Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek_93

Poszukuje chętnych do stworzenia ze mna strony o Jade Empire

47 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 08:10, Enilas napisał:

Hmm.. z chęcią też bym w czymś pomógł, ale JE niestety póki co nie posiadam, trochę bawię się
grafiką i szkicem, próbka moich możliwości na moim GS''ie (szkice i grafika GS''a w pełni mojego
autorstwa, prócz logo HG i postaci w logo) Jeśli by było zapotrzebowanie na coś przelotnego,
jakaś koncepcja trochę grafiki to z miłą chęcią coś bym zrobił, w miarę moich możliwości. (aha
mojego GS''a najlepiej oglądać w rozdzielczości 1280x1024 bo ja z niej korzystam i pod nią
był robiony:D) A tak poza tym życzę powodzenia w tworzeniu stronki i oby znalazła się w kolektywie:D



Ok.Mamy teraz 2 grafików. Jak będziesz potrzebny odezwiemy się , tylko podaj mail.Mój to mimik_12@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA DO WSZYSTKICH (a w szczególności do ciebie i tobie podobnych)
Jeżeli znasz się na HTML''u/PHP wpisuj sie tu!
Jeżeli znasz sie na grafice wpisuj sie tu!
Jeżeli masz stopień znajomości angielskiego na pozimie profesjonalnego tłumacza (jest jakiś tam papierek który dostaje sie po ukończeniu jakiegś tam super-kursu) prosimy byś sie tu wpisał!
I oczywiście jeśli chcesz... i spełniasz któryś z warunków...

Pozdrawiam Ojciec Założyciel (tego tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Znam się na grafice, no i oczywiście na samej grze ^^ Mogę w jakiś sposób pomóc przy wykonywaniu strony? Nie znam się na HTML''u, uczę się, angielski na poziomie średnio-zaawansowany, na grafice się dosyć dobrze znam, bawię się w te klocki od jakiegoś, dłuższego już czasu, nic nie obiecuję, ale zawszę mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:40, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Znam się na grafice, no i oczywiście na samej grze ^^ Mogę w jakiś sposób pomóc
przy wykonywaniu strony? Nie znam się na HTML''u, uczę się, angielski na poziomie średnio-zaawansowany,
na grafice się dosyć dobrze znam, bawię się w te klocki od jakiegoś, dłuższego już czasu, nic
nie obiecuję, ale zawszę mogę pomóc.

Sprawa dawno wygasła :P
Ale powstaje inny projekt, przewodzi nim demremfaris, użytkownik gram.pl:P
jego gg (jakby co) to 8799901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować