Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 00:35, akne napisał:

Z racji tego, że awesome dobrze sobie poradził na maturze ustnej z polaka (graty!), wysyłka
nagród dla laureatów I etapu eXtra Konkursu zostanie przyspieszona :-D


Dołączam się do gratulacji, ja będę miał związaną z tym "jazdę" w przyszłym roku, brr...

Dnia 30.05.2007 o 00:35, akne napisał:

Stay tuned :-) I tylko nie narzekajcie, że mam beznadziejny tembr głosu przez tel. ;-) Albo
że poczta nawala, a "ten już dostał, a ja jeszcze nie". Poczta Polska jest mniej przewidywalna
niż branża growa :-D
Wszystko jeszcze oficjalnie potwierdzę.


Spytam tutaj, choć obawiam się, że odpowiedzi mogę nie uzyskać ("nie to źródło" ;) ?). Co z wyniczkami konkursów z Gram.TV, czy można na nie liczyć jeszcze w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki słowom akne skoczyło mi ciśnienie :D Już tłumaczę. Właśnie ta karta co ją wygrałem przeznaczona jest do mojego nowego kompa którego kupie w dzień po otrzymaniu tejże cennej nagrody. A w szafce już leżą gierki w które mam wielką ochotę pograć już od kilku miesięcy.
Dobrze, że te cenniejsze nagrody będą dostarczane kurierem bo z pocztą polską jak mówi akne różnie może być, chociaz ja tygodniowo wysyłam około 5 paczek (sprzedaje aktywnie na allegro) i jak narazie tylko 1 paczka zaginęła ale wystąpiłem o odszkodowanie i mi je przyznano.


No dobra, dobra, to teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie. Szkoda tylko, że nadal nie znamy przewidywanej daty kontaktowania się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast jeszcze żadnego maila nie dostałem. I szczerze mówiąc ciut denerwującym faktem jest to, iż przesyłki zostaną wysłane do 31 sierpnia br. proszę o natychmiastowy kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:17, KannX napisał:

Dostałem maila od CDP :) Już im podałem numer telefonu i czekam radośnie ;)



Eh... a co wygrałeś za nagrodę? ja wygrałem kartę graf i grę, numer telefonu podany był jak wysyłałem zgłoszenie ale nikt jezscze nie dzwonił.
Akne co tam się dzieje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, akcja ruszyła. Nagrody będą rozsyłane sukcesywnie, a laureaci powiadamiani o wysyłce telefonicznie lub mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:42, awesome napisał:

Eh... a co wygrałeś za nagrodę?


Kartę graficzną. Jeden strzał, jeden trup yyy znaczy się jedno zgłoszenie, jedna nagroda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:42, awesome napisał:

Eh... a co wygrałeś za nagrodę? ja wygrałem kartę graf i grę, numer telefonu podany był jak
wysyłałem zgłoszenie ale nikt jezscze nie dzwonił.
Akne co tam się dzieje? :D


Na razie maile dostali ci, którzy nie podali tel. - z prośbą o jego podanie. Chodzi o wysyłki cennych nagród kurierem.
Heh, dobrze że mam kogoś do pomocy - wiecie, jaka to fura nagród? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:51, akne napisał:

Tak, akcja ruszyła. Nagrody będą rozsyłane sukcesywnie, a laureaci powiadamiani o wysyłce telefonicznie
lub mailowo.



A takie pytanko. To leci po kolei zgodnie z nagrodami, że najpierw dzwonicie do tych co wygrali monitory, potem karty graficzne, procesory itd? W kolejności nagród czy losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:54, akne napisał:

> >>...........


Heh, to wiesz co, pstryknij zdjęcie tej całej furze nagród bo tylu super rzeczy na 1 fotce nie widziałem.

PS. Możesz zerknąć czy podałem prawidłowy numer komórki bo nie wiem czy się nie pomyliłem. Poprawny to 696 526 436 :D To wiesz, tak dla mojej pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:54, awesome napisał:

A takie pytanko. To leci po kolei zgodnie z nagrodami, że najpierw dzwonicie do tych co wygrali
monitory, potem karty graficzne, procesory itd? W kolejności nagród czy losowo?


Ech, awesome, co ja z tobą mam... ;-) Cierpliwości, cierpliwości.
Cenne nagrody wyjdą najwcześniej w poniedziałek, bo nie ma co na weekend wysyłać, żeby leżały w magazynie firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Dziś wysłałem drugie zgłoszenie :) Może znów mi się poszczęści :)

P.S Awesome, teraz będziesz miał dużo telefonów lotek itp. od gramowiczów... tak mi się wydaje, ja już numer zapisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:15, Baal Namib napisał:

:D Dziś wysłałem drugie zgłoszenie :) Może znów mi się poszczęści :)

P.S Awesome, teraz będziesz miał dużo telefonów lotek itp. od gramowiczów... tak mi się wydaje,
ja już numer zapisałem :P



Heh, pożyjemy zobaczymy. Niech sobie dzwonią, najważniejsze żeby jutro akne zadzwoniła i obwieściła mi termin odbioru wymarzonej karty graf :)

PS. Ja już zarejestrowałem 3 gry, tekst już mam, pozostaje tylko przepisać na kompa. Może znowu coś ustrzelę :D
Monitor przydałby się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:57, akne napisał:

Cenne nagrody wyjdą najwcześniej w poniedziałek, bo nie ma co na weekend wysyłać, żeby leżały

A te mniej cenne kiedy wyjdą? A dokładnie chodzi o gry typu Farenhait :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:11, Konrades napisał:

> Cenne nagrody wyjdą najwcześniej w poniedziałek, bo nie ma co na weekend wysyłać, żeby
leżały
A te mniej cenne kiedy wyjdą? A dokładnie chodzi o gry typu Farenhait :P



akne mówiła, że podobno na środę mają dojść ale nie wiem na pewno bo coś ostatnio nic o tym nie wspomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wysyłałeś coś na nagrody główne ?:D:D Myślałem że trza oddzielne kupić gry żeby w tym udział wziąść :D:D Ale tak fajnie to zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:27, Baal Namib napisał:

A wysyłałeś coś na nagrody główne ?:D:D Myślałem że trza oddzielne kupić gry żeby w tym udział
wziąść :D:D Ale tak fajnie to zrobili :D



Zeby wziąć udział w walce o nagrody specjalne trzeba mieć minimum 6 gier zarejestrowanych z tej extra klasyki. I do tego taki bajer, że jak już masz tych 6 gier i zarejestrujesz kolejne 3 to masz kolejną szanse na wygranie nagród specjalnych. Ja zarejestrowałem 9 gier, 2 odpowiedzi wysłałem i dzięki nim wygrałem kartę graf i grę, wysłałem te prace na konkurs specjalny i teraz muszę napisac ostatnią już chyba odpowiedź na ten etap no i kolejne prace na ten specjalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować Szanownych Konkursowiczów, że dziś została wysłana pocztą (priorytet polecony) część nagród, o czym powiadomię lauratów mailowo.
Pozostałe nagrody będą wysyłane sukcesywnie. Trochę kłopotu sprawia kolejny dłuugi weekend, więc nie denerwujcie się* :-)


* Pozdrowienia dla awesome :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wysyłają jutro, przyjdzie w środę :) A osoba dzwoniąca wcale nie ma dziwnego głosu, jak to ktoś kiedyś napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować