Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 02:14, heaton 1992 bdg napisał:

Witam . Znacie może jakąś podobną grę do Just Cause , tylko żeby nie był to Far Cry ,
z góry dzięki .

P.S. Żeby tylko nie były za duże wymagania sprzętowe :)

Gra ma być podobna do Just Cause czy może być trochę bardziej odległy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko porównując do WIII - bohaterowie są znacznie potężniejsi, a z dobrze wyszkolonymi możesz przesądzić bitwę

Oni nie przesądzają bitwę, ich się samych wysyła na bazy(jeżeli chodzi o II część). Własne wykreowane postacie jak dla mnie są często lepsze od pozostałych, zależy jak ich się zrobi. Tu masz duże pole do popisu, co do statystyk, wyglądu i umiejętności. Nie zapominajmy, że swoimi bohaterami możemy zdobywać nagrody, np:za zabicie określonej liczby wrogów tego samego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 02:31, Menisk napisał:

> Witam . Znacie może jakąś podobną grę do Just Cause , tylko żeby nie był to Far
Cry ,
> z góry dzięki .
>
> P.S. Żeby tylko nie były za duże wymagania sprzętowe :)
Gra ma być podobna do Just Cause czy może być trochę bardziej odległy czas?

Może być też bardziej odległy czas , może być też podobna do Just Cause :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sposób rozgrywki (w tym skala bitew), to polecam Battle Realms - cztery różne klany, normalnie prawie jak w WIII :), schemat kamień-papier-nożyce i tylko bohaterów w stylu WIII brak (nie ma zdobywania doświadczenia, rozwijania postaci). A, niektórych może boleć brak możliwości uprawiania taktyki żółwia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 12:11, Vaxinar napisał:

Już nie mam pytań, a kupuję jedynkę. :)


jeszcze dodam od siebie, że w 100% mogę ci polecić BoŚ, ze względu na kampanię, bitwy wyglądają prawie jak w filmie, szczególnie pamiętam bitwę o Helmowy Jar, wysadzanie mórów minami, kolesie latający z drabinami przy mórze i Uruk-Hai wchodzących po nich, Elfickich Łóczników na mórach ostrzeliwujących wojska Sarumana, po prostu miód, porzyczyłem kiedyś od kuzyna... zrobiłeś mi smaka, będę musiał zainwetsować w tą grę :D

P.S. są też misje w których gra się tylko bohaterami (tj. w WIII) np. pierwsza misja w kampanii dobrych* (a co to za misja to już ci nie będę zdradzać ;] )

* - nie wiem jak napisać czy dobrych, czy pozytywnych ;P w każdym razie w kampaniach możesz się wcielić w Orków/Uruk-Hai i podbijać śródziemie (odwrotnie niż w filmie/książce) lub grając Ludźmi/Elfami/Krasnalami (nie pamiętam dokłądnie jakimi rasami) histowria wygląda tj. w książce/filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:45, Vaxinar napisał:

Szukam czegoś a''la Warcraft, gdzie będą miał parę ras / nacji (jak zwał tak zwał), buduję trochę miasto i na wrogą armię do boju. Ale armię prowadzą bohaterowie. Polecicie coś poza Spellforceem? Zastanawiałem się nad Bitwą o Śródziemie, ew II częścią gry? Proszę coś poradzić.


Do Twojego opisu pasuje jak ulał DragonShard - RTS połączony z RPG w świecie Dungeons & Dragons.
Świetna grafika i ścieżka dźwiękowa, która bez zarzutu działa nawet na gorszym sprzęcie.
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4020
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 14:44, greg_f napisał:

Polecam.


I chyba skorzystam, bo tak się składa że właśnie FR jest moim ulubionym Uniwersum! :) Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 12:11, Vaxinar napisał:

Już nie mam pytań, a kupuję jedynkę. :)
Dzięki za info. :)

Już zdecydowałeś, ale ja i tak poleciłbym Ci dwójkę. Kampania jest wg mnie dobra, ale najlepszy jest tryb Wojny o Pierścień. Coś jak np. w Rome: Total War, możesz sobie pograć z kumplem na mapie Śródziemia. Dodatek też jest niezły. Wprawdzie Angmarem mi się nie gra zbyt dobrze, ale jest parę nowych mapek i (o ile dobrze pamiętam) bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 02:36, Menisk napisał:

Oni nie przesądzają bitwę, ich się samych wysyła na bazy(jeżeli chodzi o II część). Własne
wykreowane postacie jak dla mnie są często lepsze od pozostałych, zależy jak ich się
zrobi. Tu masz duże pole do popisu, co do statystyk, wyglądu i umiejętności. Nie zapominajmy,
że swoimi bohaterami możemy zdobywać nagrody, np:za zabicie określonej liczby wrogów
tego samego rodzaju.

Mówisz tu o bohaterach w mniejszych bitwach (takich jak w II części). Mi chodziło bardziej o I część i bitwy takie jak Helmowy Jar lub Minas Tirith. Tam nie poradzisz sobie samymi bohaterami, nie masz szans ;) No i musiałeś dobrze stworzyć postać, moja nigdy nie mogła być silniejsza od "prawdziwego" Gandalfa czy Aragorna :P

@Kapizak1
Tryb Wojny o Pierścień mi się niemiłosiernie nudził, przez co o nim nie wspomniałem. W porównaniu do wspomnianego Rome lub Medievala, wydał mi się po prostu słaby. Ale przyznam, że nigdy nie skończyłem tego trybu, więc moja opinia może być subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam gry podobnej do World of Warcraft ale bezpłatnej. W grze musi być dostępny krasnolud, jeżeli nie to gra mnie nie interesuje. Z góry dziękuję za pomoc! W ostateczności może być zwykła gra cRPG, Neverwinter Night 2 już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:57, heaton 1992 bdg napisał:

Szukam gry podobnej do SWAT 4 , koniecznie proszę o odpowiedź , Dziękuje :)


Może F.E.A.R. mimo wielu różnic, no i SWAT 4: Syndykat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:57, heaton 1992 bdg napisał:

Szukam gry podobnej do SWAT 4 , koniecznie proszę o odpowiedź , Dziękuje :)

Cala seria Rainbow Six oprocz Lockdown. Vegas i Vegas 2, Raven Shield. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:57, heaton 1992 bdg napisał:

Szukam gry podobnej do SWAT 4 , koniecznie proszę o odpowiedź , Dziękuje :)

W Brothers in Arms też można dowodzić drużyną, wiec jakieś podobieństwo jest. Od siebie też dodam, że to bardzo dobra i klimatyczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś grę w której jest sterowanie klawiaturą i myszką (mmorpg) i da się mieć zwierzaka (coś al''a WoW), próbowałem już 2moons i Talisman Online ale jakoś mi się nie za bardzo spodobały (no może 2moons trochę :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:43, DarkMessiah123 napisał:

Zna ktoś grę w której jest sterowanie klawiaturą i myszką (mmorpg) i da się mieć zwierzaka
(coś al''a WoW), próbowałem już 2moons i Talisman Online ale jakoś mi się nie za bardzo
spodobały (no może 2moons trochę :P).


To proponuję Lineage 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować