Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 19:08, Wintesun napisał:

> Szukam gry podobnej do Devil May Cry 4 (gra musi być na PC!).
x-blades

Nie no. Błagam. Już myślałem że X-Blades nie zostanie mi doradzone.
Stanowczo NIE! Moim zdaniem X-Blades to jest kaszanka, po którą nigdy nie sięgnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:37, FiZbAn09 napisał:

Szukam gry podobnej do Company of Heroes


"Soldiers: Heroes of WW II" , jej sequel "Faces of War" i jej sequel "Men of War" -
dużo lepsze od Company of Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 19:52, Sebuuu98 napisał:

> A X-Men Origins Wolverine?
Ooo... Też dobre ;D



Jeszcze jest Chaos Legion stara gierka także od Capcomu chyba nawet kiedyś była w CD-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:37, FiZbAn09 napisał:

Szukam gry podobnej do Company of Heroes


Codename Panzesr: Faza Pierwsza/Druga jest całkiem niezłe, choć bardziej mi to jednak przypomina Rush For Berlin (mi RfB podobało się bardziej od CoH)) niż Company of Heroes tyle tylko że czegoś bardzo podobnego do tego ostatniego tytułu to chyba nie ma ;) Mimo wszystko polecam CP bo to naprawdę całkiem niezły rts w realiach II wojny światowej. Możesz mieć jednak pewien problem z dostępnością, bo nie wiedzieć czemu ta gry z Kolekcji Klasyki została jakiś czas temu wycofana ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem bo szukam gry strasznej,z zombie itp. ale taką małą (max 150 MB) bo neta mam wolnego .Najlepiej by było by była to Strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramzes5 skombinuj sobie "Blood"(starsze niż stare :D). Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ze 150MB ciężko mi coś podać.

Ja natomiast szukam jakiejś dobrej "kosmicznej" gry. Wiadomo, fantastyczne światy, rasy, podróże międzygwiezdne itp.
Przeszedłem Mass Effect, KotOR 1 i 2, prawie wszystkie Star Warsy, Star Trek Elite Force 1 i 2, Prey. Szukam coś w ten deseń. Nie przepadam za strategiami ale z braku laku odpalę Homeworlda 2. To samo tyczy się kosmicznych symulatorów. Coś jednak czuję, że wszystkie lepsze space opery poznałem. Teraz zaczynam grzebać w mniej znanych produkcjach(np. Parkan 2 zaczyna mnie kusić) i zbyt łatwo mogę się naciąć na jakąś lipę.
Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 23:43, Dexter_McAaron napisał:

Skoro wspomniałeś o symulatorach, zaprzyjaźniłeś się już z niemalże kultową, a jednak
często zapominaną serią Freespace?


Grałem w Freespace 2: Collosus i bardzo mi się podobało. Jednak to wyjątek gdyż jak wspomniałem nie przepadam za kosmicznymi symulatorami. Chciałbym jakieś RPG, strzelaniny, mix tych gatunków, wszystko byle nie strategie albo symulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:57, Blackhand napisał:

Może Red Faction? Albo Unreal (+Return to Na Pali)? Albo Aliens vs Predator (w szczególności
2)?


Wszystko to znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować