Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Czekoladowy mikołaj (o mało aby brat :P odgryzł mu głowę)

10zł, jakąs bluzę z długim rękawem, oczywisćie markową :p bo jakby była z peweksu to byłby żal :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 18:30, destro177 napisał:

Jestem już nieźle wyrośnięty, jak na takie rzeczy, ale nadal dostaję symbolicznie coś
słodkiego od rodziców. I jest nawet miło :)

Bardzo podobnie u mnie. :) Minęły czasy worów słodkości i komiksów. Co roku jednak nadal mogę liczyć na jakąś praktyczną, adekwatną do wieku rzecz, skromnie zaakcentowaną czekoladką. W buciku, tradycyjnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał spóźniony prezent od mikołaja z przyczyn technicznych (dokładniej za parę dni wybieram się dopiero z rodzicami do sklepu z grami). No i poprosiłem Świętego Czerwonego o Call of Duty Modern Warfare 2. A jeśli dobrze pójdzie to może X360 lub PS3 znajdę pod choinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 19:48, Mr_Terrorist napisał:

mikołaja z czokolady, hajsidło i wibrator (z tym ostatnim to żart oczywiście ;p)


Hm, a przez chwilę zastanawiałem się do czego facetowi wibrator, no ale dobra, żart to żart, ale skłania do refleksji :O

Ja dostałem gryf + dodatkowe 10 KG ciężarków :D I czekoladę Wedla od wujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 20:59, Shlafrok napisał:

Wszyscy tacy dorośli a o rodzicach nikt nie pamięta. :D

No bo jak buty w szafach, a skarpety w pralce to nie idzie im coś tam wsadzić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:48, dulak napisał:

dostałem Samsunga Avila i książkę Dragon Age: Utracony Tron :)

Jak wrażenia z użytkowania Avili? Bo rodzicom się umowy kończą, a że im na nowościach nie zależy, pewnie właśnie Avilę sobie wezmę.

Co sam dostałem? 20zł, czekoladowego mikołaja i dwie pizze na spółkę z rodzinką do pochłonięcia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dostałem? Kasę. Kilkaset złotych. Już tak jest od kilku lat. Sami rodzice kiedyś żartowali, że jak byłem mały to wystarczył jakiś robot i banan na twarzy był przez długo czas. No cóż. Z wiekiem wymagania latorośli rosną. A jak. Heh. Jakoś mądrze wydam te pieniądze. Jakieś ciuchy i nie tylko. :-)

Jak byłem mały to na gwiazdkę dostawałem co roku nową część gry "Tomb Raider". Jak wyszła 2 to tata wziął mnie do sklepu i kupił mi 2 część przygód Lary. Wtedy ostatecznie dotarło do mnie, że Mikołaj to bujdy. Smutna rzeczywistość. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 22:23, Wodny1 napisał:

Jak byłem mały to na gwiazdkę dostawałem co roku nową część gry "Tomb Raider". Jak wyszła
2 to tata wziął mnie do sklepu i kupił mi 2 część przygód Lary. Wtedy ostatecznie dotarło
do mnie, że Mikołaj to bujdy. Smutna rzeczywistość. ;-)

Za to od tego momentu, zawsze można było już świetnie wykorzystać okazje świąt do nabycia nowych "zabawek" wszelkiego rodzaju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować