Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2009 o 19:46, Karfein napisał:

Tak, DnD :) Na dwa pady, ale - wiadomo - dzieli się doświadczenie, jednak frajda jest
nieporównana. W "jedynce" po przejściu trybu Gauntlet i extra hard można też grać Drizztem
:)


Niesamowite. Jak to się stało, że wcześniej u licha nikt mi o tym nie powiedział? :P
Już szukam na allegro obydwu części i zaraz po skończeniu Killzone''a biorę się za to.

PS: Czy są jeszcze na PS2 podobne gry do BG:DA? jRPG nie wchodzi w grę - Rogue Galaxy nie odpowiada mi klimatem, a FF i Persony mi się przejadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:52, Ancient_Lord napisał:

> Tak, DnD :) Na dwa pady, ale - wiadomo - dzieli się doświadczenie, jednak frajda
jest
> nieporównana. W "jedynce" po przejściu trybu Gauntlet i extra hard można też grać
Drizztem
> :)

Niesamowite. Jak to się stało, że wcześniej u licha nikt mi o tym nie powiedział? :P
Już szukam na allegro obydwu części i zaraz po skończeniu Killzone''a biorę się za to.

PS: Czy są jeszcze na PS2 podobne gry do BG:DA? jRPG nie wchodzi w grę - Rogue Galaxy
nie odpowiada mi klimatem, a FF i Persony mi się przejadły.


no na PS2 to chyba nie bardzo. Raczej nic więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:52, Ancient_Lord napisał:

PS: Czy są jeszcze na PS2 podobne gry do BG:DA? jRPG nie wchodzi w grę - Rogue Galaxy
nie odpowiada mi klimatem, a FF i Persony mi się przejadły.


Cóż, brak kooperacji, jednak podobną hack&slashowej rozgrywce zapewniają bardzo dobry Spartan - Total Warrior oraz seria God of War. No, te ostatnie to wręcz coś więcej niż hack&slash, ale to chyba wiesz. Innych tytułów nie kojarzę, ale Tobie radzę posznupać (niekoniecznie te gatunki, o które pytasz, ale genialne gry) za: ICO, Shadow of the Colossus, Okami oraz Black, jeśliś ich jeszcze nie wypróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:59, Karfein napisał:

[...]


Wszystkie mam, prócz Spartana i Shadow of the Colossus. A ta ostatnia to co? Bo słyszę o niej wiele pomniejszych info, ale za bardzo nie wiem o co w niej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:01, Ancient_Lord napisał:

Wszystkie mam, prócz Spartana i Shadow of the Colossus. A ta ostatnia to co? Bo słyszę
o niej wiele pomniejszych info, ale za bardzo nie wiem o co w niej chodzi.


O, to widzę, że wiesz, co dobre - gratulacje :) Black to FPP (muszę jednak dokupić przelotkę, bo mnie na tym joypadzie rozwalają na easy w 2. misji... a normalnie jestem niczego sobie w FPP :P), który ponoć wyciska ostatnie soki z PS2. Fabuły Ci zdradzać nie będę, bo jest fajnie prowadzona w scenkach z żywymi aktorami. Gra jest cholernie dynamiczna, przepełniona świetną grafiką i grywalnością. Na Allegro w doskonałym stanie upolowałem za 30zł, więc za tę cenę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:07, Karfein napisał:

[...]


Świetnie, ale chodziło mi o SoC :D W Blacka gram, ale po dojściu do trzeciej misji się zniechęciłem. Za rzadko są checkpointy :(

A żeby nei było OT - cos na silniku Infinity na PC znasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:11, Ancient_Lord napisał:

Świetnie, ale chodziło mi o SoC :D W Blacka gram, ale po dojściu do trzeciej misji się
zniechęciłem. Za rzadko są checkpointy :(

A żeby nei było OT - cos na silniku Infinity na PC znasz jeszcze?


At, cholera, źle przeczytałem posta. Tak to jest, jak się z uczelni po 19 do domu wraca i je obiadokolację, czytając forum kątem oka xD SotC to historia młodziana, który by wskrzesić swą ukochaną, podejmuje się misji unicestwienia 16 kolosów (są naprawdę ogromni). Recenzję masz u mnie na GS-ie, tylko, że GS-y chwilowo nie trybią. Gra masakrycznie krótka, ale zapewnia unikatową rozgrywkę i świetną zabawę.
Na chyba nic mi się nie wspomina chwilowo. Ani nawet podobnych rzeczy nie mam chwilowo w głowie - jak się co przypomni, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:19, Karfein napisał:

>[...]

Świetnie :P Kocham krótkie i ciekawe gry :P Taki niedosyt męczy, ale zarazem jest wspaniały :P

Dnia 04.11.2009 o 20:19, Karfein napisał:

Na chyba nic mi się nie wspomina chwilowo. Ani nawet podobnych rzeczy nie mam chwilowo
w głowie - jak się co przypomni, dam znać.

Nie ma sprawy - ja też pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:24, Ancient_Lord napisał:

> >[...]
Świetnie :P Kocham krótkie i ciekawe gry :P Taki niedosyt męczy, ale zarazem jest wspaniały
:P

> Na chyba nic mi się nie wspomina chwilowo. Ani nawet podobnych rzeczy nie mam chwilowo

> w głowie - jak się co przypomni, dam znać.
Nie ma sprawy - ja też pomyślę.


Ancient napisz do mnie na gg to ci może dopomoge w doborze nawet nie wiedziałem że PS2 masz :P

A zjeśli by ci coś tu polecić żeby offtopu nie było to może Killzone ? Bardzo fajny i klimatyczny ale nie zbyt długi :)

GG:10668502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:28, NdysH napisał:

A zjeśli by ci coś tu polecić żeby offtopu nie było to może Killzone ? Bardzo fajny i
klimatyczny ale nie zbyt długi :)

Ach, to uważne czytanie :D Pisałem, że Killzołna mam :P

Dnia 04.11.2009 o 20:28, NdysH napisał:

GG:10668502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię coś opartego na (A)D&D, to poza wymienionymi przez "przedmówców" tytułami możesz znaleźć sporo tytułów z czasów świetności DOSa (np. oryginalny Pool of Radiance czy seria Eye of the Beholder). W tamtych latach było bardzo dużo gier opartych na licencji AD&D. Niestety, dziś może się w nie "trochę" kiepsko grać (oprawa av, rozwiązania w sterowaniu itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry ekonomicznej, takiej która rozwija myślenie "biznesowe". Chodzi mi coś w stylu "Airline Tycoon", może ale nie musi być z serii "Tycoonów". Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:20, White_Eagle napisał:

Szukam gry ekonomicznej, takiej która rozwija myślenie "biznesowe". Chodzi mi coś w stylu
"Airline Tycoon", może ale nie musi być z serii "Tycoonów". Proszę o pomoc.


Jeśli cena Ci nie przeszkadza (tanie to nie jest, choć ma swoje lata) to polecam bardzo Zoo Tycoon 2 wraz z 4 dodatkami (w EMPiK-ach jest złota edycja, ale zawiera tylko 3 dodatki, nie pamiętam, którego brakowało). Świetnie się przy tej grze bawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:28, Rafcio03 napisał:

Szukam gry podobnej do serii Gothic ale na PS3


Chodzi ci o to, by było b. podobne do gothica czy w założeniu było RPG-iem? Jak tak, to polecam Fallouta-3, niestety na PS3 bez DLC (takich dodatków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:22, kuba9876543210 napisał:

Zna ktos jakies gry podobne do Neverhood''a? ;) Byla to chyba najlepsza przygodowka w
jaka gralem.. Moze ci sami tworcy wydali cos podobnego?

pozdrawiam


Taa kontynuacja neverhooda: skull monkeys :)

Prócz tego to jak jesteś pełnoletni, to Larry 7, jak młodszy to ew. Książę i Tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:22, kuba9876543210 napisał:

Zna ktos jakies gry podobne do Neverhood''a? ;) Byla to chyba najlepsza przygodowka w
jaka gralem.. Moze ci sami tworcy wydali cos podobnego?


Ano wydali. Gra ta zwie się "Skullmonkeys", ale najprawdopodobniej została wydana tylko i wyłącznie na PSXa. Sam miałem okazję zagrać i powiem Ci szczerze, że trochę to to kiepskie. :) Szkoda, że twórcy odeszli od gatunku przygodówek na rzecz tej... platformówki.

@ Master_Miller -Książę i Tchórz też świetny, ale to nie te Neverhoodowe klimaty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:24, Master_Miller napisał:

Taa kontynuacja neverhooda: skull monkeys :)
zobacze
Prócz tego to jak jesteś pełnoletni, to Larry 7,

:P Larry to klasyk, ale moglbym jeszcze raz zagrac.. ;)

Dnia 08.11.2009 o 19:24, Master_Miller napisał:

jak młodszy to ew. Książę i Tchórz.

zobacze
Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować