Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Z tych co podałeś interesuje mnie Medieval II, ale niestety procek nie ten (nie obsługiwany) :| A Europa Universalis III?? Bitew wprawdzie nie ma, ale chyba podobne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 15:48, Kapizak1 napisał:

A Europa Universalis III?? Bitew wprawdzie nie ma, ale chyba podobne??

Niestety bitwy we wszystkich EU są maksymalnie uproszczone i polegają jedynie na wkroczeniu z armią do prowincji i wygrać albo przegrać... Co nie znaczy, że gry z tej serii są słabe. Przeciwnie. Cała reszta gry wystarczy za bitwy.

Ze starszych gier polecam Rise of Nations, czyli takie zmodernizowane Age of Empires 2. Bitwy nie są tak zaawansowane taktycznie jak w Total Warach, ale i tak rozgrywanie bitew sprawia frajdę. No i jest tryb podboju świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:05, HELMOOT1 napisał:

Ze starszych gier polecam Rise of Nations, czyli takie zmodernizowane Age of Empires
2. Bitwy nie są tak zaawansowane taktycznie jak w Total Warach, ale i tak rozgrywanie
bitew sprawia frajdę. No i jest tryb podboju świata.


szczególnie, że pełna wersja Rise of Nations pojawiło się nie dawno w Komputer Świat Gry Extra (o najnowszym Total War ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał grę podobną do:

a) The Legendary
b)Turning Point (tak obie gry tej samej firmy :P )
c)Fallout
d)Stalker
e)Postal xD
f)Freedom Fighters (oooo w coś podobnego *klimat* naprawdę bym sobie zagrał)

Znacie może jakieś ciekawsze tytuły? :>

BTW Najlepiej to żebyście podali jak najwięcej RPGów i FPSów w świecie postapokaliptycznym (oprócz metalheart i wyżej wymienionych) :P. Z góry dzięki za pomoc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:52, Micmay napisał:

A ja bym chciał grę podobną do:

a) The Legendary
b)Turning Point (tak obie gry tej samej firmy :P )
c)Fallout
d)Stalker
e)Postal xD
f)Freedom Fighters (oooo w coś podobnego *klimat* naprawdę bym sobie zagrał)

Znacie może jakieś ciekawsze tytuły? :>

BTW Najlepiej to żebyście podali jak najwięcej RPGów i FPSów w świecie postapokaliptycznym
(oprócz metalheart i wyżej wymienionych) :P. Z góry dzięki za pomoc ;).



A co byś powiedział na Gears of war? jest ostra jatkia, dużo krwi. Tylko że ze stalkerem i falloutem mało wspólnego ale gra naprawdę przednia. Postapokaliptycznego klimatu w sume też nie ma ale jest świat zniszczony przez plagę szarańczy i bardzo fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnej do... Overlockeda ;D

Naprawdę fajna giera... chcę, żeby był dość mroczny klimat, ciekawa fabuła i niezła swoboda jak na przygodówkę, co sądzicie?
Overlocked ma naprawdę fajny klimat i porusza sprawy ze sfery psychicznej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować The Fall: Last Days of Gaia, w założeniu miała to być gra podobna do Falloutów choć od razu Cię uprzedzę że IMO coś w niej nie styka i starym Falloutom do pięt nie sięga.
Natomiast jeśli spodobały Ci się Fallouty (1 i 2) i jeśli jesteś w stanie przełknąć to że gra nie jest w postapokaliptycznych klimatach to polecam Ci Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi - jest to gra stworzona przez tych samych ludzi co stare Fallouty i jest naprawdę doskonała (olbrzymi i interesujący świat oraz masa ciekawych questów z których wiele można rozwiązać na różne sposoby to tylko niektóre z zalet tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 08:56, T-Tronix napisał:

Szukam gry poodobnej do Ninja Blade w wersji na PSP ;)



Warriors Orochi, Dynasty Warriors, Samurai Warriors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 09:04, logray napisał:

Zna ktoś coś podobnegoo do:
Professor Layton and the Curious Village (DS)
Najlepiej DS ale Pc też może być.



Brain Age, Mindstorm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 09:06, igor8472 napisał:

> Zna ktoś coś podobnego do:
> Professor Layton and the Curious Village (DS)
> Najlepiej DS ale Pc też może być.


Brain Age, Mindstorm


Dzięki. Mindstorm wygląda ciekawie.

Mam oba Brain Age. Dla mnie to całkowicie inny typ gry niż Professor Layton. Brain Age to głównie dodawanie i pamięciówka (nic w tym dziwnego skoro ma trenować pamięć).

Taki mały opis dla kogoś kto nie wie co to jest Professor Layton, a być może grał w coś podobnego.
Professor Layton and the Curious Village to zagadki typu:
- przełóż zapałkę aby uzyskać domek,
- jak przewieść na drugą stronę kanarka, psa i kota. Możesz tylko jednego na raz i mają się nie zeżreć,
- podziel planszę na n części,
- cała kupa zagadek słownych (podobne do tych ze strony mensy).
Pomijam animację w filmikach przerywnikowych. Sama w sobie jest świetna. Do tego ciekawa historia która spina całość.

PS W zapowiedziach jest część druga. Kupię jak tylko wyjdzie wersja angielska. Dla mnie to must have:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka - szukam gry podobnej do serii Max Payne. Chodzi mi o fabułę w podobnym, mrocznym stylu, wciągający gameplay (nie musi być tak dynamiczny jak w MP, ale ważne by była to gra akcji). Po prostu coś w klimatach filmów noir itp.

Po drugie - szukam gierki podobnej do Mafii (mam już Godfathera więc odpada), z klimatami mafii lat 30/40/50/60, lub podobnych.

Ważne też, aby gra nie miała wysokich wymagań sprzętowych i działała w miarę płynnie na moim kompie (w opisie).

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w stylu Tomb Raider-a. Gra ta była dziś pokazane w programie Gram.tv na TV4 , nie wiem jak pisze sie jej tytuł ale słyszłem coś jak "en charter" gra ma mieć premiere w tym roku... wie ktoś może jaki jest tytuł ten gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 17:11, GringoG3 napisał:

Szukam gry w stylu Tomb Raider-a. Gra ta była dziś pokazane w programie Gram.tv na TV4
, nie wiem jak pisze sie jej tytuł ale słyszłem coś jak "en charter" gra ma mieć premiere
w tym roku... wie ktoś może jaki jest tytuł ten gry

Uncharted 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 17:11, GringoG3 napisał:

Szukam gry w stylu Tomb Raider-a. Gra ta była dziś pokazane w programie Gram.tv na TV4
, nie wiem jak pisze sie jej tytuł ale słyszłem coś jak "en charter" gra ma mieć premiere
w tym roku... wie ktoś może jaki jest tytuł ten gry


Ta gra jest tylko na ps3, a nazwy nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś podobnego do Gears of war.Żeby nie miało dużych wymagań(nic powyżej pixel shader 2.0),ragdoll,chowanie się za osłonami.Na tym zależy mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam gry podobnej do Gothic''a ale nie wymieniajcie mi tytułów Obliviona (i innych TES''ów) ani Wiedźmina bo je mam ;] Nie będe wymieniał aspektów chyba wiecie jaki jest Gothic?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować