Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 21:18, lancuch napisał:

ja dostane gre na psp 300 march to glory


Szczerze mówiąc, to ci współczuję :P Ja na Mikołaja dostanę kartkóweczkę ze szwaba i może pytanie z polaja -.- A tak btw. Mikołaja nie ma... Jest Allegro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź nigdy pewien tego, co się może wieczorem na ulicy zdarzyć. Może ktoś Ci zechce coś dać? :) Tak w grupie 10 na 1? :P Oczywiście żart to jest :) Nie życzę tego ;]

Prf... Mikołaj. Matura z angielskiego i 4h korków z matmy ;] Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho O.o.
IMHO najlepszym prezentem były by fullerki.
Przyjemnie by było obudzić się z kratą obok ;-). Boss by się nie obraził ;p.
A co dostanę... trudno powiedzieć. Prosiłem o kasę, zawsze w jakiś obrót się ją puści, ale co przyniesie.. y.. mikołaj... to już jego/jej/ich tajemnica ;-).
Swoją droga... dostał ktoś kiedyś rózgę? :D Ja od babci... tzn. to po prostu taki patyczek był, ale symbolicznie, że niby "zły" byłem. Co ciekawsze obok tego był naturalnie prezent. Życie... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie rozmawialem dzis ze Swietym Mikolajem. Pytal czy uzytkownicy forum byli w tym roku grzeczni. Musialem przez was mu nieco nasciemniac, ze sie staracie i tak dalej. :) Niemniej jednak obiecal, ze rozg w tym roku bedzie malo i dostana je tylko forumowe trolle albo ci, ktorzy podpadli moderatorom. :) Jest i smutna informacja - w tym roku kryzys na gieldzie byl Mikolaj stracil sporo pieniedzy, wiec prezentow nie bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dostanę Piratów z Karaibów: Na Krańcu Świata i Shreka Trzeciego, a poza tym może jakąś grę:D Na nowego kompa czekam do stycznia, jak ceny spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki zorganizowaliśmy sobie z moją lubą już dziś. Najważniejsze że nadal mamy siebie. ^^
Dostała ode mnie jej ulubioną czekoladę gorzką Lindta, mnie zaś sprezentowała ciasteczka czekoladowe. Skonsumowaliśmy wspólnie te hojne dary przy gorącej herbatce. ;)
Wracam do niej, bo się denerwuje że ją samą zostawiłem przy "Szkle kontaktowym"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to dostałem painkillera, oczywiście sam sobie musiałem kupić i to jest w tym trochę beznadziejnie. A i szkoda, że mam taką zwaloną klasę oni nic nie potrafią załatwić i w ten sposób nie wychodzimy nigdzie a mieliśmy iść do kina albo na paintball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żem dostał czekoladę i 20 złoty od babci, a od rodziców kalendarz adwentowy oraz czekoladę. ;P
Dostanę jeszcze do tego nagrywarkę DVD do mojego komputera, bo niestety moja rysuje płyty, i na dodatek nie chce ich czytać (sic!). xD
Bardzo się z tego cieszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle zmikołajowałem siebie samego, efektem czego jest orendż boks pod poduszką i zupełnie, wcale nie sztuczne zaskoczenie :P W przyszłym roku muszę wynaleźć sposób na kupienie sobie prezentu bez wypruwania portfela ;]
Ach..no i wszystko wskazuje na to, że jeszcze dzisiaj dziewczę moje zabierze mnie na sesję paintballową...ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować