Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Czesć.
Szukam pewnej gierki, był to RTS, akcja/fabuła jak kto woli miała miejsce w starożytności, cechą charakterystyczną gry było to że co jakiś czas mogliśmy grać bohaterem z widoku z 3-ciej osoby i siekać wrogów ile wlezie, kiedyś była w Cd-Action, a tytuł chyba Rise of ...coś tam (BARDZO CHYBA). Proszę o pomoc ze znalezieniem jej, dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 15:51, HomoNomo napisał:

Czesć.
Szukam pewnej gierki, był to RTS, akcja/fabuła jak kto woli miała miejsce w starożytności,
cechą charakterystyczną gry było to że co jakiś czas mogliśmy grać bohaterem z widoku
z 3-ciej osoby i siekać wrogów ile wlezie, kiedyś była w Cd-Action, a tytuł chyba Rise
of ...coś tam (BARDZO CHYBA). Proszę o pomoc ze znalezieniem jej, dziękuje.


Rise of Legends? Tyle, że to fantastyka - może Age of Mythology.
Edit - stawiam, że to Rise & Fall: Civilizations at War :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku Twojego posta z tematem.
Jeśli chcesz znaleźć chętnych do tej gry możesz spróbować dopisać się w tym wątku ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13558&u=137
Przy okazji - spróbuj używać znaków interpunkcyjnych, to z pewnością ułatwi innym czytanie i zrozumienie Twojej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 16:26, Laid_back napisał:

Rise of Legends? Tyle, że to fantastyka - może Age of Mythology.
Edit - stawiam, że to Rise & Fall: Civilizations at War :)

TAAK! Rise & Fall: Civilizations at War :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszła chęć na jakąś grę wyścigową, jakaś sympatyczna ścigałka, nie koniecznie najnowsza, nie koniecznie z dużym realizmem...


Przy okazji, gdy pojawiła mi się ta myśl o jakiejś wyścigówce, to przy okazji pojawiło się hmm wspomnienie - była sobie taka sympatyczna wyścigówka - nazwy zapomniałem, to myślę kiedy w nią grałem... i po namyśle i kojarzeniu różnych faktów-znajomych, doszedłem do wniosku, że z 10 lat temu.. Starzeję się... o znalazłem, ta gierka to był Stunt GB...

No tak, ale wracając do tematu, mógłby wskazać ktoś coś "lekkieko" do ścigania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pewnej gry, niestety moje poszukiwania nie powiodły się. Może ktoś z bardziej zapalonych graczy odgadnie który tytuł mam na myśli? Była do strzelanka 2D, kierowało się pojazdem kosmicznym z widoku bocznego (coś jak w starych Wormsach) i niszczyło wrogie statki. Do wyboru były 3 postacie, każda z nich miała inny statek o odmiennych właściwościach (wytrzymałość, szybkość, wielkość). Można było zagrać kobietą, szaleńcem oraz dobrze zbudowanym gościem.

Poszukuje tego tytułu już jakiś czas i niestety nie mogę natrafić... Być może źle to robiłem. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas poszukać czegoś nowego i szukam czegoś ze skomplikowanym sterowaniem i z wieloma możliwościami edycji poszczególnych elementów. Najlepiej coś w stylu Earthsiege 2, które spełniało oba te kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 16:42, Fun_g_1_2_3 napisał:

Czas poszukać czegoś nowego i szukam czegoś ze skomplikowanym sterowaniem i z wieloma
możliwościami edycji poszczególnych elementów. Najlepiej coś w stylu Earthsiege 2, które
spełniało oba te kryteria.

Torchlight, Diablo,Oblivion lub Two Worlds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy Earthsiege 2 miał takie skomplikowane sterowanie... Skoro ukończyłem tę grę (na klawiaturze, bez joy''a, którego jako zdecydowany nie-fan symulatorów nie posiadam), to tak "źle" nie mogło być :). Najbliższa Earthsiege 2 będzie chyba seria MechWarrior, "czwórka" chyba nawet została jakiś czas temu "uwolniona"przez MS. Poza tym symulatory współczesnego uzbrojenia, ale takie z prawdziwego zdarzenia, gdzie do sterowania zagospodarowana jest cała klawiatura + kombinacje z Altami, Controlami i Shiftami, coś z realizmem na poziomie zbliżonym do Flight Simulatorów od MS (czyli hardcore na maxa, pierwszym i największym wrogiem, przynajmniej na początku, jest pilotowana maszyna ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 16:48, Shinigami napisał:

Sam nie mogłem uwierzyć, że podobny tytuł jest w produkcji.

To nie jesteś sam bo ja także nie mogę uwierzyć ;-)

Grafika Crysisowo Falloutowa + maszyny kroczące obsługujące kilka broni jednocześnie + duże i realistyczne otwarcie terenu jakiego dawno nie widziałem. Zapowiada się naprawdę ciekawie więc DZIĘKI wielkie za info.

SegaPL - wszystkie te tytuły znam bardzo dobrze, ale co one mają do Earthsiege 2? Nie komentuje...

Blackhand - No wiele osób, które znam nie korzystało z pełnej sterowności tych maszyn, a klawiszy naprawdę nie brakowało. Sterowanie na strzałkach, wybór broni 1-9, obsługa tarczy na [ ], ustawienia szybkości poruszania, ustawienie radaru, którego było chyba 4 różne tryby, kontrola energii, a gdy mieliśmy latającego Razora to jeszcze kontrola wysokości i to oczywiście nie wszystko. To wszystko trzeba było robić podczas gdy byliśmy oblężeni z każdej strony i z powietrza.
Próbowałem odpalić Mechwarrior 3 i 4, ale żaden z nich nie polubił mojego sprzętu i w żaden sposób nie chciał się uruchomić.
Co do symulatorów to próbowałem kampanii w kilku takich. Sterowanie nie było wcale takie straszne, a jedyną rzeczą, która mnie odstraszyła były misje zwiadowcze gdzie leciało się przez 40 minut na autopilocie i nie trafiało się na nikogo, a później lądowanie i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że Earthsiege 2 to jednak tylko taka trochę bardziej rozbudowana zręcznościówka, prawda jest taka, że w prawdziwych symulacjach bez instrukcji (zwykle w formie opasłego tomiszcza :)) nic się nie zdziała. A w E2 wystarczyło mi to, co w CDA zmieściło się chyba na 1/4 strony do bezproblemowego ukończenia gry i to wcale nie na najłatwiejszym poziomie trudności :).
No i trudno w przypadku czegoś, co naprawdę nie istnieje, mówić w ogóle o symulacji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 21:17, Malevyn napisał:

jak sie nazywala ta gierka co gralo sie takim rozowym smokiem. stara byla chyba jeszcze
na psx


Spyro,wyszło kilka części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 21:39, bobobo napisał:

> jak sie nazywala ta gierka co gralo sie takim rozowym smokiem. stara byla chyba
jeszcze
> na psx

Spyro,wyszło kilka części ;)



o dokladnie. a moze jeszcze bys odgadl gre o ktora pytalem w poscie nr 1605?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować