Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Nie mogę obiecać, że wysyłka nastąpi w przyszłym tygodniu (chociaż wiele na to wskazuje), bo zapeszę :-)
To nie jest tak, że siedzi świstak i zawija nagrody w papierki - sprawa jest ciut bardziej skomplikowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:36, akne napisał:

Nie mogę obiecać, że wysyłka nastąpi w przyszłym tygodniu (chociaż wiele na to wskazuje), bo
zapeszę :-)
To nie jest tak, że siedzi świstak i zawija nagrody w papierki - sprawa jest ciut bardziej
skomplikowana :-)



Zdaję sobie z tego sprawę i skoro mówisz, że może będzie to w następnym tygodniu to wnioskuję, że raczej będzie to trwalo mniej niż miesiąc więc już jest dobrze i wiem na czym stoję. Dzięki wielkie.
A jak już będziesz wiedział na 100% czy za tydzień to się nie obrażę jak wspomnisz tu o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:38, awesome napisał:

A jak już będziesz wiedział na 100% czy za tydzień to się nie obrażę jak wspomnisz tu o tym
:)


Osobiście będę obdzwaniała laureatów cenniejszych nagród (żeby ustalić termin wysyłki kurierem), więc dowiesz się z pierwszej ręki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:44, akne napisał:

>>>..........



No to już doczekać się nie mogę :D
......I karty graf i tego telefonu :)
Tylko przypadkiem nie dzwoń około 9 w poniedziałek bo mam mature ustną z polskiego także wiesz :D
Ale po tym terminie to 24h na dobę :D Aby szybciej doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:44, akne napisał:

Osobiście będę obdzwaniała laureatów cenniejszych nagród (żeby ustalić termin wysyłki kurierem),
więc dowiesz się z pierwszej ręki :-)


Tylko proszę podaj kiedy będziesz dzwoniła, żebym był w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będę miał takiego farta jak podczas ostatniego konkursu (też monitor wygrałem :P) i nie będę miał telefonu podczas którejś z lekcji. Na szczęście wtedy wystarczyło oddzwonić. Chociaż wolę jednak od razu odebrać, niż czekać na wolną linię ^^

Na wszelki wypadek jednak uprzedzę, że we wtorki dość dużo czasu spędzam w szkole. Ale poza tym terminy mam dosyć luźne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy załóżmy do wygranych gier, jak pytacie o przesyłke, to też telefon ? :> Wiem że Pocztą Polską... Ale jak to będzie wyglądało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurierem dostarczymy tylko cenniejsze nagrody: monitory LCD, karty graficzne, procesory, aparaty cyfrowe i kamery wideo. Pozostałe nagrody zostaną przesłane pocztą - o terminie wysyłki poinformujemy mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem. Wszystko się zgadza. Ciekawe tylko, kiedy będą wysłane, ale jak pisałaś.. Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:56, KannX napisał:

Dostał już ktoś wiadomość mailem albo telefonem od CDP? Coś to długo trwa.

Termin wysłania nagród podany w regulaminie konkursu to 31 sierpnia :-) Od ogłoszenia wyników minęło raptem 2 tygodnie. Wiem, że się niecierpliwicie, ale proszę o jeszcze chwilę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:43, akne napisał:

> Dostał już ktoś wiadomość mailem albo telefonem od CDP? Coś to długo trwa.
Termin wysłania nagród podany w regulaminie konkursu to 31 sierpnia :-) Od ogłoszenia wyników
minęło raptem 2 tygodnie. Wiem, że się niecierpliwicie, ale proszę o jeszcze chwilę :-)


A to przepraszam :) Ale i tak jestem niecierpiliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:43, akne napisał:

> Dostał już ktoś wiadomość mailem albo telefonem od CDP? Coś to długo trwa.
Termin wysłania nagród podany w regulaminie konkursu to 31 sierpnia :-) Od ogłoszenia wyników
minęło raptem 2 tygodnie. Wiem, że się niecierpliwicie, ale proszę o jeszcze chwilę :-)



Dobra, ustny polak minął (zdałem na 16/20) to teraz aby czekać na telefon. Mówiłaś coś o tym tygodniu. Poczekamy, zobaczymy.

TYlko weźcie przypadkiem nie czekajcie do tego 31 sierpnia bo to trochę późno. Akurat na koniec wakacji dla niektórych (co prawda ja mam je do października)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mien to mogły by byc akurat 31.VII wysłane bo pewnie wtedy będę akurat wracał do PL więc nie miałbym problemów z odbiorem, ale ja mam wygraną tylko gierkę, więc i tak mają być wysłane wcześniej.
A z tego co pamiętam to konkurs został podzielony na 2 części niby po to, aby ludzie mogli otrzymać swoje nagrody wcześniej. Więc ine ma się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:30, kordzio1 napisał:

Dla mien to mogły by byc akurat 31.VII wysłane bo pewnie wtedy będę akurat wracał do PL więc
nie miałbym problemów z odbiorem, ale ja mam wygraną tylko gierkę, więc i tak mają być wysłane
wcześniej.
A z tego co pamiętam to konkurs został podzielony na 2 części niby po to, aby ludzie mogli
otrzymać swoje nagrody wcześniej. Więc ine ma się co martwić :)



Najlepszym pomysłem byłoby zrobić tak żeby ten cenniejsze nagrody doszły do nas tego 1 czerwca. Taki miły prezent na dzień dziecka :) W końcu każdy jest dzieckiem w jakimś znaczeniu :D To tak na oko powinni się kontaktować jutro ale co z tego wyjdzie to tylko CDP wie. To tylko taki mój pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:33, awesome napisał:

Najlepszym pomysłem byłoby zrobić tak żeby ten cenniejsze nagrody doszły do nas tego 1 czerwca.
Taki miły prezent na dzień dziecka :) W końcu każdy jest dzieckiem w jakimś znaczeniu :D To
tak na oko powinni się kontaktować jutro ale co z tego wyjdzie to tylko CDP wie. To tylko taki
mój pomysł :D

No ja podejrzewam, że raczej te droższe nagrody to będą później wysyłane, bo pewnie jest z tym więcej zabawy, ale pewnie wszystko w okolicach początku czerwca pójdzie do zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:43, kordzio1 napisał:

>>>.............


A rzecz ma się raczej odwrotnie. Jak pamiętam z poprzedniej edycji tego konkursu w pierwszej kolejności rozsyłane były te cenniejsze nagrody. Te mniej cenne w drugiej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:47, awesome napisał:

> >>>.............

A rzecz ma się raczej odwrotnie. Jak pamiętam z poprzedniej edycji tego konkursu w pierwszej
kolejności rozsyłane były te cenniejsze nagrody. Te mniej cenne w drugiej kolejności.

Tylko właśnie wtedy był koniec całego konkursu, a teraz konkurs nadal trwa:) z tego co pamiętam to część osób dostała jakieś mniej wartościowe nagrody ciut wcześniej niż do mnie laptop dotarł, ale tu moja pamięć może być zawodna, ale zdaje mi się że któryś z "niebieskich" mówił, że mniej wartościowe nagrody mogą zostać wysłane szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:12, awesome napisał:

Dobra, ustny polak minął (zdałem na 16/20) to teraz aby czekać na telefon. Mówiłaś coś o tym
tygodniu. Poczekamy, zobaczymy.


Z racji tego, że awesome dobrze sobie poradził na maturze ustnej z polaka (graty!), wysyłka nagród dla laureatów I etapu eXtra Konkursu zostanie przyspieszona :-D

Stay tuned :-) I tylko nie narzekajcie, że mam beznadziejny tembr głosu przez tel. ;-) Albo że poczta nawala, a "ten już dostał, a ja jeszcze nie". Poczta Polska jest mniej przewidywalna niż branża growa :-D
Wszystko jeszcze oficjalnie potwierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 00:35, akne napisał:

Stay tuned :-) I tylko nie narzekajcie, że mam beznadziejny tembr głosu przez tel. ;-) Albo
że poczta nawala, a "ten już dostał, a ja jeszcze nie". Poczta Polska jest mniej przewidywalna
niż branża growa :-D
Wszystko jeszcze oficjalnie potwierdzę.

to się cieszę niezmiernie bo kurcza żona w połowie czerwca ma obrone i tylko do tego 15.6.2007 mam trochę luzu na grę - i czekam na tego gothica ;) - tak czy owak miłe wieści bo persperktywa końca sierpnia blado wyglądała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować