Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 18:46, Karharot napisał:

Sprawdź screeny i demo Warcraft 3, może przypadnie Ci do gustu.

grałem w ta koleinę kilak lat temu (2-3? ;d) z tego co pamiętam rozwój postaci był tam marny raczej...ogólnie odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować Newerwinter Nights (najlepiej 2 część jeśli Twój sprzęt ją uciągnie) lub Baldur''s Gate 1 i/lub 2, rozwój postaci będzie tam dużo bardziej rozbudowany tyle że to są już klasyczne cRPG bez żadnych elementów strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:30, dominikańczyk napisał:

Szukam gry podobnej do Maxa Payna 1,2. Jest coś takiego?

Jest ich bardzo dużo. Na pewno El Matador (b. dobre) oraz Dead to Rights (średnie). Jest jeszcze Total Overdose, ale do tego wchodzi połączenie z GTA oraz ogromnej ilości humory lecz gra świetna. Są jeszcze Enter the Matrix i The Matrix: Path o Neo, z czego polecam tą drugą. Lecz z MP gry mają tylko to, iż zwalnia się w nich czas - klimaty są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:03, swietlik94 napisał:

El Matador

to było w Clicku! Tak? Ciekawe czy jest jeszcze u mnie w sklepie. Oni trzymają takie starocie.

Dnia 22.11.2008 o 21:03, swietlik94 napisał:

Dead to Rights

grałem w dwójkę. Jedynki już chyba nigdzie nie znajdę.

Dnia 22.11.2008 o 21:03, swietlik94 napisał:

Total Overdose

Kto wie... Powoli to do mnie przemawia

Dnia 22.11.2008 o 21:03, swietlik94 napisał:

Enter the Matrix i The Matrix: Path o Neo

Neee... Nie słyszałem wielu pochlebnych recenzji tych gier... Daruje je sobie.

Zostają mi El Matador i Total Overdose. Jeżeli ten pierwszy będzie w sklepie, to biorę, a jeżeli nie- kupie sobie kiedyś na necie Total Overdose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry MMO w której zasiadasz za sterami statku kosmicznego . znalazłem coś takiego jak EVE online tylko pisało że gra jest cytuję "EVE Online jest produktem kierowanym do graczy starszych, bardziej statecznych. Nie znajdziesz tu hiperwidowiskowych, kolorowych, megadynamicznych akcj" a ja szukam coś podobnego do Starmagedon 2 a i żeby najlepiej nie była płatna alb przynajmniej w nie wielkiej kwocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast szukam gry podobnej do Gangland 1 oraz (przede wszystkim) Mafia Tycoon. Gra musi być dobrym menadżerem gangsterskiego życia, nie grą akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:19, dominikańczyk napisał:

> Enter the Matrix i The Matrix: Path o Neo
Neee... Nie słyszałem wielu pochlebnych recenzji tych gier... Daruje je sobie.

Path of Neo to niezła kaszanka, natomiast Enter the Matrix jest bardzo dobrą grą! Jeżeli szukasz czegoś podobnego do Maxa, zdecydowanie Ci to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje jakiegos mało znanego rpga w klasycznej formie, cos w stylu baldurów, ajsłindów czy plejnskejpów. Mało znanego, bo wiekszosc znanych znam. Moze ktos ma cos do polecenia. Watpie zeby ktos polecił mi cos nieznanego, ale moze sie uda. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gangsters: Organized Crime oraz Gangsters 2: Vendetta :). Stare, ale cóż, gier tego typu niewiele się ukazuje. Warte wspomnienia są jeszcze Pizza Connection i Pizza Syndicate (któraś była z numerkiem w tytule, ale za ChRL sobie nie przypomnę, która :)), ale te są "trochę" mniej serio i zarządzanie w nich bandziorami raczej nie jest pierwszoplanową działalnością :).

chy
Może Gorasul? Ewentualnie Konung: Legenda Północy? Z tym, że to już nie ta klasa, co np. BG (ktoś tam kiedyś nazwał nawet Gorasula Baldursem dla ubogich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 23:00, chy napisał:

Ja poszukuje jakiegos mało znanego rpga w klasycznej formie, cos w stylu baldurów, ajsłindów
czy plejnskejpów. Mało znanego, bo wiekszosc znanych znam. Moze ktos ma cos do polecenia.
Watpie zeby ktos polecił mi cos nieznanego, ale moze sie uda. pzdr.


Więc nie dawno wyszedł Drakensang. Za niedługo powinien wyjść Dragon Age. A ze staroci to IceWind Dale i Planescape Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 22:54, ja33no napisał:

Ja natomiast szukam gry podobnej do Gangland 1


Znam chyba tylko dwie takie gry, choć podobne są one głównie ze względu na rodzaj rozgrywki, bo jednak realia są już nieco inne. Pierwsza to seria Commandos (ale bez najnowszej odsłony zatytułowanej Strike Force) i Desperados. Polecam zwłaszcza tą pierwszą, która zabiera nas na fronty II wojny światowej. Trzy pierwsze części możesz kupić w serii Kolekcja Klasyki Cenegi za jedyne 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze jedna gra. The Tample o Elemental Evil. Jest chyba w ExstraKlasyce za 20zł. Rozwój postaci, walka oparta na systemie D&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować