Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

a ja dostalem uwago paste do zebow :P ale nie taka zwykla tylko CZARNA :P tzn czarn pasta biale zeby :P (i tak by mi kupila ale ze sa mikolajki to dylemat ze juz kupila prezent) podobno dobrze wybiela :P:P pewnie cos od babci jeszcze i od taty :P
aha a kuzyn mi postawil w barze wsieklego psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostane 3kg powietrza lub więcej jeżeli zdołam unieść

na mikołaja już dawno nic nie dostałem(no chyba że ze szkoły - mikołajki klasowe) a na gwiazde od 3 lat nie dostaje nic porządnego (tzn. przekraczającego 10zł)a od roku nic nie dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:58, Vaksus napisał:

Ja dostane 3kg powietrza lub więcej jeżeli zdołam unieść

na mikołaja już dawno nic nie dostałem(no chyba że ze szkoły - mikołajki klasowe) a na gwiazde
od 3 lat nie dostaje nic porządnego (tzn. przekraczającego 10zł)a od roku nic nie dostaje :)

chłopie niema sie z czego cieszyć ale sam sobie robiż prezenty prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:00, Lak5 napisał:

chłopie niema sie z czego cieszyć ale sam sobie robiż prezenty prawda ??



jakby tak było to bym się cieszył.rok temu kupiłem sobie BF2 (całe moje oszczędności) to rodzice byli na mnie obrażeni przez 2tyg.(jak gra może kosztować więcej niż 20zł?!?!?!)

jak sobie kupie 2 gry na rok to jest dobrze :)

PS.Nawet jak mam kase(nie...nie mam kieszonkowego...a cola sama się nie kupi...gry też) to NIE MOGE jej wydać na co mi się żywnie podoba....rodzice traktują mnie jak dziecko...ale, rodziców się nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:02, Vaksus napisał:

> chłopie niema sie z czego cieszyć ale sam sobie robiż prezenty prawda ??


jakby tak było to bym się cieszył.rok temu kupiłem sobie BF2 (całe moje oszczędności) to rodzice
byli na mnie obrażeni przez 2tyg.(jak gra może kosztować więcej niż 20zł?!?!?!)

jak sobie kupie 2 gry na rok to jest dobrze :)

PS.Nawet jak mam kase(nie...nie mam kieszonkowego...a cola sama się nie kupi...gry też) to
NIE MOGE jej wydać na co mi się żywnie podoba....rodzice traktują mnie jak dziecko...ale, rodziców
się nie wybiera

bez obrazy ale masz nizle jeb... rodzicow... nie wiem jak znimi wytrzymujesz... rozumie nie dawac kieszonkowego (sknery:P) ale sam zbiera kase i rodzice nie pozwalaja mi wydawac mojich pieniedzy... niewyobrazam sobie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:02, Vaksus napisał:

> chłopie niema sie z czego cieszyć ale sam sobie robiż prezenty prawda ??


jakby tak było to bym się cieszył.rok temu kupiłem sobie BF2 (całe moje oszczędności) to rodzice
byli na mnie obrażeni przez 2tyg.(jak gra może kosztować więcej niż 20zł?!?!?!)

jak sobie kupie 2 gry na rok to jest dobrze :)

PS.Nawet jak mam kase(nie...nie mam kieszonkowego...a cola sama się nie kupi...gry też) to
NIE MOGE jej wydać na co mi się żywnie podoba....rodzice traktują mnie jak dziecko...ale, rodziców
się nie wybiera



z moją matką nie jest tak żle , nie zazdroszcze ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:06, vip konius napisał:

> > /.../


no widzisz...mam trudne dzieciństwo ;)

w szczególności jak kumpel nie daleko kosi wszytkie Edycje kolekcjonerskie(oczywiście na mikołaj i pod chodzinke dostaje nowe gry...i brat równierz)i mówi że ma już mało miejsca na półce i że POSTARA się nie kupować już w tym m-cu gier. eh...żeby na cole(1.50zł) żal dać to już przesada X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o szkołę to dostałem figurkę mikołaja, chipsy itd. Figurkę Mikołają przypadkowo rozbiłem, gdy rzuciłem torbą w szatni... ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:09, Vaksus napisał:

> > > /.../

no widzisz...mam trudne dzieciństwo ;)

w szczególności jak kumpel nie daleko kosi wszytkie Edycje kolekcjonerskie(oczywiście na mikołaj
i pod chodzinke dostaje nowe gry...i brat równierz)i mówi że ma już mało miejsca na półce i
że POSTARA się nie kupować już w tym m-cu gier. eh...żeby na cole(1.50zł) żal dać to już przesada
X_x

ja na twoim miejscu bym sie "zbuntowal" jak starszy albo starsza do mnie powiedziala by idz cos zalatw, przynies to, tamto... to ja na to bym powiedzial bym... nie chce mi sie lub (sknera nie usluguje) cos w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe muszę się pochwalić, chociaż rodziców za bogatych nie mam to dosałem w tym roku mega wypasione prezenty :D
Pierwszy i najważniejszy to aparat cyfrowy OLYMPUS SP510-UZ - po prostu mistrzostwo :D Wypaśny aparat, chyba lepszego prezentu nie mógłbym sobie wymarzyć (w sumie mógłbym, ale liczyłem na coś do 50 zł a tu taki prezent <wow>)
Drugi to 50 zł na wydatki różne.
Ostatni, ale nie najgorszy to worek pełen ptasiego mleczka :D:D:D (mógłbym pisać prace doktorskie rozwodząc się nad jego smakiem :] Nie ma nic lepszego :))

Życzę wszystkim fajnych prezentów pod poduchą (u nas tak się je chowa, nie wiem jak jest u was :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:15, vip konius napisał:

> > /.../


jakbym powiedział coś takiego to bym nauczył się latać....tyle że pierwsza próba była by przez zamknięte okno....z4 piętra ^^`

no wiesz...bunt trwa...ale to tylko pozory...np.jeżeli powiem moje zdanie to moja mama odrazu się wydziera po mnie że sobgie za dużo pozwalamk itp.(nioe przytocze teraz przykładu bo mam skleroze ale jak przypomne sobie to napisze).o ojcu lepiej nie mówić(wystarczy że okruszek leży na ziemi, to lepiej chować się do bunkór aty-atomowych).

eh...a chciałbym mieć NWN2 EK - Chaotic Evil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem worek ziemniaków :P Tak na serio jutro dostane Heroes of Might and Magic V (jeżeli jest w Empiku :P) no i kase zapewne :) samo heeroes by wystarczyło :D ale jak daja to trza brać :P

Życze wszystkim super prezentów na mikołaja no i na gwiazdke ;)

Pozdrawiam
Maestro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostane NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz jaka można sobie wyobrazić:P nie nie dziecko:D a ni zdrowie bo jestem poważenie chory tylko Święty spokój:D i co wy ta no :D jestem naj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:28, Janwart napisał:

A ja dostane NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz jaka można sobie wyobrazić:P nie nie dziecko:D a ni zdrowie
bo jestem poważenie chory tylko Święty spokój:D i co wy ta no :D jestem naj??



ale ze świętym spokojem jest jescze coś....nuda....i trapienie że nie masz NWN2 albo HommV.....albo innej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Mikołaja co rok dostaje to samo (według tradycji ;)). Wielką Encyklopedię Gier i pare słodyczy.
Czyli coś niedrogiego i skromnego. Natomiast mój kumpel dostaje Gothica, HoMM V: Hammers of Fate, Dark Messiah... i wszystko co sobie zapragnie... Na Mikołajki! A gdy mu mówie, że dostałem torebke słodyczy, nabija się ze mnie, że głowa bolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herosow mam i nie gram:D NWN2 nie widziałem i poluje zobaczyć:D a gram na BN w D2 i to mi na razie starcza ale jak byś był tak miły i napisał cos więcej o NEN 2 porównując do 1 bendę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:49, Janwart napisał:

Herosow mam i nie gram:D NWN2 nie widziałem i poluje zobaczyć:D a gram na BN w D2 i to mi na
razie starcza ale jak byś był tak miły i napisał cos więcej o NEN 2 porównując do 1 bendę wdzięczny

troche nie na temat :P
jakie masz acc w d2 ? :P moze cos ci dam :P bo juz raczej nie ggram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować