Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Wziąłem udział w tym konkursie. Zarejestrowałem 3 gry, wszystko ładnie. Wysłałem odpowiedź na pytanie konkursowe... Ale mam pewien problem. Bo sprzedałem jedną z tych gier. I koleś przerejestrował.. To czy moje zgłoszenie się nadal liczy ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:31, Baal Namib napisał:

Wziąłem udział w tym konkursie. Zarejestrowałem 3 gry, wszystko ładnie. Wysłałem odpowiedź
na pytanie konkursowe... Ale mam pewien problem. Bo sprzedałem jedną z tych gier. I koleś przerejestrował..
To czy moje zgłoszenie się nadal liczy ? ...


Jak już je wysłałeś to się liczy. Nie mam problemu. Rejestrowane gry wliczają się do konkursu tylko dla ich pierwszego właściciela. Tak więc koleś, który ją od Ciebie kupił nie może tej gry użyć jako jednej z trzech niezbędnych do rejestracji aby wziąć udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli koleś przerejestrował ją z mojego konta, to i tak mój głos się liczy ? :) Wielkie dzięki, kamień spadł mi z serca.. A tak się martwiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chcielibyście wygrać ? .. JA bym chciał albo The Guild2, Albo jakiegoś Guild Warsa :) Albo najlepiej niech będzie to niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie oto pytanie: czy te prace o nagrodę specjalną (rysunki, zdjęcia itp) muszą być podpisane na tej pracy? Bo ja np. używam innego nicka poza tym forum i się na tych pracach w dolnym prawym rogu podpisalem. Można tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:08, awesome napisał:

A ja mam takie oto pytanie: czy te prace o nagrodę specjalną (rysunki, zdjęcia itp) muszą być
podpisane na tej pracy? Bo ja np. używam innego nicka poza tym forum i się na tych pracach
w dolnym prawym rogu podpisalem. Można tak?

Wiemy od kogo przyszła praca (dane osobowe), więc podpisać się na obrazku można dowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w sprawie tego konkursu...

Czy liczą się wszystkie gry z Extra Klasyka Next czy tylko te co mają na sobie nalepkę z napisem "Extra Konkurs 2"? Dzisiaj w Empiku zakupiłem dwie gry i jedna miała tą nalepkę, jednak druga miała jeszcze nalepkę ze starego konkursu Extra Klasyki i jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Teraz po rejestracji przyszedł mi mail, że muszę zarejestrować jeszcze dwie gry by wziąć udział w konkursie i sądziłem, że przyjdzie jeszcze jeden mail z info, że muszę zarejestrować jeszcze jedną grę, jednak takiego nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:47, Kukowsky napisał:

Mam takie pytanie w sprawie tego konkursu...

Czy liczą się wszystkie gry z Extra Klasyka Next czy tylko te co mają na sobie nalepkę z napisem
"Extra Konkurs 2"? Dzisiaj w Empiku zakupiłem dwie gry i jedna miała tą nalepkę, jednak druga
miała jeszcze nalepkę ze starego konkursu Extra Klasyki i jakoś nie zwróciłem na to uwagi.
Teraz po rejestracji przyszedł mi mail, że muszę zarejestrować jeszcze dwie gry by wziąć udział
w konkursie i sądziłem, że przyjdzie jeszcze jeden mail z info, że muszę zarejestrować jeszcze
jedną grę, jednak takiego nie otrzymałem.

O ile pamiętam, to miało to wyglądać tak, że nie ważne jest jaką grę (z1 konkursu, czy nowy rzut) zarejestrujesz, ważne, aby była zarejetrowana po rozpoczęciu konkursu, ja o ile dobrze pamiętam wysłałem zgłoszenie po zarejestrowaniu 2 gier z nowego rzutu i 1 ze starszych, a jeszcze mam 2 niezarejestrowane ze starszych rzutów, więc myślę, że 2 zgłoszenie też pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczą się wszystkie gry z serii eXtra Klasyka neXt. Może ta druga gra jest ze starszej serii - Nowa eXtra Klasyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jakiś członek CDP mógłby podać przybliżoną datę ogłoszenia wyników? Można liczyć, że będzie to w najbliższym tygodniu czy jednak trzeba czekać do 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:38, awesome napisał:

Hej, czy jakiś członek CDP mógłby podać przybliżoną datę ogłoszenia wyników? Można liczyć,
że będzie to w najbliższym tygodniu czy jednak trzeba czekać do 14?

Będziemy się starać zrobić to jak najszybciej (dłuuugi weekend bynajmniej tego nie ułatwił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde w tamtej edycji jak wysłałem zgłoszenie, to byłem pewien, że coś wygram, a w tej jak sobie teraz myślę to walnąłem taki banał... ale co tam i tak mam nadzieję na jakąś nagrodę pocieszenia :D żałuje tylko, że nie wysłałem jeszcze 1 zgłoszenia, bo udało mi się później wymodzić kilka niezłych tekstów, ale się zmieniło zadanie i trzeba coś nowego wymyślić :) no to do poniedziałku, a na tą drugą edycję to coś ciekawego, sensownego i z jajem to mi będzie chyba cięzko stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:33, Baal Namib napisał:

Mam pytanie... To dziś powinny być wyniki.. Prawda ??

Tak widnieje na stronie konkursowej, a także "niebiescy" tak pisali, więc nalezy cierpliwie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trza czekać... I tak nie liczyłem że będzie od rana.. Mam nadzieje że chociaż coś wygram... Oby tak się stało... błagam! :] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że 18 ? ;> Tak sobie napisałeś, czy wiesz że zawsze o tej godzinie są jakieś.. hmm.. Fajne newsy.. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:23, Baal Namib napisał:

Skąd wiesz że 18 ? ;> Tak sobie napisałeś, czy wiesz że zawsze o tej godzinie są jakieś..
hmm.. Fajne newsy.. ? ;)

Po prostu na gram.pl wyniki są najczęściej podawane w godzinach 18:00-19:00. Taki młody wieczór kiedy to wszyscy chcą miło spędzić przed komputerem sprawdzając wyniki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje :) A ja chce milo zobaczyć mój login na liście zwycięzców :D Przydałaby się nowa giera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować