Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 13:19, 6pawel napisał:

Najlepiej by było żeby ktoś z Cd projectu czy taki pan co się tym zajmuje :) pomógł mi.

Sprawdzimy w systemie, jakie gry zarejestrowałeś i odpowiem ci mailem (na ten adres, który podałeś przy rejestracji konta w gram).

WorldWar3PL ----> jeśli jeszcze siedzę w pracy, a nie zadzwoniłam do ciebie w sprawie ustalenia terminu wysyłki, to co to może oznaczać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam problem techniczny - otóż z ostatniego etapu zostało mi jeszcze jedno zgłoszenie do wysłanie - teraz zarejestrowałem 2 gry - czyli powinienem mieć możliwość wysłania łączenie 2 odpowiedzi na pytanie konkursowe. Dziś wysłałem jedno i okazuje się że pole [wyślij] mi wygasło... A niewykorzystane szanse miały przechodzić na 2 etap konkursu ... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 18:38, akne napisał:

WorldWar3PL ----> jeśli jeszcze siedzę w pracy, a nie zadzwoniłam do ciebie w sprawie
ustalenia terminu wysyłki, to co to może oznaczać? :-)

Koniec świata? Powrót Głodzilli? Hm. Dużo rzeczy może to oznaczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 18:53, 6pawel napisał:

Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Masz zarejestrowane dwie gry z serii eXtra Klasyka neXt - i to jest ok
i dwie z serii Nowa eXtra Klasyka ---> te się nie liczą, to jest inna seria, starsza i wycofana ze sprzedaży. Zastąpiła ją eXtra Klasyka neXt.

Czyli musiałbyś zarejestrować jeszcze jedną grę z serii eXtra Klasyka neXt, żeby wziąć udział w konkursie.

Zwracajcie na to uwagę, wiele osób miało ten sam problem - traktowanie tych dwóch serii jako jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:56, Evil Khan napisał:

Zgłaszam problem techniczny

<ciach>
Przekazuję do sprawdzenia, to troszeczkę potrwa.

Wszystkie problemy indywidualne zgłaszajcie na serie(małpa)cdprojekt.com, nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:09, akne napisał:

> Zgłaszam problem techniczny
<ciach>
Przekazuję do sprawdzenia, to troszeczkę potrwa.

OK. Czekam :)

Dnia 15.06.2007 o 13:09, akne napisał:

Wszystkie problemy indywidualne zgłaszajcie na serie(małpa)cdprojekt.com, nie na forum.

Dobra - na przyszłość będę się stosował.

PS: Wiem, że to nie twoja działka ale tylko ty z CDP tu jesteś - czy można prosić o przekazanie problemu komuś odpowiedzialnemu za sklep - nie ma wizualizacji koszulek Homm5 - czy są one identyczne ?

20070615133122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echchch. Evil Khan, co ja z Tobą mam ;-)
Znajdź najbliższy tematycznie wątek, bo obawiam się że zapomnę do poniedziałku. Ryli. Ale jakby co, to adres książki skarg i zażaleń znasz ;-)

dmn2---> A jeśli wkleisz odpowiedź i wyrzuci ci komunikat o za dużej liczbie znaków, to musisz luknąć i coś usunąć. Enter chyba liczy jako paragraf, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Oficjalne podziękowania dla Coni-z!!!

Za to, że z własnej, nieprzymuszonej woli została ze mną po godzinach w piątek (do 19:30!), żeby pomóc mi spakować pozostałe do wysłania nagrody z I etapu (w poniedziałek będę obdzwaniać tych laureatów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:04, akne napisał:

Uwaga!!! Oficjalne podziękowania dla Coni-z!!!

Za to, że z własnej, nieprzymuszonej woli została ze mną po godzinach w piątek (do 19:30!),
żeby pomóc mi spakować pozostałe do wysłania nagrody z I etapu (w poniedziałek będę obdzwaniać
tych laureatów).

No to mieliście trochę roboty z tym pakowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:06, Joorg napisał:

No to mieliście trochę roboty z tym pakowaniem :)


Jakby spojrzeć na to ile było osób nagrodzonych, to pakowanie tego wszystkiego nie zapowiada sie na ciekawą robotę. A już niedługo koniec drugiej części konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem i ja mogę się przydać. Ale dziękujemy za jej dobre serce. Choć ja paczuszkę już dostałem dawno, ale inni też czekali jak ja! :) Najważniejsze że wszystko będzie wporządku :) Ucałuj ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:04, akne napisał:

Za to, że z własnej, nieprzymuszonej woli została ze mną po godzinach w piątek (do 19:30!),
żeby pomóc mi spakować pozostałe do wysłania nagrody z I etapu (w poniedziałek będę obdzwaniać
tych laureatów).

To fajnie - może w końcu wyślecie też i moje nagrody - póki co brak maila czy tel. :(
Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszedł mail w środę z informacją, że nagroda została wysłana. I jak sięokazało w piątek doszła. Dziękuję bardzo za nagrodę i życzę innym forumowiczom, by równie szybko dostali swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:04, akne napisał:

Uwaga!!! Oficjalne podziękowania dla Coni-z!!!


ojej ojej ojej
<wstydzi się>
:PP
równie oficjalnie: nie ma sprawy;)

Wy nawet nie wiecie ile się ten biedak tych nagród napakował:)
jak można było nie pomóc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ktoś chyba do mnie dziś dzwonił ;> Nie mogłem odebrać, a później nawet wysłałem smsa bo myślałem, że to numer komórkowy :) Dopiero później zauważyłem na początku "22". W razie czego teraz już mogę odebrać ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon dostałem, miła pani (z pewnością akne) powiedziała, że wygrana dojdzie na środę. Nie pozostało mi nic innego jak wyrazić radość słowami ''mam nadzieję'' (oryginalność przede wszystkim, w końcu krzyczeć w słuchawkę nie będę : ) ) i podziękowanie ;> No, to pozostaje mi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować