Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Ja dostałem fajną bluzę :) Ale to co dostał mój kumpel to mnie rozwaliło. Mówi się jak ktoś był złym dzieckiem to się dostaje rózgę, mój kumpel dostał prawdziwą rózgę ( bata ) :D Ojciec jego był na tyle dowcipny że mu ją naprawdę sprawił :D Dostał tam coś jeszcze ale najbardziej się liczyło to ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:56, NeoBam napisał:

Ja dostalem Delta Force Black Hawn Down zj*t gierka

chciałeś przeklnąć , prosze więcej nie przeklinaj oki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:15, NeoBam napisał:

OKi sorki

nic nie szkodzi , zgadnijcie co ja dostałem od starego na mikołaja - Fotel :), powiedział że kupił mi go żeby się lepiej grało :)


zgadnijcie ile kosztował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:37, Lak5 napisał:

> OKi sorki
nic nie szkodzi , zgadnijcie co ja dostałem od starego na mikołaja - Fotel :), powiedział że
kupił mi go żeby się lepiej grało :)


zgadnijcie ile kosztował ??

sory za syf w pokoju, nwczoraj było malowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahaha :D !

Dziś miałem Mikołajki w szkole! I wiecie, co dostałem?! "Wieszać każdy może" Pilipiuka, najnowszy tom przygód Wędrowycza! Jeee!!!

I pamiętam, że w jednym z tematów o książkach (gdy Lucas powiedział, że zbliża się recka ww. pozycji) ględziłem, że świetnie byłoby ją dostać, jeśli tylko pojawi się w księgarniach na czas. I jest!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak się nade mną zlitowali! (Co prawda dzisiaj, ale co tam...) Znów poczułem się jak dziecko (to było przyjemne mimo wszystko ;P)! Dostałem GW: Nightfall''a!!! (i trochę kaski) :D To był dla mnie niemały szok ^ ^ pozytywny. hiehie.
Ale dostałem też wczoraj klasówkę z matmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic... No, chyba, zeby liczyc te dwa male, czekoladowe mikolaje i kilka cukierkow... Starszna lipa... Jak bylem mniejszy bylo fajniej, bo dostawalo sie duzo prezentow. A teraz...? Do tego wczoraj jakies dziecko pzrechodzilo kolo mnie niosac 3 siatki slodyczy, przy czym powiedzial do swojej babci "chyba za duzo mam tych paczek"... :| Mialem ochote zrobic mu krzywde. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem medievala 2 Edycje Kolekcjonerską i pake ze słodyczyczami od taty.Od babci dostałem zegarek Casio,a od mamy obietnice że na gwiazdke będzie Xbox 360.Dziadek nic mi nie dał(czemu to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:37, Lak5 napisał:

> OKi sorki
nic nie szkodzi , zgadnijcie co ja dostałem od starego na mikołaja - Fotel :), powiedział że
kupił mi go żeby się lepiej grało :)


zgadnijcie ile kosztował ??


Niee według mnie to pożądek !! Gdybyś widział moj pokuj to bys sie przestraszył!! :-)
A co do tego stołka stawiam na 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować