Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 17:54, Baal Namib napisał:

Juuuuhuuu! Wygrałem Test Drive: Unlimited :D Fajni by było gdyby mi poszło xD

Ja wygrałem na Gram tv TDU a teraz Supreme Commandera - czyli 2 gry, któe ani mnie nie interesują specjalnie, ani tym bardziej mi nie pójdą :) ale zostaje Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem procesor identyczny co wcześniej. Poprzedni stoi na półce. No cóż, pora kupić nową płytę główną i... zamontować oba? :) Życzcie powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem twoją i kuka nagrode! Tylko was 2 bardziej kojaże ( nie wiem jak się to pisze ;/ ) Ale kuka bardziej, ciebie tylko z wypowiedzi na forum ;P ;) Ale zazdroszczę wam procesorków.. chociaż TDU też niczego sobie ;] xD A tak BTW : http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1428&str=2
Ostatnia wypowiedź to część mojego tekstu xD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem, to w konkursie biorą udział wszystkie zarejestrowane gry z EXN? Czyli mogę zarejestrować zarówno Gothica II, Noc Kruka oraz nadchodzącego Medievala i już mogę brać w nim udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są przecież trzy :D

Ale w czasie trwania I etapu nie zarejestrowałem żadnej, więc czy gdy teraz je zarejestruje, to ciągle mam szanse na nagrody w II etapie? Proszę o pewną odpowiedź, bo nie wiem czy inwestować w to, czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:05, Lesz3yk napisał:

Są przecież trzy :D

Ale w czasie trwania I etapu nie zarejestrowałem żadnej, więc czy gdy teraz je zarejestruje,
to ciągle mam szanse na nagrody w II etapie? Proszę o pewną odpowiedź, bo nie wiem czy inwestować
w to, czy nie? :D


Są trzy warunki:
1) Gry muszą być z serii eXtra Klasyka neXt.
2) Gry muszą być rejestrowane po raz pierwszy.
3) Z rejestracją i udzieleniem odpowiedzi na pytanie trzeba zdążyć do 30.06.2007.
Każde trzy gry spełniające te warunki to kolejna szansa na wygraną.
Qrcze, a tak się staraliśmy pisząc regulamin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:30, akne napisał:

Każde trzy gry spełniające te warunki to kolejna szansa na wygraną.
Qrcze, a tak się staraliśmy pisząc regulamin ;-)



Kupię jeszcze 3 gry i jazda do drugiej rundy :D I jeszcze zdjęcie będę mógł zrobić.

PS. Dzięki za Radeon''a. Kocham Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Radeonik :) Rzecz cudna. W drugim etapie, bardziej się postaram. Ale jak bardziej się postaram, to mam szanse coś wygrać ;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dostał już ktoś maila od CDP ? Nie to żebym marudził, ale musiałbym wiedzieć, czy dziś go dostane aby potwierdzić.. Bo może mnie nie być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te gry, będąc zarejestrowanymi, liczą się w konkursie?:
Punisher, Kroniki Riddicka, ES 3: Morrowind ZE oraz Toca 2?
Proszę o odp.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:29, xbit71 napisał:

Czy te gry, będąc zarejestrowanymi, liczą się w konkursie?:
Punisher, Kroniki Riddicka, ES 3: Morrowind ZE oraz Toca 2?
Proszę o odp.:*

Jak są z serii Nowa Extra Klasyka to tak - jak to premierówki to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak kupię 6 gier z EKN, to będę mógł wysłać 2 zdjęcia i 1 odpowiedź na pytanie? I jeszcze jedno, czy dzięki zdjęciom można wygrać coś z nagród podstawowych, a nie tylko nagrody specjalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:54, cichy10 napisał:

Mam pytanie. Jak kupię 6 gier z EKN, to będę mógł wysłać 2 zdjęcia i 1 odpowiedź na pytanie?
I jeszcze jedno, czy dzięki zdjęciom można wygrać coś z nagród podstawowych, a nie tylko nagrody
specjalne??

Chyba 2 teksty na nagrody podstawowe i 2 zdjęcia, a zdaje mi się, że zdjęcia biorą udział tylko w losowaniu nagoród specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 19:02, kordzio1 napisał:

Chyba 2 teksty na nagrody podstawowe i 2 zdjęcia, a zdaje mi się, że zdjęcia biorą udział
tylko w losowaniu nagoród specjalnych.


Wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z wysyłką wygranych? Może ktoś w przybliżeniu podać termin rozsyłania maili i kontaktowania się w sprawie odbioru tych cenniejszych rzeczy? Może jakiś pracownik CDP wie co nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:46, awesome napisał:

A jak z wysyłką wygranych? Może ktoś w przybliżeniu podać termin rozsyłania maili i kontaktowania
się w sprawie odbioru tych cenniejszych rzeczy? Może jakiś pracownik CDP wie co nie co?

Jeszcze trochę cierpliwości :-) Maile wyślemy, gdy nagrody będą gotowe do wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będą gotowe ? ;) Może przed ten okres zdążę dokupić części do kompa, żeby TDU mi poszedł :D ... Ale kasy brak, najwyżej kiedyś sobie zagram. Ale i tak się cieszę, że w ogóle coś wygrałem :) Dobrze że macie (jeszcze większy) kontakt z klientami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:11, akne napisał:

> A jak z wysyłką wygranych? Może ktoś w przybliżeniu podać termin rozsyłania maili i kontaktowania

> się w sprawie odbioru tych cenniejszych rzeczy? Może jakiś pracownik CDP wie co nie co?

Jeszcze trochę cierpliwości :-) Maile wyślemy, gdy nagrody będą gotowe do wysyłki.



Sory za to poganianie ale chciałbym wiedzieć, że tak powiem na czym stoję. Bo własnie od Was zależy kiedy będę sobie mógł kupic nowego kompa, gdyż kupię go jak mi dojdzie karta graf. I tu znowu pytanie. Ile mniej więcej jeszcze zajmie oczekiwanie bo jak dziś byłem w sklepie i składałem sobie kompa co bym chciał to nie umiałem powiedziec na kiedy go zamówić. Mógłbyś mnie trochę oświecić? Bardzo byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować