Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Ja dostąłem dużo żeczy(chyba mikołaj się na ćpał przed moją chatom)

Dostałem
1Guild Wars
2Neostrade 128
3 dysk 160gb(mamie powiedział żę to w promocji dodawali do neostrady:))
4 1 z głównego sprawdzianu z polaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 22:21, DexterWojtek napisał:

A ja nic nie dostałem chyba że w mor** od kolegi i kopa na noge tera chodzic nie moge a i wyzwiska
od rodzicow :] I nie chodzi w tym ze mam biedna rodzine tylko bardziej w tym ze rodzice nie
pamietaja ze istniej :/


Nie znam Ciebie, nie znam Twoich rodziców, Twojej rodziny (bliższej i dalszej) również. Idę o zakład, że tego, co napisałeś będziesz się kiedyś wstydził. Przykro mi czytać podobne rzeczy. Ciekawe kto płaci za łącze. Zastanów się, co ważniejsze, w mordę od kolegi, czy kolacja w domu. Tak czy siak, obrażasz w tej chwili własnych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 01:37, Pan_Sza napisał:

> A ja nic nie dostałem chyba że w mor** od kolegi i kopa na noge tera chodzic nie moge
a i wyzwiska
> od rodzicow :] I nie chodzi w tym ze mam biedna rodzine tylko bardziej w tym ze rodzice
nie
> pamietaja ze istniej :/

Nie znam Ciebie, nie znam Twoich rodziców, Twojej rodziny (bliższej i dalszej) również. Idę
o zakład, że tego, co napisałeś będziesz się kiedyś wstydził. Przykro mi czytać podobne rzeczy.
Ciekawe kto płaci za łącze. Zastanów się, co ważniejsze, w mordę od kolegi, czy kolacja w domu.
Tak czy siak, obrażasz w tej chwili własnych rodziców.


Skoro nie znasz jego ro roidziców to go nie krytykuj. Może jego wypowiedż na forum jest jakąś formą odreagowania i poszukiwania wspacia. Niestety wiele jest domów w których rodzice nie pamiętaja o swoich dzieciach. Zamiast uczucia dają kasę a jak kasy nie mają to wogóle nie zwracają na nich uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 01:49, Minsc i Boo napisał:

Skoro nie znasz jego ro roidziców to go nie krytykuj.


A w którym miejscu?

Dnia 07.12.2005 o 01:49, Minsc i Boo napisał:

Może jego wypowiedż na forum jest jakąś
formą odreagowania i poszukiwania wspacia.


To wątek o mikołajkowych prezentach.

Dnia 07.12.2005 o 01:49, Minsc i Boo napisał:

Niestety wiele jest domów w których rodzice nie pamiętaja o swoich dzieciach. Zamiast uczucia dają kasę a jak > kasy nie mają to wogóle nie zwracają na nich uwagi


Totala bieda umysłowa :( Po pierwsze "wiele" (czyli srutu tutu po kablu). Po drugie "zamiast uczucia", po trzecie "a jak kasy nie mają to wogóle nie zwracają na nich uwagi". Gratuluję, rodzice nie pamiętają o dzieciach, a jak nie mają pieniędzy, to wcale. Super pisanina dziwacznego indianina.

Moim zdaniem rodzice kochają swoje dzieci (norma) i dla nich się "zapracowują" (norma). A reszta Twojej pisaniny, to bzdura, dodajmy kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 02:03, Pan_Sza napisał:

> Skoro nie znasz jego ro roidziców to go nie krytykuj.

A w którym miejscu?

> Może jego wypowiedż na forum jest jakąś
> formą odreagowania i poszukiwania wspacia.

To wątek o mikołajkowych prezentach.

> Niestety wiele jest domów w których rodzice nie pamiętaja o swoich dzieciach. Zamiast
uczucia dają kasę a jak > kasy nie mają to wogóle nie zwracają na nich uwagi

Totala bieda umysłowa :( Po pierwsze "wiele" (czyli srutu tutu po kablu). Po drugie "zamiast
uczucia", po trzecie "a jak kasy nie mają to wogóle nie zwracają na nich uwagi". Gratuluję,
rodzice nie pamiętają o dzieciach, a jak nie mają pieniędzy, to wcale. Super pisanina dziwacznego
indianina.

Moim zdaniem rodzice kochają swoje dzieci (norma) i dla nich się "zapracowują" (norma). A reszta
Twojej pisaniny, to bzdura, dodajmy kompletna.



To że to wątek o prezentach to wiem- sam go założyłem. Co do tego że rodzice w większości kochają swoje dzieci i ciężko na nie pracują- zgadzam się, jednak jest WIELE domów w których dzieciaki uważane są za zbędny mebel. pracowałem dwa lata( do jej likwidacji) w szczecińskiej "erce" - ognisku społecznym dla dzieci trudnych i sie naogladałem takich rzeczy że głowa boli, więc nie mów mi ze to co pisze jest bzdurą(dodajmy kompletna), nie zdajesz sobie sprawy jakimi potworami ptrafia być niektórzy rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze panowie czuja klimat siwiat, nie ma to jak klotnia na mikolaja idealna z was rodzina by byla. Ale wracajac do watku na mikolaja:
-dostalem 2 kartkowki i 1 przerabany sprawdzian z biologii,
-chorobe (prawdopodobrze grypa),
-i w dodatku zgubilem moj zarabisty szalik gdzies w szkole a moze mi go ktos poprostu zarabal z szafki jakims bozym sposoben (juz wiecie skad mikolaj bieze prezenty;),
- i jedyne dobre to 93% z przerabanego sprawdzianu z matmy,

Jezeli moze niech ktos mi poleci jakis dobry internetowy MetalShop gdzie moglbym kopic szalik "Rammsteina".

A co do gały ze sprawdzianu z polaka, wspolczoje Ci Solstheim, pamietam czasy kiedy mialem po kilka gal z polaka co sie koniczylo nieciekawa sytuacja na koncu semestru ale zmadrzalem i w trzeciej klasie gimnazjum. A teraz ukoniczylem na wsze czasy edukacje z naszego wspanialego jezyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 02:32, Minsc i Boo napisał:

nie zdajesz sobie sprawy jakimi potworami ptrafia być niektórzy rodzice.


Wiesz, chyba Cię przeproszę za tę "bzdurę". My piszemy o innych rzeczach, ja o rodzicach, którzy wyprują sobie flaki dla swoich pociech. Ty o patologicznym marginesie (mam taką nadzieję), którego istnieniu nie zaprzeczam. Czy zdaję sobię sprawę? Tak, ogladałem i czytałem "wiadomości" z ostatniego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam CDA 13/2005 DVD (hmm... na okładce jest napisane 03/2005 - błąd?)

To raczej nie "patologiczny margines" zamiast uczucia daje kasę dzieciom. Często są to ludzie wykształceni i dobrze sytuowani, którzy założyli rodzinę i mają dzieci tylko dlatego, że "wszyscy tak robią", "w pewnym wieku już czas pomyśleć o dzieciach" itd. itp. Potem trzeba jakoś zamaskować brak uczuć, więc dają drogie prezenty małżonkowi i dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebijam wszystkich: w dniu wczorajszym dostałem awarię linii telefoniczniej, która dopiero dziś została naprawiona. Żeby nie było za mało to drugim prezentem było leczenie kanałowe zęba trzonowego. Nie ma co - fajny dzień wczoraj był. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:18, HumanGhost napisał:

Przebijam wszystkich: w dniu wczorajszym dostałem awarię linii telefoniczniej, która dopiero
dziś została naprawiona. Żeby nie było za mało to drugim prezentem było leczenie kanałowe zęba
trzonowego. Nie ma co - fajny dzień wczoraj był. ;-/


ciekawe co na gwiazdkę dostaniesz? może o jakimś ubezpieczeniu pomyśl ;P
ps: a poważnie - współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 12:30, minimysz napisał:

To raczej nie "patologiczny margines" zamiast uczucia daje kasę dzieciom. Często są to ludzie
wykształceni i dobrze sytuowani, którzy założyli rodzinę i mają dzieci tylko dlatego, że "wszyscy
tak robią", "w pewnym wieku już czas pomyśleć o dzieciach" itd. itp. Potem trzeba jakoś zamaskować
brak uczuć, więc dają drogie prezenty małżonkowi i dzieciom.


Hmm, ale ja nic nie pisałem o dawaniu pieniędzy. Przeciwnie, o rodzicach, którzy dać nie zawsze mogą i serce im się kraje, gdy patrzą na zwiniętą w podkówkę twarzyczkę swojego ukochanego dziecka. Co do ostatniego zdania, ja dostałem (o czym już pisałem) ptasie mleczko (otwarte, ok. 1/3 zawartości). Rozumiem, że skoro stanowi to równowartość 3-4 złotych, nie było to zamaskowanie braku uczuć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A z tym ubezpieczeniem to chyba nie głupi pomysł. Może wykupię ubezpieczenie dodatkowe od upadku meteorytu, albo lawiny (mieszkam na mazowszu), albo od trzęsienia ziemii. Z moim szczęściem to się może zdarzyć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem HOMM V Kuźnia Przeznaczenia(no tylko że ja sobie zrobiłem tak prezent no i oczywiście CDP przedłużając date premiery :] )A co od rodziców...jeszcze niewiem.A na gwiazdkę kupię sobie AoE 3 z dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:01, Graszczur napisał:

A ja jutro dostanę Spellforce''a! Już nie mogę się doczekać...

No mam nadzieję , że 2 część :D. No a ja narazie 30 zł i słodycze ale ten dzień nadejdzie dopiero jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostanę chyba jakąś książkę! :) "Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury" Terry''ego Pratchetta lub "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" Tolkiena. A może finkę? :D Nie wiem już zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostane nic oprócz sprawdzianu z fizyki, historii kartkówki z geografii. No od kolgi na szkolne mikołajki mam dostać jakąś gre ale nie wiem jaką, a w domu nic żeby na święta dostać więcej! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować