Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 19:31, KannX napisał:

Moja została wysłana dzisiaj (mam nadzieję) i ma przyjść jutro.

Wszyscy, z którymi się do tej pory skontaktowałam telefonicznie, jutro dostaną paczuszki :-) Kurier szczęśliwie dojechał i odebrał je popołudniu.
Awesome, twoją też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba do mnie dotarła paczka, byłem cały dzień w domu listonosz zadzwonił, aby otworzyć drzwi w okolicach 13, no to pomyslalem, że juytro przyjdzie, przed chwilą postanowiłem, że przed egzaminem się zrelaksuję przy piwku, więc idę do sklepu, otwieram drzwi, a przed moimi drzwiami leży awizo... nosz do cholery, na wszelki wypadek jak starego spotakm to sie spytam czy może nie wyciągał ze skrzynki i mu przypadkiem nie wypadło (ale nawet jeśli tak, to nie po to ludzie płacą za przesyłkę, aby później adresat zapierdzielał na pocztę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:42, akne napisał:

> Moja została wysłana dzisiaj (mam nadzieję) i ma przyjść jutro.
Wszyscy, z którymi się do tej pory skontaktowałam telefonicznie, jutro dostaną paczuszki :-)
Kurier szczęśliwie dojechał i odebrał je popołudniu.
Awesome, twoją też :-)



No, na tą wypowiedź czekałem od kilku tyogdni :)
Jutro jak już do mnie to dojdzie (oby) to zapewne powiem: do następnego konkursu, tak łatwo o mnie nie zapomnisz :D
PS. Jutro napiszę odpowiedź na pytanie do drugiego etapu i fajnie by tak było znowu zaczynać całą tą historyjkę z czekaniem od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:39, akne napisał:

... ale także pracą nad wydawaniem
gier w seriach - a raczej tym przede wszystkim się zajmuję :-), a sporo się tego dzieje u nas
i będzie się działo, że ho ho :-) Tylko nie pytajcie o szczegóły, ot tak zasiewam ziarnko ciekawości
;-)


Czy ty czasem nie mówisz o kolejnej serii Platyn? :) Wiemy już na pewno że jedna z gier będzie Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiedź mogłem wysłać już 3 tygodnie temu (wtedy kupiłem trzecią grę z Extra Klasyki w czasie trwania konkursu). Ale jakoś nie miałem natchnienia. Dzisiaj złapała mnie wena i wysłałem ! Myślę że napisałem fajnie, więc mam nadzieję że wygram chociaż jakąś gierkę z Extra Klasyki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się trochę nie poszczęściło :( ... Dostałem paczkę, już we wtorek.. Ale niestety płytka była już trochę z (większymi) rysami, no a wersja nie chodzi... coś przy instalacji się dzieje ... później opiszę ten problem.. Chyba pozostaje gwarancja.. nie ?? znowu 16 zł w plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 20:30, Baal Namib napisał:

Mi się trochę nie poszczęściło :( ... Dostałem paczkę, już we wtorek.. Ale niestety płytka
była już trochę z (większymi) rysami, no a wersja nie chodzi... coś przy instalacji się dzieje
... później opiszę ten problem.. Chyba pozostaje gwarancja.. nie ?? znowu 16 zł w plecy...


Płytka z rysami? Problem z instalacją? I chodzi o grę wygraną przez Ciebie w eXtra Konkursie? Napisz maila na serie(małpa)cdprojekt.com. Odpowiem w poniedziałek.

I w ogóle to tego typu sprawy (szczególne przypadki, problemy, szczegółowe pytania) opisujcie w mailach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo że narzucałem, rzeczywiście, problem jest opisany w pomocy technicznej. Ale na płytce naprawdę jest taka bardziej widoczna ryska, i dlatego się przestraszyłem. I dzięki za pomoc. I że wytłumaczyłaś mi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:45, dmn2 napisał:

Czy praca na zadanie dodatkowe może być w CAŁOŚCI zrobiona na komputerze?


Praca (zadanie specjalne) musi być w formacie JPG i ważyć nie więcej niż 2 MB. To jedyne ograniczenia techniczne.
Jeśli umiesz zrobić jotpega na szydełku, to też będzie ok ;-)
Ostrzegam tylko przed przesyłaniem zdjęć ewidentnie wyglądających na ściągnięte z sieci i co najwyżej lekko obrobionych, bo to jest naruszenie czyichś praw autorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kehem, to i ja się upomnę o swoje. Wygrałem JE oraz NWN2 ale nie dostałem od tej pory maila/telefonu/paczku - proszę sprawdzić ten temat - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam, że będę wysyłać nagrody sukcesywnie = niektórzy dostaną później. Next week wyjdzie reszta.
Proszę o cierpliwość tych niektórych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:36, akne napisał:

Ostrzegam tylko przed przesyłaniem zdjęć ewidentnie wyglądających na ściągnięte z sieci i
co najwyżej lekko obrobionych, bo to jest naruszenie czyichś praw autorskich.

A co w wypadku tzw. twórczego wykorzystania dzieł sztuki dla przykładu? które raczej nie były objęte prawami autorskimi, bo prawa autorskie zostały wymyślone dłuuuugo po ich śmierci, czy też użycie np do lekkiego fotomontażu osoby publicznej, polityka aktora czy kogoś w tym stylu (nie wiem, Batman kupujący gry z Ekstraklasyki Next :D)? A o ile obrazek jest dostatecznie zmieniony to podchodzi raczej pod prawo do cytatu, albo twórcz wykorzystanie (czy jak się to tam dokładnie zwało) tak się pytam bo właśnie się zabrałem za zadania konkursowe dziś, teksty sobie już powysyłałem, a zostały mi 2 prace na konkurs specjalny (właściwie to 1, bo drugie czeka na odp. warunki pogodowe i wykonanie zdjęcia), a szkoda by było się napracować bez sensu troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:07, kordzio1 napisał:

Napisałam: "lekko obrobionych" :-)

Producent zupy Cambell raczej nie podał Warhola do sądu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:21, akne napisał:

> Napisałam: "lekko obrobionych" :-)
Producent zupy Cambell raczej nie podał Warhola do sądu ;-)

Ale wolałem się upewnić :) jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony. No to teraz tylko pora poczekać na dobrą pogodę, albo pożyczyć lepszy aparat na ostatnią pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować