Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Ja zaś dostałem perfumy. Słodyczy - nie. Po prostu nie ciągnie mnie do nich tak jak kiedyś. W ogóle słodkości u mnie w domu jada się sporadycznie, od święta. A do tego uczulenie na gluten, który swoje miejsce znajdzie niemalże w każdym produkcie daje się we znaki. Ale ogólnie jestem zadowolony, akurat reszta fiolek stoi pusta, a że pachnieć lubię to oprócz częstego mycia i się psiknę : D Od dziadków raczej nic nie wyciągnę, bo mieszkają ponad 200km ode mnie ; ] W każdym bądź razie liczy się pamięć, nie ilość.

@Falcon
Byłem na nich 3 razy, ostatni 15 listopada bieżącego roku i cholera, strasznie Ci zazdroszczę, że masz ich koncert jeszcze przed sobą ;P Liczę, że dosyć szybko pojawią się ponownie w Szczecinie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 22:36, Burszurasek napisał:

Tylko, że wiesz. Ja mam już 17 lat i liczyłem po prostu na to, że dostanę przysłowiową
rózgę i tyle. A tu aż 50zł. ;o Moja dniówka na magazynie. :D

Hhehe:) Mik dziadek kupił jeszcze Fifę 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziadków:
170 zeta (będzie na gry :D )
(większośc już poszło na impre mikołajową ,CDA i teraz na gry z biedrony, zostało ok. stówki )
Od familii :
płyta Lady Pank
długopisy i ołówki (przydadzą się )
spodnie
słodycze i owoce (*pomarańcze :mniam: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co to za tradycja, aby przed "Gwiazdką" jeszcze prezenty rozdawać... z tego co pamiętam to w tym okresie w szkole zazwyczaj były "mikołajki", ale nigdy osobiście (czy też rodzinnie) tego nie obchodziłem... dzisiejsze dzieci są strasznie rozpieszczane :P. Nawiązując do tematu to można powiedzieć, że sobie sprawiłem sam prezent kupując iphone''a ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czasy się zmieniają, w sklepach jest praktycznie wszystko, a ludzie mają pieniądze, panuje wyścig szczurów, a dzieci są rozpieszczone do potęgi n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale trzeba mieć zdrowy rozsądek. Generalnie dążymy do tego, byśmy codziennie mieli jakąś okazje do kupienia prezentów, a to nie w tym rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:25, Jaki_Gahn napisał:

Niestety, czasy się zmieniają, w sklepach jest praktycznie wszystko, a ludzie mają pieniądze,
panuje wyścig szczurów, a dzieci są rozpieszczone do potęgi n.


Nigdy nie zapomnę jak w zeszłym roku 6 grudnia pojechałem do Arkadii (centrum handlowe w Warszawie) kupić baterie do pada albo coś takiego. Okazało się że nie wysiadłem nawet z samochodu, stałem w korku, który stworzył się na parkingu podziemnym w centrum handlowym, ponad 1,5h.
To jest tzw. paranoja. W tym roku widziałem tylko tłumy na Nowym Świecie - również byłem mocno zszokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:31, szaq138 napisał:

To jest tzw. paranoja. W tym roku widziałem tylko tłumy na Nowym Świecie - również byłem
mocno zszokowany.


Dokładnie. Paranoja. Najgorzej właśnie w centrach handlowych. Wszędzie się ludzie "walają", spokojnie nie można zakupów zrobić, a żeby jeszcze znaleźć miejsce parkingowe na sklepowym parkingu, to trzeba mieć nie lada szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:34, Oloninho napisał:

> To jest tzw. paranoja. W tym roku widziałem tylko tłumy na Nowym Świecie - również
byłem
> mocno zszokowany.

Dokładnie. Paranoja. Najgorzej właśnie w centrach handlowych. Wszędzie się ludzie "walają",
spokojnie nie można zakupów zrobić, a żeby jeszcze znaleźć miejsce parkingowe na sklepowym
parkingu, to trzeba mieć nie lada szczęście...


Myślę że za powiedzmy 5 lat do Polski dotrze tzw. Holiday season i będziemy mieli od października taki odlot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Już teraz ludzie szaleją miesiąc wcześniej, to co dopiero będzie za 5 lat ;/ Strach pomyśleć...

Ale offtop się zrobił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować