Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2011 o 22:59, Malevyn napisał:

o dokladnie. a moze jeszcze bys odgadl gre o ktora pytalem w poscie nr 1605?


Moja boska moc aż tak daleko nie sięga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 22:59, Malevyn napisał:

o dokladnie. a moze jeszcze bys odgadl gre o ktora pytalem w poscie nr 1605?


Na pewno to nie było Ignition? Podałem propozycję, ale na poprzedniej stronie, więc mogło umknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 18:27, Karfein napisał:

> o dokladnie. a moze jeszcze bys odgadl gre o ktora pytalem w poscie nr 1605?

Na pewno to nie było Ignition? Podałem propozycję, ale na poprzedniej stronie, więc mogło
umknąć.



niestety, ale to nie to. tam o ile mnie pamiec nie myli kamera stala w miejscu. byla z gory i sie nie poruszala poniewaz mapka byla tak mala ze nie bylo potrzeby. przynajmniej tak bylo w demie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry podobnej do.. kane and lynch 2
czyli cos gdzie mozna postrzelac, moze i poglowkowac, ale zeby nie brakowalo w niej szczypty brutalnosci
myslalem nad manhuntem, niegdys namietnie w niego gralem i moze warto sobie przypomniec ten tytul.
ps. koniecznie tpp i bez zadnych cycatych propozycji prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą mi do głowy 2 opcje:
Splinter Cell Conviction - jak podkreślali recenzenci to ta część jest dużo bardziej brutalna niż poprzednicy. Akcja przypomina lekko tą z K&L2.
The Club - typowa strzelanina gdzie chodzi o wystrzelanie jak największej liczby ludzkich celów. Nie grałem, ale z opowiadania innych słyszałem, że jest dość brutalna.

Oba tytuły zaliczają się oczywiście do TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w splinter celly gralem, a conviction niestety przycinana u mnie, the club tez jest mi znany i niestety bezsensowne strzelanie do oponentow szybko sie nudzi, w k&l przynajmniej mamy jakas fabule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakieś dobrej gry detektywistycznej. Chodzi mi o to żeby rozwikłać jakieś zagadki, żeby w grze były jakieś niespodziewane zwroty akcji, lubię trochę pomyśleć. Wiem, że tego typu gry nie są robione ładnie graficznie, ale proszę o tytuły jak najlepsze pod tym względem.
Z góry, wielkie dzięki.

PS: Dodam, że chodzi mi o PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hokus Pokus Różowa Pantera.


wszystko czego potrzebujesz i jeszcze więcej.

a najlepiej to sprawdzić czy nie warto wydać trochę sosu na proffesora laytona i phoenixy wrighty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:55, Cascad napisał:

Hokus Pokus Różowa Pantera.


OOO TAK! Pamiętam jak w młodości uwielbiałem tą grę,nadal mam dwie pierwsze części w premierowej edycji ;) Tylko Hokus Pokus jest trudniejsza od "Na kłopoty Różowa Pantera'' I nie przeszedłem gry całej,może sobie przypomne ;) Też polecam ci obie części RP bo są świetne. a z reszty: może Blade Runner? Słyszałem,że to gra kultowa,lecz ja nei grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:26, misukin napisał:

Witam, poszukuję jakieś dobrej gry detektywistycznej. Chodzi mi o to żeby rozwikłać jakieś
zagadki, żeby w grze były jakieś niespodziewane zwroty akcji, lubię trochę pomyśleć.
Wiem, że tego typu gry nie są robione ładnie graficznie, ale proszę o tytuły jak najlepsze
pod tym względem.
Z góry, wielkie dzięki.

PS: Dodam, że chodzi mi o PC.


Ja polecam Black Mirror II. W tej grze nie jesteś detektywem z prawdziwego zdarzenia, ale jeśli chodzi o ilość zagadek, łamigłówek i zwrotów akcji to nie powinieneś narzekać. Do plusów gry mogę jeszcze doliczyć ładne lokacje, specyficzną trochę mroczną atmosferę i bardzo klimatyczny soundtrack. Ja się świetnie bawię przy tej grze i nie raz miałem problem z rozwikłaniem sposobu popchnięcia fabuły do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Still Life. Dokładniej to chodzi mi o pierwszą część. Seryjny morderca, świetny klimat i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 11:32, Jammin69 napisał:

Szukam gry podobnej do Still Life. Dokładniej to chodzi mi o pierwszą część. Seryjny
morderca, świetny klimat i te sprawy.

Za bardzo na przygodówkach się znam (obiecuję w to lato poprawę i zagram w końcu), ale chyba takie coś jak Post Mortem. Bodaj Still Life to nieformalna kontynuacja tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z tego co kojarzę to Post Mortem było przed SL :P Wiem też, że tam chodziło się dziadkiem głównej bohaterki ze SL. A coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Anno 1404,głównie chodzi mi o rozbudowę miasta i wojowanie z innymi.Któraś z części Settlersów będzie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:15, Jammin69 napisał:

Hmm... Z tego co kojarzę to Post Mortem było przed SL :P Wiem też, że tam chodziło się
dziadkiem głównej bohaterki ze SL.

No tak, przecież napisałem, że SL to sequel PM. :P
A coś innego ?
Art of Murder? Z tego co wiem, dobre oceny zbierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:33, danielbr napisał:

Szukam gry podobnej do Anno 1404,głównie chodzi mi o rozbudowę miasta i wojowanie z innymi.Któraś
z części Settlersów będzie dobra?

No to może kolejno rocznikami:
Anno 1503
Anno 1602
Anno 1701
Anno 2070 (premiera - 4 kwartał 2011)

Później jeszcze jest Twierdza i wszystko jej podobne. Może i nie budujesz całego miasta, ale twierdzom nie dużo do nich brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:33, danielbr napisał:

Szukam gry podobnej do Anno 1404,głównie chodzi mi o rozbudowę miasta i wojowanie z innymi.Któraś
z części Settlersów będzie dobra?

Oprócz tego, co wymienił Fun_g_1_2_3, to jeszcze Settlersi o numerkach V i VI. W piątkę grałem, całkiem fajne - bardziej niż Settlersów przypomina RTS, ale ja się bawiłem świetnie (malkontenci twierdzą, że za długo się wioskę rozbudowuje i że nudne to, ale kij z nimi). W VI nie grałem, aczkolwiek słyszałem/czytałem, że troszkę bardziej nastawione na ekonomię, niźli V. Ale i tak nadal bardziej to RTS niż Settlersi. Mimo wszystko - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować