Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Witam. Szukam gry podobnej do F.E.A.R.'' a. Oczywiście nie chodzi o inne gry z tej serii :P. Przede wszystkim gra powinna być strzelanką i być straszna, że się włosy na dupie jeżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Uncharted 2 tylko,że na PC. Chodzi mi głównie o połączenie platformówki i strzelanki typu GoW. Aha no i jeszcze nie chce żadnego Tomb Raidera ponieważ on ma (chyba) kiepski model strzelania. Najlepiej,żeby to była gra z systemem osłon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 22:37, RamiroPL napisał:

Żartujesz, right?


Czemu? Szukam połączenia GoW i Tomb Raidera. Nie wiem co w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompa mało takich gier powstaje, oprócz serii Tomb Raider. No nie wiem, czy znajdziesz przynajmniej kilka tytułów. Ja chyba żadnego nawet nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 23:41, SongoX napisał:

Na kompa mało takich gier powstaje, oprócz serii Tomb Raider. No nie wiem, czy znajdziesz
przynajmniej kilka tytułów. Ja chyba żadnego nawet nie znam :P


Ech... no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry podobnej do Warcrafta. Jest to starsza gra ale grafike ma calkiem niezla. Pamietam ze bylo w niej kilka krolestw w kazdej byl jeden krol z poteznymi mocami. Utrzymana byla w klimacie sf. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:00, NintendoPassion napisał:

Szukam gry od twórców Diablo. Całkiem nowe wydanie. Kompletnie nie mogę sobie przypomnieć
tytułu.

Masz na myśli Torchlight ??

Kiedyś tam czytałem że to jest gra stworzono przez "uciekinierów" z Blizza. Myślę że właśnie o tą grę właśnie ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:18, Slappy napisał:

> Szukam gry od twórców Diablo. Całkiem nowe wydanie. Kompletnie nie mogę sobie przypomnieć

> tytułu.
Masz na myśli Torchlight ??

Kiedyś tam czytałem że to jest gra stworzono przez "uciekinierów" z Blizza. Myślę że
właśnie o tą grę właśnie ci chodzi.


No właśnie! A niby nie ma dobrych uczynków na forach :) Wielkie dzięki, o to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Od pewnego czasu myślę nad pewną starszawą grą ( widziałem ją jakieś 6 lat temu, nie znam daty jej powstania ), systemem działania oraz grafiką przypomina Icewind Dale lub Baldurs Gate, z tego co pamiętam to kamera w trakcie gry również jest podobna jak w tych dwóch wymienionych grach. Generalnie chodziło o to, żeby rozwiązywać różne misje w trakcie swoich podróży, zabijać różnego typu bestie itp, chodzić po różnych lokacjach np jaskiniach, zdobywać uzbrojenie itd. Mam w pamięci kilka urywków, wydaje mi się, że w tej grze było coś takiego jak mapa, oraz możliwość jazdy konno ( co może by cechą charakterystyczną ), aczkolwiek nie jestem niczego pewien, bo po prostu już słabo to pamiętam.Występują sytuacje w których np wchodzimy do gospody i w rozmowie z karczmarzem dowiadujemy się tego i owego....Bardzo zależy mi na odnalezieniu tej gry. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby rzucanie tytułów gier jeśli komuś coś przychodzi do głowy,dalej dam sobie radę korzystając z wyszukiwarki google.
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred odpada, widziałem tę grę i nie o nią chodzi.Co do tego konia - tak jak napisałem, nie jestem pewien czy taka możliwość była, więc gry w których tej możliwości nie ma również bierzmy pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Może Divine Divinity? W grze nie można było co prawda jeździć konno , ale świat był otwarty, grafika też dość podobna do tej w BG i IWD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować