Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2011 o 19:23, NewJoker napisał:

Szukam gry podobnej do Soldier of Fortune, ale z bardziej realistycznym systemem obrażeń
np. po strzale w rękę przeciwnik upuszcza broń a po strzale w nogę upada na ziemię (w
Soldier of Fortune można jedynie odstrzelić kończynę/głowę).

Z góry dziękuję za zainteresowanie.


Polecam Resident Evil 4 lub 5 ,tam było to dosyć fajnie zrobione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 19:28, Darnok_Rukia napisał:

> Szukam gry podobnej do Soldier of Fortune, ale z bardziej realistycznym systemem
obrażeń
> np. po strzale w rękę przeciwnik upuszcza broń a po strzale w nogę upada na ziemię
(w
> Soldier of Fortune można jedynie odstrzelić kończynę/głowę).
>
> Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Polecam Resident Evil 4 lub 5 ,tam było to dosyć fajnie zrobione ...

Można też jakoś Fallout 3 podpiąć pod to, bron da sie uszkodzić, wybić z brudnych łapsk opponenta albo mu odstrzelić głowe, ale to tylko na VAC-u, może ujdzie. Albo Left for Dead 2... dużo głów, nóżek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą strzelankę, ale GŁÓWNIE z elementami podchodów, cichego zabijania, jak np. Far Cry (2 to porażka moim zdaniem) - był tam pasek widzialności, tak jak w Crysisie, podobno Gorky to niezła seria jeżeli o to chodzi. Zna ktoś jakieś tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:58, Jackal-pl napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą strzelankę, ale GŁÓWNIE z elementami podchodów, cichego zabijania,
jak np. Far Cry (2 to porażka moim zdaniem) - był tam pasek widzialności, tak jak w Crysisie,
podobno Gorky to niezła seria jeżeli o to chodzi. Zna ktoś jakieś tytuły?

Splinter Cell, Hitman? Obie serie mają strzelanie, podchodzenie i ciche zabijanie ustawione jako priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam tego typu gier, więc jak znajdziesz coś ciekawego to się odezwij.

A tak to mogę podać tytuły takie jak:
Crysis - Domyślam się jednak, że już w to grałeś.
Deus Ex - Gra z 2000 roku, ale samo wykonanie genialne. System cienia jest tak dobry, że im większa ciemność tym mniejsza szansa że ktoś cie dostrzeże. W kompletnej ciemności, przeciwnik może przejść metr od ciebie i niczego nie zauważyć. Gdy dołożysz do tego biomodyfikacje to już wychodzi mnóstwo nowych możliwości.
Splinter Cell - Skradanie, skradanie i więcej skradania. No pomijając Double Agent, które jest raczej nastawione na celne strzelanie niż skradanie.
Gorky 00 i Gorky 02 - typowa skradanka z cichą eliminacją wrogów. Sama gra jest banalnie prosta.
Metal Gear Solid - Prawie to samo co Gorky, ale dużo bardziej złożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 19:48, necron1501 napisał:

Szukam gry podobnej do Diablo, Dungeon Siege, Sacred. Jakoś tak z 2010, może 09. Lub
11. ;)

Torchlight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:58, Jackal-pl napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą strzelankę, ale GŁÓWNIE z elementami podchodów, cichego zabijania,
jak np. Far Cry (2 to porażka moim zdaniem) - był tam pasek widzialności, tak jak w Crysisie,
podobno Gorky to niezła seria jeżeli o to chodzi. Zna ktoś jakieś tytuły?


Hmmm... Przychodzi mi do głowy jeszcze desert storm, stara gra, może słaba graficznie, ale z tego co pamiętam bardzo fajnie się w nią gra, można przejść ją na dwa sposoby - albo głośno ( napierdzielając tak jak ten typek na filmiku, link jest niżej, albo cicho, czyli powoli wszystkich po kolei z noża. ew. Sprawdź II część.

http://www.youtube.com/watch?v=VdndC-I5als

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry RPG w staroszkolnym stylu typu Legend of Dragon(psx) czy Final Fantasy... mogą być walki turowe, jednak takie które nie trwają kilkudziesięciu minut (co czasem zdarza się spotkać) gra musi mieć naprawdę niskie wymagania sprzętowe i w miarę ciekawą fabułę, może to być gra freeware, coś na GB:Advence lub nawet jakaś przeglądarkowa-coś ala MMO - jednak z dużym naciskiem na RP i porywającym klimatem, oprawa audio też jest dla mnie bardzo ważna bowiem muzyka to zazwyczaj to co powoduje że ową grę pamiętam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że znalazłem odpowiedni temat :)

Tak więc kiedyś, a było to bardzo dawno, grałem w bardzo ciekawą grę(jak na tamte lata). Historia opowiadała o arabach, którzy chcieli wszystko wysadzić. Mieliśmy czteroosobową ekipę żołnierzy między którymi mogliśmy się dobrowolne przełączać w czasie rzeczywistym. Jeden z nich był szefem i zwał się Bradley. Drugi był snajperem i nosił. Któryś z dwóch pozostałych odpowiadał za ładunki wybuchowe. Ostatniego nie pamiętam. Większość akcji odbywała się na terenach pustynnych, piaskowych.

Nie wiem co tu dużo mówić. Przypomniało mi się tylko, że w bodajże drugiej części(gra miała ich kilka) była misja gdzie

Spoiler

należało uwolnić jednego z żołnierzy siedząc w jego skórze. Zaczynało się na krześle w ciemnym pokoju, ściana została wysadzona przez śmigłowiec, wtedy podnosiliśmy się i jedyną drogą było ubić przeciwnika nożem, aby odzyskać broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 21:34, wojcio102 napisał:

Mam nadzieję, że znalazłem odpowiedni temat :)

A jednak nie...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6579&u=953
... ale kto by się czepiał szczegółów ;-)

Dnia 04.07.2011 o 21:34, wojcio102 napisał:

Nie wiem co tu dużo mówić. Przypomniało mi się tylko, że w bodajże drugiej części(gra
miała ich kilka) była misja gdzie należało uwolnić jednego z żołnierzy siedząc w jego
skórze. Zaczynało się na krześle w ciemnym pokoju, ściana została wysadzona przez śmigłowiec,
wtedy podnosiliśmy się i jedyną drogą było ubić przeciwnika nożem, aby odzyskać broń.

A po co ten spojler? To nie jest temat o tej grze a szukasz w oparciu o to.

Co do samej gry to opis pasuje mi do tego od 0:45
http://www.youtube.com/watch?v=C-MpGQKzZQo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:58, Jackal-pl napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą strzelankę, ale GŁÓWNIE z elementami podchodów, cichego zabijania,
jak np. Far Cry (2 to porażka moim zdaniem) - był tam pasek widzialności, tak jak w Crysisie,
podobno Gorky to niezła seria jeżeli o to chodzi. Zna ktoś jakieś tytuły?

A ja polecam ci Gorky Zero Fabryka Niewolników
i Gorky 02 naprawdę bombowe skradanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować