Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 20:35, ja33no napisał:

Ja szukam gry podobnej do World of Warcraft ale bezpłatnej. W grze musi być dostępny
krasnolud, jeżeli nie to gra mnie nie interesuje. Z góry dziękuję za pomoc! W ostateczności
może być zwykła gra cRPG, Neverwinter Night 2 już mam.

Bezpłatnej w jakim sensie?? Za darmo całkiem czy bez abonamentu?? Bo słyszałem że Gulid Wars jest dobre i bez abonamentu. Możesz kupić w sklepie gram. Może też być NWN 1, z dodatkami albo jakiś Baldur''s Gate.

Edit Sorry za dwa posty, ale nie da się w jednym, żeby dwóm osobom wyświetliła się odpowiedź. Przynajmniej ja tak nie potrawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o grę bez abonamentu jednego krotnie z chęcią zapłacę, ale jedynym warunkiem jest możliwość sterowania krasnoludem, której w GW niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:57, MetaL2 napisał:

> Szukam gry podobnej do programu "Złomowisko".
> Dawno temu w szkole na komputerze widziałem grę w której naprawiało się samochody
i wyglądało
> to jak majsterkowanie właśnie w tym programie.
> Lecz minęło kilka lat i nie pamiętam jak się ta gra nazywała...

Czyżby Gearhead Garage?? Tam możesz wykonywać misję dla klientów albo kupować samochody
na aukcjach, a potem je naprawiać i sprzedawać.Tylko ciężko byłoby ją dostać dzxisiaj
bo to trochę stara gra.Spróbuj wpisać w googlach, może jest już abandonware.


Tak! Właśnie o to mi chodziło ;)
Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:26, ja33no napisał:

Chodziło mi o grę bez abonamentu jednego krotnie z chęcią zapłacę, ale jedynym warunkiem
jest możliwość sterowania krasnoludem, której w GW niema.

W GW nie grałem ale słyszłem że dobre dlatego napisałem. Jak chcesz pograć przez internet za darmo to polecam Neverwinter Nights z dodatkami. Właśnie wyszedł patch dodający wiele ciekawych elementów takich jak np. jazda na koniu, nowe wyglądy postaci.Tam krasnolud jest na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to grałem kiedyś na PS2 w demo pewnej gry był to Tony Hawk''s w przyszłości. Robiło się triki na latającej nisko nad ziemią deską czy jakoś tak :). Wie ktoś jak ta gra się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukam gry bo już ją znalazłem ale potrzebuje do niej solucji. Jest to darmowy rts WARZONE 2100 grałem w niego kiedyś na psxsie i prawie udało mi sie go ukończyć. Teraz jednak nie wiem co trzeba było zrobić w jednej misji i trochę się denerwuje. W googlach nic nie znalazłem więc jakby ktoś miał solucję do tej gry będę wdzięczny ew może ktoś z was grał i mi pomoże? Chodzi o krótką 30min misję tuż po takiej długiej 2godz gdzie niszczyliśmy dużą bazę żółtych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej byłoby dopisać się do tematu o WZ2100 (a w razie braku takiego - założyć go, w końcu za zakładanie tematów z sensem i nie dublujących istniejących już wątków moderatorzy nie linczują :))?
Anayway:
skrótowy poradnik:
http://warzone2100.strategyplanet.gamespy.com/walk.shtml
bardziej obszerny, ale tylko do ósmej misji kampanii Urban Devastation (w Twoim przypadku to chyba nie problem, bo widzę, że tkwisz jeszcze w pierwszej :)):
http://www.gamefaqs.com/console/psx/file/199276/20729
(to tak na szybko, zapewne Google coś jeszcze wypluje :))
PS Dwie godziny to limit wprowadzony przez twórców w każdej misji na mapie z "bazą główną" (czyli tej, z której odlatuje transportowiec na inne misje), więc Twój opis jest dość nieprecyzyjny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:28, THE WITCHER1990 napisał:

Teraz
jednak nie wiem co trzeba było zrobić w jednej misji i trochę się denerwuje. W googlach
nic nie znalazłem więc jakby ktoś miał solucję do tej gry będę wdzięczny ew może ktoś
z was grał i mi pomoże? Chodzi o krótką 30min misję tuż po takiej długiej 2godz gdzie
niszczyliśmy dużą bazę żółtych...


Podaj dokładniej nieco o czym jest misja, to pomogę. Znam Warzone jak własną kieszeń. =]

BTW. Chodzi o te misję w której masz przechwycić technologię od New Paradigm i nie wiesz jak to zrobić, bo misja kończy się przed czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:13, zamber1 napisał:


Podaj dokładniej nieco o czym jest misja, to pomogę. Znam Warzone jak własną kieszeń.
=]

BTW. Chodzi o te misję w której masz przechwycić technologię od New Paradigm i nie wiesz
jak to zrobić, bo misja kończy się przed czasem?

Udało mi się przejść tą misję chodziło o to żeby poprostu zbudować w okolicy zielonego punktu kilka działek i już. Teraz bez limitu jednostek (na konsoli było ich maks 40) jest znacznie lepiej grać. No i granie myszką i możliwość przyporządkowania do klawisza kilku jednostek napewno ułatwi mi ukończenie gry (niestety na psxie zaciąłem się chyba na ostatniej gdzie jakiś wielki satelita niszczył mi całą bazę, a ja miałem coś tam wynaleźć)
Dodam cię do znajomych na gsie ja będę miał jakieś problemy to się odezwę xD

EDIT
BTW czy to normalne, że nie mam tych filmików i głosu gdy zapowiadają misję? Nie wiem czy ta wersja jest taka okrojona czy tylko ja tak mam? Widziałem jedną wersję z instalki.pl zajmowała 35 i inną 100mb i tą mam.

Blackhand

Tobie za poradniki również dziękuję, ja nie mogłem nic znaleźć:/ Co do tematu o Warzone to nie chciałem go zakładać bo skoro jeszcze go nie ma, to widać mało osób się interesuje tą grą i dla kilku postów chyba bez sensu byłoby zakładać nowy wątek? No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 20:08, 19Tsunami92 napisał:

Jakie znacie gry O Rugby?????



EA puszcza Rugby. Rugby 2007, Rugby 2008, takie serie jak np. Fifa. Niestety, w Polsce gra nie jest wydawana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może nie szukam gry podobnej (chociaż... No nie wiem, po prostu gdzie się o to spytać), ale obojętnie jakiej z danego gatunku.
Chodzi mi o gatunek strasznych gier, coś a''la Silent Hill? Znacie? Jeśli mogę prosić to wymieńcie kilka, mogą też być filmy. Ważne żeby to było straszne/horror. ;P

@W.S.A.D --->
Taka gra chyba nie istnieje, przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 18:53, Chaotizz napisał:

A ja może nie szukam gry podobnej (chociaż... No nie wiem, po prostu gdzie się o to spytać),
ale obojętnie jakiej z danego gatunku.
Chodzi mi o gatunek strasznych gier, coś a''la Silent Hill? Znacie? Jeśli mogę prosić
to wymieńcie kilka, mogą też być filmy. Ważne żeby to było straszne/horror. ;P

@W.S.A.D --->
Taka gra chyba nie istnieje, przynajmniej moim zdaniem.

może Penumbra na PC , dużo takich horrorów wyszło na PS2, np Project Zero(Fatal Frame) czy Forbidden Siren i inne j- horrory
@Karharot - nie żartuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 18:04, THE WITCHER1990 napisał:


EDIT
BTW czy to normalne, że nie mam tych filmików i głosu gdy zapowiadają misję? Nie wiem
czy ta wersja jest taka okrojona czy tylko ja tak mam? Widziałem jedną wersję z instalki.pl
zajmowała 35 i inną 100mb i tą mam.


Jakiej wersji byś nie ściągnął, będzie w niej czegoś brakowało (chyba, że ściągniesz obrazy płyt, ale nie jestem pewien, czy to byłoby legalne - wprawdzie twórcy puścili grę za free, ale wersję okrojoną - bez filmów i muzyki). Nie ma się zresztą czemu dziwić - WarZone 2100 ma muzykę w formie ścieżek audio, których do zipa za bardzo spakować się nie da ;), druga rzecz to filmy, które zajmują lwią część obu CD (jeden nawet wyleciał z ostatecznej wersji gry - można go ściągnąć chyba z FilePlanet :)) i których można (a nawet trzeba) było pozbyć się w miarę bezboleśnie :).
A co do tematu o WZ2100 - bezpieczniej byłoby dyskusję prowadzić właśnie w nim, choćby dlatego, że OT generalnie jest niemile widziany (wprawdzie tutejsi moderatorzy akurat na to zazwyczaj przymykają oko, ale tak czy siak jest to łamanie tzw. netykiety czyli - pośrednio - także regulaminu forum :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować