Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam gier podobnych do produkcji "Kupiec"

Dawno temu jeszcze za czasów klasycznej Amigi, pogrywałem w bardzo ciekawą grę zatytułowaną Kupiec. Każcy chyba pamięta czym charakteryzowała się ta produkcja. Natomiast na peceta zagrywałem w Rage of Mages 1,2, które też mi bardzo przypominały Kupca. Też długo grywałem w Port Royale. Tutaj także jest rozwinięta ekonomia, poprzez handlowanie towarami pomiędzy miastami.

Chodzi o to, że szukam nowszych gier w podobnych klimatach. Gdzie mamy swoją postać i rozwijamy ją niczym w rasowym RPG + żeby zawierała jakieś elementy ekonomiczne.

Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry samochodowej. Grafikę miała podobną (nieco lepszą lub gorszą) do Carmageddon. Pierwszy etap był w jakiś tunelach, drugi w górach, a dalej nie doszedłem bo gra była dla mnie zbyt trudna :P Na koniec pierwszego etapu (w kolejnych pewnie też) były 3 bramki za którymi była nagroda. Przy odrobinie szczęścia można było wygrać samochód. Z tego co pamiętam dało się używać broni (miny i oleje) ale nie jestem do końca pewien. Gra raczej powstała przed 2000 rokiem. Wnioskuję to z tego że mniej więcej w tym czasie miałem dopiero swój pierwszy komputer bez przeróbek i dokładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam gry do Local Lan albo COOP, podobne do SWAT 4. Ew. mogą być inne gry COOP/Local LAN. Cena bez znaczenia, wiek gry też (bez różnicy czy z 2000 roku czy 2011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 10:15, Leos8 napisał:

Witam!
Szukam gry do Local Lan albo COOP, podobne do SWAT 4. Ew. mogą być inne gry COOP/Local
LAN. Cena bez znaczenia, wiek gry też (bez różnicy czy z 2000 roku czy 2011)

Jak coś ala SWAT to może Rainbow Six: Vegas 1 lub 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś slashera na PC, mam DMC4, Force Unleashed nie wchodzi w grę z powodów sprzętowych. Nie siedzę w gatunku, bo na co dzień grywam w strategie, ale czasem jak trzeba się wyżyć, to taka "chodzona nawalanka" się świetnie nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 10:58, damlon napisał:

Szukam jakiegoś slashera na PC, mam DMC4, Force Unleashed nie wchodzi w grę z powodów
sprzętowych. Nie siedzę w gatunku, bo na co dzień grywam w strategie, ale czasem jak
trzeba się wyżyć, to taka "chodzona nawalanka" się świetnie nadaje :P


A może DMC 3? Ma niższe wymagania,ale nie wiem jak z optymalizacją. Możesz jeszcze spróbować Ninja Blade,była kiedyś w CDA,fajna gierka i można tanio dostać na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 10:58, damlon napisał:

Szukam jakiegoś slashera na PC, mam DMC4, Force Unleashed nie wchodzi w grę z powodów
sprzętowych. Nie siedzę w gatunku, bo na co dzień grywam w strategie, ale czasem jak
trzeba się wyżyć, to taka "chodzona nawalanka" się świetnie nadaje :P

Mozesz sprobowac tez Batmana, jeżeli sprzęt da radę. Z tego co pamiętam, Batman ma troche mniejsze wymagania od Force Unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knights of the Old Republic powinno zadziałać, o ile zmiana klimatu nie będzie Ci przeszkadzać :D Z nieco bardziej klasycznych erpegów możesz spróbować np. Arcanum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupiłem oryginalną gre Metro 2033 mam Windows XP Service Pack 3 Core 2 DUo 2,33gzh 4gb ram GTS 250 1gb ram i jest problem naciskam na ikonkę gry wyskauje mala tabelka ze Launch unsucceful Do you running game of Safe mode i potem gra sie odpala do ekranu tytulowego poczym wyskakuje tabelka Wystapil problem z aplikacja metro 2033 exe i zostanie zamknieta kilka razy reinstalowalem gre reinstalowealm wysztskie stery i nic nie daje wie moze ktos o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 10:15, Leos8 napisał:

Witam!
Szukam gry do Local Lan albo COOP, podobne do SWAT 4. Ew. mogą być inne gry COOP/Local
LAN. Cena bez znaczenia, wiek gry też (bez różnicy czy z 2000 roku czy 2011)

Grałem w dużo gier po lanie, ale najlepsza zabawa była właśnie przy SWAT 4 i Commandos 2. Każdy bierze jedną postać i robicie misje, bez komunikacji głosowej i dobrego planu nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować