Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 20:52, blue flower napisał:

Grałam we wszystkie gry które wymieniłeś, ale mi chodziło bardziej o gre 3D tak jak Dreamfall.
Przygodówke, ale taką która jednak czymś się wyróżnia.


polecę ci grę, która nie jest do końca przygodówką (nie kierujesz bezpośrednio główną bohaterką), ale ma to coś w sobie...na razie stwierdzam to po trailerze i obcowaniu z demem, bo gra w polsce wyjdzie dopiero w marcu.

eXperience112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, od jakiegoś czasu szukam gry w klimatach Red Faction (pierwszej części), lecz mi nie idzie. Może wy jakąś kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:14, AQ22 napisał:

Hmm, od jakiegoś czasu szukam gry w klimatach Red Faction (pierwszej części), lecz mi
nie idzie. Może wy jakąś kojarzycie?


Przychodzi mi do głowy tylko... Mars: Bunt Robotników xD Ale chyba nie o to chodziło ;)

Red Faction ma dość specyficzny klimat i ja chyba też nie spotkałem się z podobną produkcją. Bo nieco nowsze gry FPP typu Half Life 2 i FEAR raczej nie wchodzą w rachubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:00, Lukas813 napisał:

A ja szukam gier podobnych do Crysis.Strzelanka, która sie dzieje w dżungli, lasach.


Dzieje się częściowo Soldier of Fortune 2 i Turokiem po lasach pochasasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:36, turbol napisał:

szukam czegoś podobnego do serii Thief :)

Niedługo wyjdzie Assassin'' s Creed, według mnie to coś w tym rodzaju. A ogólnie jeśli lubisz skradanki to polecam serię Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:49, nightfaler napisał:

a cos podobnego do freespace 1,2 [multiplayer mile widziany, (darkstar one odpada)] ???


Jest coś takiego jak "Battlestar Galactica" to gra na podstawie serialu i silniku opartym o Freespace 2 open.
A jeśli chodzi o inne kosmiczne to może "Freelancer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:56, Sir Hatton napisał:

> a cos podobnego do freespace 1,2 [multiplayer mile widziany, (darkstar one odpada)]
???

Jest coś takiego jak "Battlestar Galactica" to gra na podstawie serialu i silniku opartym
o Freespace 2 open.
A jeśli chodzi o inne kosmiczne to może "Freelancer".


eh ale to batlestar galactica to jest jak chicken invaders wszysto na jedno kopyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zna ktoś grę w której np. wcielamy się w legionistę lub rycerza średniowiecznego itp. Tak jakby RPG i gra Akcji .Np. widzimy z widoku oczy lub z tyłu .Czy coś podobnego, a krotko mówiąc taki total war tylko ze zamiast cala armią steruję jednym człowiekiem. Już stawiłem taki temat a napisali mi że mam się tu oto zapita ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy znacie może grę podobną do GTA no nie mówiąc o Total Overdose. Bo ogólnie to zawsze pasjonowały mnie gry gatunku GTA Rpg. No to cóż jak coś już znajdziecie dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:14, KŁEJK napisał:

- Mafia
- Godfather ( Ojciec chrzestny )

hmmmmnn Mafia raczej odpada grałem ale mi sie nie spodobała po prostu powiem że nie ma tego co by potfafiło wciągnąć :P a Godfather no może i ją kupię pooglądam grafikę i sie zdecyduję na kupno :) nic dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grałeś w Mafie krótko to polecam wrócić do niej i przemóc się trochę bo to naprawdę świetna gra... Pytasz o gry podobne do GTA czyli we wszystkie części grałeś tak ? ( mam w szczególności na myśli GTA 3, GTA Vice City i San Andreas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:19, KŁEJK napisał:

Jeżeli grałeś w Mafie krótko to polecam wrócić do niej i przemóc się trochę bo to naprawdę
świetna gra... Pytasz o gry podobne do GTA czyli we wszystkie części grałeś tak ? ( mam
w szczególności na myśli GTA 3, GTA Vice City i San Andreas...

Tak właśnie w te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do (do każdej gry inna):
I. The Settlers V: Heritage of Kings
II. Dark Messiah of Might and Magic/Gothic/Morrowind
III. Grand Theft Auto III/Vice City/San Andreas (ogólnie swoboda gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:23, Jaki Ganh1 napisał:

Szukam gry podobnej do (do każdej gry inna):
I. The Settlers V: Heritage of Kings
II. Dark Messiah of Might and Magic/Gothic/Morrowind
III. Grand Theft Auto III/Vice City/San Andreas (ogólnie swoboda gry).

Do GTA podobny jest choćby Scarface albo Just Cause. Do Dark Messiah choćby Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz rozważyć też:
- Kane & Lynch
- Made Man
- Scarface
- Kameleon to bardziej TPP ( coś w stylu Hitmana lub Splinter Cell )
- El Matador
- Max Payne ;D
- True Crime
- Boiling Point

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:25, Coxsik napisał:

Do GTA podobny jest choćby Scarface albo Just Cause. Do Dark Messiah choćby Wiedźmin.


Scareface grałem, nawet, nawet, choć GTA nie przebiło. Słyszałem że Just Cause jest ciekawy, kumpel ma. Muszę iść do niego i zobaczyć co za szmelc ;-) Wiedźmin, jak na patriotę przystało znajduje się i w szafce, i na dysku twardym, i na kopii zapasowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować