart napisał:

Szukam gier.. najlepiej w tym samym roczniku.
Gier podobnych do Return to Castle Wolfenstein.

No zależy co ci się w tej grze podobało. Mi na przykład podobał się mroczny klimat, połączenie historycznych wydarzeń z jakimś paranormalnymi zjawiskami. Swego czasu gierka, trochę taka straszna, mająca podobny klimacik i z tego okresu to Nosferatum czy coś w tym stylu. Też latamy po zamku, tylko, że polujemy na wampiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 11:24, Kardithron napisał:

Szukam jakichś ciekawych gier, których akcje rozgrywają się w przestrzeni kosmicznej.
Mogą być strategie, mogą być strzelanki (bardziej to drugie). Najlepiej w trójwymiarze.
I ważna sprawa: żeby to nie było nic sprzętożernego. Pod tym względem pierwsza część
Dead Space już odpada.


Fajne strategie to oprócz całej masy Homeworldów i Orionów, które podał meryphilia to przede wszystkim Empire at War, osaczona w świecie Gwiezdnych Wojen, walczysz w kosmosie jak i w bitwach na planetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna gra do szybkiego zwalczenia nudy oraz stanu typu: pograłbym w coś, ale w to nie bo za wolno się rozkręca, w tamto nie bo bym sobie musiał przypomnieć itp. Innymi słowy, potrzebny FPS, który szybko rzuca w środek akcji i pozwala siać zniszczenie przy pomocy efektownych broni. Zawsze pomagał Prey, ale mam ochotę na coś nowego. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 21:25, Noirr napisał:

Potrzebna gra do szybkiego zwalczenia nudy oraz stanu typu: pograłbym w coś, ale w to
nie bo za wolno się rozkręca, w tamto nie bo bym sobie musiał przypomnieć itp. Innymi
słowy, potrzebny FPS, który szybko rzuca w środek akcji i pozwala siać zniszczenie przy
pomocy efektownych broni. Zawsze pomagał Prey, ale mam ochotę na coś nowego. Jakieś pomysły?

Call of Duty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.Szukam jakiegoś fajnego rpga gdzie jest duży nacisk na rozwój postaci,masa buildów itd. W diablo 3 tego m brakuje,w diablo 2 już grałem milion razy,a PoE mi nie podeszło.
Torchlight 2 fajnie wygląda ale jednak za mało osób w to gra i gra jest bardziej single niż multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Neverwinter Nights 2? Co prawda ja w to gram tylko dla trybu single player ale multi też tam jest (choć nie mam pojęcia jak wiele osób jeszcze w to gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 10:35, Nemoris napisał:

Hej.Szukam jakiegoś fajnego rpga gdzie jest duży nacisk na rozwój postaci,masa buildów
itd. W diablo 3 tego m brakuje,w diablo 2 już grałem milion razy,a PoE mi nie podeszło.
Torchlight 2 fajnie wygląda ale jednak za mało osób w to gra i gra jest bardziej single
niż multi.


Może powinieneś zastanowić się nad jakimś MMO. Ja proponowałbym starego sprawdzonego Lineage 2. Wciąga jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować