Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2012 o 11:03, Sericulum napisał:

A i najważniejsza sprawa. Brat ma "szrota" więc nowe gry odpadają.
Dzięki za propozycje, ale gnojek trochę patrzy na grafikę więc zbyt stare gry też odpadają

chyba musisz młodemu kupić nowego kompa

Swego czasu miałem prawie identyczny sprzęt, obczaj Tribes Zemsta. Nie wiem, może Half-Life 2 + epizody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Szukam gry w klimatach mrocznego science fiction(cos jak gorky 17) . Niekoniecznie musi byc to strategia turowa. Odrazu zaznaczam,ze gry typu Dead Space, Kroniki Riddicka, czy AvP juz przeszedlem.
Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:10, Morph napisał:

Hej:) Szukam gry w klimatach mrocznego science fiction(cos jak gorky 17) . Niekoniecznie
musi byc to strategia turowa. Odrazu zaznaczam,ze gry typu Dead Space, Kroniki Riddicka,
czy AvP juz przeszedlem.
Pozdrawiam;)

Prey, może Quake 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:10, Morph napisał:

Hej:) Szukam gry w klimatach mrocznego science fiction(cos jak gorky 17) . Niekoniecznie
musi byc to strategia turowa. Odrazu zaznaczam,ze gry typu Dead Space, Kroniki Riddicka,
czy AvP juz przeszedlem.
Pozdrawiam;)

Mroczny sf kojarzy mi się ze Starcraftem, od biedy seria Fallout. Jeśli pasował by ci też cyberpunk to wszystkie Deus Ex''y się nadadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:10, Morph napisał:

Hej:) Szukam gry w klimatach mrocznego science fiction(cos jak gorky 17) . Niekoniecznie
musi byc to strategia turowa. Odrazu zaznaczam,ze gry typu Dead Space, Kroniki Riddicka,
czy AvP juz przeszedlem.
Pozdrawiam;)


A może cos z serii Warhammer 40k. Polskie Afterfall Insanity też moze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie krótko: szukam brutalnej gry, w której morze krwi czy odpadające kończyny są na porządku dziennym. Im bardziej brutalna, tym lepiej :>

Gry, które już znam:
- Die By The Sword,
- Dark Messiah of Might & Magic,
- Soldier of Fortune,
- seria Mortal Kombat,
- Brothers in Arms: Hell''s Highway,
- Quake IV,
- Prince of Persia: Warrior Within,
- Return to Castle Wolfenstein,
- Assassin''s Creed (zbyt brutalnie nie było, ale niektóre finishery wyglądały dość miodnie),
- Gears of War,
- Painkiller,
- Prey,
- Scarface: The World Is Yours,
- Stranglehold (krew bardzo sztuczna, ale zawsze coś).

Gry, które mam zamiar sprawdzić, więc proszę o wypowiedź nt. brutalności w nich zawartych:
- Bioshock (oczywiście grę znam, ale nie miałem okazji pograć w nią dłużej),
- F.E.A.R. (jw.),
- Doom 3,
- God of War.

Platformy: PC, PS2.

Czekam na propozycje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R - zbyt wiele brutalności tam nie znajdziesz. Gra straszy takimi rzeczami jak kałuże krwi, zjawy no i słynna Alma. Ludzi zabijasz tak jak w każdym innym FPSie, czyli: kilka strzałów --> cel pada na ziemie, nic mu nie odpada, ani krew nie leje się litrami.

Bioshock też jakiś szczególnie brutalny nie jest... może ze względu na specyficzną grafikę, sam nie wiem.

Do reszty się nie wypowiem, bo nie grałem, ale polecam Ci gorąco Darksiders. Tam znajdziesz sporo krwi i brutalnej potęgi. Genialne, naprawdę zachęcam do kupna, zwłaszcza że wkrótce wyjdzie dwójka.

Może jeszcze Dead Island? Tam krwi jest więcej niż reszty świata, ale nie każdemu się podoba sama rozgrywka. Mnie osobiście znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 15:26, Gumisiek2 napisał:

Będzie krótko: szukam brutalnej gry, w której morze krwi czy odpadające kończyny są na
porządku dziennym. Im bardziej brutalna, tym lepiej :>

hehe, co druga z tych, o których pisałem tu pasuje. Zakładam, że nie mają to być elementy z podanych serii?
Od Dead Island na Blood i Heretic 2 kończąc. Takie klasyki gore jak Nightmare Creatures, Severance, X-Men Origins czy...Alice już zachwalałem (zapewne czytałeś na GS''ie), ale jeszcze nie pisałem o: Blood 2, Condemned, Evil Dead: Regeneration, Clive Barker''s Jericho, seria Resident Evil, Shank, Prototype, seria Myth, seria Postal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 16:03, zadymek napisał:

Od Dead Island na Blood i Heretic 2 kończąc. Takie klasyki gore jak Nightmare Creatures,
Severance, X-Men Origins czy...Alice już zachwalałem (zapewne czytałeś na GS''ie), ale
jeszcze nie pisałem o: Blood 2, Condemned, Evil Dead: Regeneration, Clive Barker''s Jericho,
seria Resident Evil, Shank, Prototype, seria Myth, seria Postal.


W zakładce "do ogrania" zapomniałem dopisać właśnie takie tytuły, jak Manhunt, The Suffering oraz Clive Barker''s Jericho (a jak jest z Clive Barker''s Undying? Ze screenów nie mogę wyciągnąć nic interesującego ^^) ;-) W Postala oczywiście grałem, zapomniałem go dopisać, a żadna gra z serii RE nie była dla mnie wystarczająco brutalna, chociaż nie sprawdzałem jeszcze najnowszej odsłony. Wielkie dzięki za podane tytuły, zaraz spiszę sobie ładną listę i postaram się obczaić choć kilka tytułów ;-)

@Flagun - właśnie o tej grze zapomniałem, dzięki za przypomnienie.
@Orion - dzięki za opinie oraz za polecenie Darksiders. Samą grą zainteresowany byłem już wcześniej, ale nie wiedziałem, że jest w niej zawarta aż taka dawka brutalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 15:26, Gumisiek2 napisał:

- F.E.A.R. (jw.),

Dobry wybór, pomijając wysoki poziom brutalności, FEAR jest w zasadzie najlepszym efpeesem, w jaki grałem. Obczaj też oba dodatki. Polecam.
Pan @Orion się myli, może mu się porypało z innymi częściami serii. W pierwszym F.E.A.R. jak najbardziej jest rozwalanie wrogów na kawałki i mnóstwo krwi. Rzuć w kogoś prosto granatem, a zobaczysz co się stanie.

Dnia 16.01.2012 o 15:26, Gumisiek2 napisał:

- Doom 3,
- Bioshock

trochę brutalności jest, choć szału nie ma.

Dnia 16.01.2012 o 15:26, Gumisiek2 napisał:

Czekam na propozycje ;-)

Prototype, ciachanie tłumów przechodniów na kawałki.

Kroniki Riddicka. Z tego co pamiętam w UzBB (w sensie tej z 2004) było więcej krwi, za to w nowym AoDA jest jeszcze bardziej rozwinięty system walki wręcz - finezyjne ciachanie wrogów ostrzami i takie tam. Ale na rozczłonkowywanie nie licz.

W Mafii 2 świetnie się bawiłem, sprzedając headshoty przypadkowym ludziom (demo na Steamie).

Trochę jestem zaskoczony brakiem Postala 2 na twojej liście.

W GTA III można rozczłonkowywać ludzi.

W Dead Rising 2 z radością pociachasz na kawałki tłumy zombiaków.

The Punisher. Okrutny jest. Pozbawianie wrogów kończyn i głów również jest.

Manhunt, choć grałem w niego dawno temu i za wiele już nie pamiętam.

Od biedy Half-Life 2, trochę krwi, podpalanie zombiaków.

Stubbs the Zombie, wyżeranie mózgów, sporo krwi.

Carmageddon II. Chyba więcej komentarza nie wymaga.

Condemned: Criminal Origins. Grałem w to dawno i krótko, więc mało pamiętam.

Jeśli o PS2 chodzi, to zasłyszane Killer 7, State of Emergency i Urban Reign. Nie wiem, bo nie grałem.

A najbrutalniejszą grą, w jaką grałem, jest wspomniane Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 16:30, Gumisiek2 napisał:

(a jak jest z Clive Barker''s Undying? Ze screenów nie mogę
wyciągnąć nic interesującego ^^) ;-)

Bo to bardziej klasyczny "gotycki" horror niż sieczka gore - brutalnością nie przebija najbrutalniejszych znanych ci FPSów- bardziej do strachu niż sprzątania flaków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2012 o 16:34, Graszcz napisał:

Pan @Orion się myli, może mu się porypało z innymi częściami serii. W pierwszym F.E.A.R.
jak najbardziej jest rozwalanie wrogów na kawałki i mnóstwo krwi. Rzuć w kogoś prosto
granatem, a zobaczysz co się stanie.


To w takim razie nie pamiętam, albo nie zwróciłem wtedy na to uwagi. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 08:04, Harrolfo napisał:

Witam,
Polecicie jakąś dobrą grę PC/PS3 w stylu wyścigów z filmu Death Race?


PC:
Carmageddon
Flatout 1 i 2

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować