Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Większość z was dostaje gry. Moi rodzice prędzej daliby mi samochód, niż choćby najtańszą grę! Dla nich każda minuta, którą spędzam przed komputerem skraca moje zycie o 1 godzinę!:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:45, Minsc i Boo napisał:

a w obwodzie czeka jescze EK NWN2!!!!!!!


W którym oBwodzie? :P Kaliningradzkim? :)
Podejrzewam, że raczej w odwodzie. Mi tam ani Gothic nie pasuje, ani ten nowy NWN jakoś do mnie nie przemawia.

Dostałem pendrive''a Kingmaxa 1GB, Medieval 2 Total War (to prezent od mamy dla mnie i dla taty - obaj jesteśmy wielkimi fanami Total War :) oraz od dziadków kasę (w sumie ponad 100 zeta). Całkiem udane Mikołajki, a jeśli doliczyć do tego jeszcze Cossacks 2 , Deus Ex 2 oraz Blitzkrieg 2, które sobie sam sprezentowałem całkiem niedawno, to robi się naprawdę świetnie :) Aha - jeszcze wygrałem w konkursie Cenegi Dreamfalla i Obliviona - Mikołaj, jakiego dawno nie miałem! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jaka jest taktyka hipermarketów? Gdy są święta dają rzeczy na Wielkanoc, kiedy jest Wielkanoc dają na Wszystkich Swiętych, w połowie czasu od Wielkanocy do Wszystkich Świętych dają na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:14, baru02 napisał:


Jak EK to ja nie moge :/Ja nie mam żadnego EK i bardzo załuje i zastanawiam sie czy by nie sprawić sobie EK HOMM''a V(chociaż mam już normalną edycję :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostane cash na PSP, a poza tym cos czuje, ze "Marzenia i koszmary" S.Kinga. Cos sie mnie mama za duzo wypytuje o ta ksiazke. "Czy masz" "czy slyszales ze fajna" "ile kosztuje" itp. A tak poza tym to chyba nic. I dobrze. Bo poprosilem zeby zamiast zwyczajowego kosza slodyczy dostac jego rownowartosc w zlotowkach. Dzieki temu bede mial wiecej cashu na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostane :

3 Gierki czyli

Worms : 3D oblężenie
Worms 3D
Worms 4 :)

Lubie te robaki :)


Fajną klawiature :)



Myszke chyba z logitecha i tyle ,


ej a kiedy dostaniemy kartki świąteczne wiedzminowskie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować