Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Jutro spróbuję wyeskpediować tyle cenniejszych nagród, ile się da - reszta w następny poniedziałek lub we wtorek wyjdzie, ze względu na dłuuugi na weekend.

To bardzo fajne słyszeć w słuchawce okrzyki radości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:48, akne napisał:

Jutro spróbuję wyeskpediować tyle cenniejszych nagród, ile się da - reszta w następny poniedziałek
lub we wtorek wyjdzie, ze względu na dłuuugi na weekend.

To bardzo fajne słyszeć w słuchawce okrzyki radości :-)


dostałem majla - wow ... super bo gra przyjdzie przed długim weekendem (chyba) i będzie torchę czasu na granie ... thx akne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:48, akne napisał:

Jutro spróbuję wyeskpediować tyle cenniejszych nagród, ile się da - reszta w następny poniedziałek
lub we wtorek wyjdzie, ze względu na dłuuugi na weekend.

To bardzo fajne słyszeć w słuchawce okrzyki radości :-)


Ja też juz wczoraj dostałem maila, i teraz czekam juz tylko na paczuszkę :D Dzięki akne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:17, Marko Pele napisał:

A u mnie był przed chwila listonosz z paczuszką ;) zabieram się za rozpakowywanie...


Ty FARCIARZU!! Tym swoim "listonoszem z paczuszką" zdenerwowałeś mnie niemiłosiernie. Do mnie jeszcze nawet mail nie przyszedł... A tak nawiasem mówiąc- co takiego wygrałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:21, mroczny mrok napisał:

Ty FARCIARZU!! Tym swoim "listonoszem z paczuszką" zdenerwowałeś mnie niemiłosiernie. Do mnie
jeszcze nawet mail nie przyszedł... A tak nawiasem mówiąc- co takiego wygrałeś?:)


W sumie to tylko Medieval 2 Total war, ale i tak jestem zadowolony :) A propo twojej nagrody, moge tylko ze swojej strony powiedzieć: Cierpliwość popłaca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja straciłem nadzieję że dostanę nagrodę,a tu proszę E-Mail z wiadomością:

Z przyjemnością informuję, że nagrody wygrane przez Państwa w I etapie eXtra Konkursu, zostały dziś wysłane pocztą (przesyłka priorytetowa polecona).


Ale jestem podniecony.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś powinny dotrzeć przesyłki z pojednyczmi grami.
Głośniki, myszki, klawiatury wyekspediuję next week - wtedy dostaniecie maile o wysłaniu.
Najcenniejsze nagrody (monitory, karty, procki, aparaty, kamery): dziś pierwsza partia wyrusza w Polskę. Reszta next week.
[napisał zmęczony Świstak ;-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 13:16, akne napisał:

Dziś powinny dotrzeć przesyłki z pojednyczmi grami.
Głośniki, myszki, klawiatury wyekspediuję next week - wtedy dostaniecie maile o wysłaniu.
Najcenniejsze nagrody (monitory, karty, procki, aparaty, kamery): dziś pierwsza partia wyrusza
w Polskę. Reszta next week.
[napisał zmęczony Świstak ;-)]



Pierwsza partia czyli rozumiem ze to dla tych co do nich dzwoniłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w przyszłym tygodniu? Łeeeee... będę płakać. :( :( :( Cóż jakoś będę sobie musiał dać radę z tym. Coś faktycznie ostatnio do mnie paczki z nagrodami i maile się nie śpieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale tylko tyle zdążyłam zrobić. Gdyby nie długi weekend, to zostałabym dziś w pracy dłużej, żeby podzwonić i popakować resztę, ale nie ma sensu wysyłać, jeśli przed nami 4 dni wolne - ani poczta, ani kurierzy nic nie dostarczą, a poza tym sporo ludzi wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie wypoczywaj przez najbliższy czas - mówię to tylko dlatego, żeby wysyłanie paczek w następnym tygodniu ruszyło pełną parą i bez zakłóceń ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:14, gorn63 napisał:

LOL! ! !Przed chwilą przyszła paczka z grą Warhammer 40,000 Dawn of War:Dark Crusade.Fajna
gra:-)

Dodam jeszcze fotkę jej okładki:-)

20070605195924

20070605195942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:04, mroczny mrok napisał:

A głośniki kiedy dojdą? Denerwuje mnie to ciągłe czekanie.

Heh, patrz niżej :-) Ale next week jest realny, bo czytanie waszych postów mnie mobilizuje :-))

Dnia 05.06.2007 o 20:04, mroczny mrok napisał:

PS: Proszę o wyrozumiałość:)

Luuuzik.
Tak jak już gdzieś pisałam, nie tylko zajmuję się tym konkursem, ale także pracą nad wydawaniem gier w seriach - a raczej tym przede wszystkim się zajmuję :-), a sporo się tego dzieje u nas i będzie się działo, że ho ho :-) Tylko nie pytajcie o szczegóły, ot tak zasiewam ziarnko ciekawości ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować