Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Ja dostałem koc od siostry, od rodziców nic. Zazwyczaj dostaje czekoladę. Ostatnio tata na pytanie "Co jest 6.XII?" powiedział "W tym domu Mikołaja nie ma!"
Zazwyczaj dostaje prezenty na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem katar, a jak dobrze pójdzie to jeszcze dostanę wyspypkę. Tylko prezenty są anonimowe, więc nie wiem czy nadawcą jest Mikołaj, czy któryś kolega ze szkoły... Ale i tak się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:19, Burszurasek napisał:

50zł. ;o Aż się zdziwiłem.

O, ja opróćz Deus Ex, to jeszcze u babci 50 złotych dostałem:P Jak pojadę za godzinę do następnej babci, to wam powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi zapłacili jedną ratę za PSPktóre niedawno kupiłem, bardzo spodobał mi się ten pomysł :D Raczej nic mi nie kupują w mikołajki, wiek też niestety już nie ten ... więc to idealny prezent w zaistniałej sytuacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 06.12.2009 o 13:43, Budyn napisał:

Żalisz się czy co?

Nie. Tak tylko napisałem, dla mnie to w sumie obojętne bo olewam mikołajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoh ,Witam wszystkich obdarowanych :)

U mnie tajemnica Mikołaja została już dawno obalona, chociaż Ja tam zawsze wierze xD. 100zł na początek dnia i Mleczna czekolada dla chłopaka w wieku 17 lat to chyba klasyczny prezent od ''Mikołaja''. Chociaż znacznie bardziej cieszy Mnie widok dzieci, dostających paczkę od "czerwonego z brodą" (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam żal jedynie tego, że nigdy (czy to gwiazdka, czy urodziny) nie dostanę gry od rodziców, bo mama twierdzi, że to strata kasy, itp. Woli mi kupic dajmy na to spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak byłem mały to rodzice ciągle się mnie pytali czy wierzę w mikołaja. Nie wierzyłem, ale mówiłem że wierzę, bo bałem się że prezentu nie dostanę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 16:57, Kirabaxior napisał:

Ja pamiętam, jak byłem mały to rodzice ciągle się mnie pytali czy wierzę w mikołaja.
Nie wierzyłem, ale mówiłem że wierzę, bo bałem się że prezentu nie dostanę ;D


Można i tak ! :D Osobiście znam dorosłych którzy w niego wierzą.. Ale kto wie ;) Najważniejsza jest radość dziecka po spotkaniu takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować