Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam gierki podobnej do WarLords: Batlecry II (RTS).
Chodzi mi oto, by mieć bohatera, który zdobywa doświadczenie, etc. (element RPG). Oraz on i cały jego ekwipunek przechodzi "od gry do gry" (odwrotność Heroes). Ci co grali to wiedzą o co chodzi :D Mam nadzieję, że wszystko napisałem :)
Jest w ogóle taka gra?

PS. PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inną chciałem. Chodzi mi, że jest jedna plansza/mapa jak np. w Age of Empires, Empire Earth, tyle tylko, że są tu elementy RPG, jednak bohater wraz z armią przechodzi na inny plan boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:02, dambialko napisał:

Ja szukam dobrego MMORPG coś jak WoW i bezpłatnego...


Poszukaj na idg.pl/ftp albo victorygames - niestety brak abonamentu odbija się kolejkami na zapchanych serwerach i oszustami (boty :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to Spellforce i Spellforce 2 - choć są one bardziej grami cRPG z elementami RTS niż na odwrót.
Możesz spróbować też Warcrafta III tam również bohater może przechodzi do kolejnych misji zachowując przedmioty i doświadczenie, niestety element rozwoju postaci jest tam strasznie uproszczony i inaczej niż w W:BII nie możesz wybrać gdzie chcesz toczyć następną bitwę.
Ostatnie skojarzenie jest baaardzo luźne ale napiszę bo może Ci się to przyda:)
Jeśli uważasz że to co wypracowałeś w czasie jednej bitwy powinno z tobą przechodzić do następnej to polecam Ci grę Homeworld (jedynkę nie dwójkę) oraz jej dodatek Cataclysm - co prawda to klimaty s-f a nie fantasy oraz nie ma tam elementów RPG ale za to wszystkie jednostki które ocaliłeś/zdobyłeś na przeciwniku/zbudowałeś przechodzą z tobą do następnych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:24, Tokix napisał:

> Ja szukam dobrego MMORPG coś jak WoW i bezpłatnego...
proponuje Archlord, napprawdę gierka spoko i za free, polecam :)

Ile kosztuje ??? Oczywiście gra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:10, Prince07 napisał:

A ja szukam gry podobnej do Fable..


Fable jest jak dla mnie podobny do Gothica :) Nie wiem, Fable to gra na swój sposób wyjatkowa - może polskie Two Worlds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:38, dambialko napisał:

> > Ja szukam dobrego MMORPG coś jak WoW i bezpłatnego...
> proponuje Archlord, napprawdę gierka spoko i za free, polecam :)
Ile kosztuje ??? Oczywiście gra xD

pisałem że jest za free, początkowo była do zakupienia ok.100 zł
tera codemasters opublikował ją do legalnego porbania i grania za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Mount & Blade. Dla tych, którzy nie grali, pokrótce streszczę o co chodzi :P
Elementy RPG - tworzymy postać, rozwijamy ją, strategii - rekrutujemy drużynę, która też może awansować, Fps (?) - coś jak w Morrowind/Gothic walki rozgrywamy w fpp, Handlówka - sprzedajemy łupy z walk, handlujemy pomiędzy miastami. M&B to dość specyficzna hybryda, ale bardzo grywalna - niestety to shareware i można dojść tylko do 6 lv. Trochę do tego opis pasuje Age of Pirates. Grał ktoś w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry TPS (strzelanina trzeciej osoby) podobnej do Freedom Fighters, czy Kene & Lynch. Gra nie może być zbyt wymagająca (mój konfig w opisie). Dobrze byłoby, gdyby można by było chodzić z innymi towarzyszami i robić takie "fajne przybliżenie" jak w wyżej wymienionych grach :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam gry podobnej do Dreamfall: The Longest Journey. Bardzo podoba mi się ta gra... i pod względem graficznym jak i fabuły. Możecie mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobra byłaby gra Conflict: Global Storm. Nie jest jakaś wspaniała, ale dosyc różnorodna w akcji no i niedawno była bodaj w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować