Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2009 o 11:59, ww3pl napisał:

Jak ktoś nie dostał nic, to powinien zacząć się martwić? ;-)

Masz Forzę Motorsport 3 i Modern Warfare 2, to Ci powinno wystarczyć do końca roku : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kurna chciałbym od rodziców wyciągnąc 80zł zeby oplacic World of Warcraft bo ostatnio od 2 miesięcy nie chcieli mi go oplacic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem album świata, a mamy już w domu kolekcje sześciu takowych albumów :D. Wyląduje w szafce na buty i tyle ;). Mam nadzieje, że na gwiazdkę mikołaj będzie bardziej hojny, przecież grzeczny byłem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam słodkości, 40 zł, 4 butelki Coli, no i kupione wczoraj (nie za moje pieniądze ofc. 8D) Age of Empires: Edycja Kolekcjonerska. Jeszcze się coś dostanie od babci i dziadka oraz wuja i ciotki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem posta Jazz5 o tej babci to mi sie przypomniało że mam dziadków :] I mam taki podstępny plan zeby zaraz do nich isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babcia - 100zł
Rodzice - 50zł + Słodycze + Perfumy.

Liczyłem na więcej kasy, jako, że mam stan wojenny - brak PC. I zbieram forsę na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic i jakoś mnie to specjalnie nie martwi, bo od lat nic nie dostaje z tej "okazji". Z niecierpliwością za to czekam na posty "Dostałem komputer", albo "Chciałem xboxa, a mam zasrane słodycze!!!11".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:25, Budep napisał:

Ja nic i jakoś mnie to specjalnie nie martwi, bo od lat nic nie dostaje z tej "okazji".
Z niecierpliwością za to czekam na posty "Dostałem komputer", albo "Chciałem xboxa, a
mam zasrane słodycze!!!11".

Tak agresywnie reagujesz, bo w głębi duszy im zazdrościsz? :) Nie martw się, ja też im zazdroszczę :D.
Też mnie krew zalewa, ale to czysty instynkt, zazdrość :D, da się przeżyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:25, Budep napisał:

Ja nic i jakoś mnie to specjalnie nie martwi, bo od lat nic nie dostaje z tej "okazji".
Z niecierpliwością za to czekam na posty "Dostałem komputer", albo "Chciałem xboxa, a
mam zasrane słodycze!!!11".

A myślisz, że po co odświeżam ten wątek co 5 minut? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować