Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

C&C 3 na szczycie

19 postów w tym temacie

Mam nadzieje, że port na x0 będzie równie udany. Nie stać mnie na kompa, który by dobrze pociągnął tą gre, a jestem fanem serii C&C (bez Generals oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka przednia, to pewne... Ja nie pogram, ale wiem, że wymiata. Podobnie jak kolega najwyżej jestem fanem C&C bez Generals, choć to nawet fajna strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C jest super ale teraz ma takie pytanie moze ktos z was mi udzielic malenkiej odpowiedzi a mianowicie doszly mnie sluchy ze multik w C&C3 jest platny a ja ta gre chcialem kupic tylke z tego wzgledu czu moze ktos potwierdzic ta " nie prawde ? " hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 10:43, Elendil_MODED napisał:

no tak, znaczny spadek, z pierwszego na drugie, z drugiego na trzecie ;)


Znaczny spadek *sprzedaży* - ponad 50% to nie jest dużo? Spadek na liście faktycznie jest przy tym zaskakująco nieznaczny, co zresztą jest nawet zaznaczone w newsie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 10:47, BaxiK napisał:

C&C jest super ale teraz ma takie pytanie moze ktos z was mi udzielic malenkiej odpowiedzi
a mianowicie doszly mnie sluchy ze multik w C&C3 jest platny a ja ta gre chcialem kupic tylke
z tego wzgledu czu moze ktos potwierdzic ta " nie prawde ? " hihi.

Tego typu gry nie mają płatnego multi, tak samo jak bfme czy bfme 2(też gry EA), gdzie nie ma płatnego multi, tylko "rozbudowane" RPG(zdaniem niektórych) są płatne tak jak WoW czy D&D czy LotR Shadows of Angmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 10:50, Domek napisał:

> no tak, znaczny spadek, z pierwszego na drugie, z drugiego na trzecie ;)

Znaczny spadek *sprzedaży* - ponad 50% to nie jest dużo? Spadek na liście faktycznie jest przy
tym zaskakująco nieznaczny, co zresztą jest nawet zaznaczone w newsie. :P

Masz rację, ale to było oczywiste od samego początku. Ma sę to tak samo jak z megahitami w kinie, spadek oglądalności po pierwszym weekendzie zawsze jest duzy. Te tytuły szły razem z konsolą, jeśli by wziąć pod uwagę ilość sprzedanych konsol i tych dwóch gier to powinna być dosyć proporcjonalna.
podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na youtube prezentację kamerki do x360. Wykorzystywano tam C&C3. Niestety sterowanie na xo jest tak samo "zwalone" jak w LotR: Battle for Middlearth. Kursor umieszczony na środku ekranu, czyli przesuwasz cały ekran żeby zaatakować grupę wrogów, potem wracasz po inne jednostki (tracąc z pola widzenia miejsce walki) i wybierasz kolejną grupę. Jak dla mnie porażka i cieszę się, że kupiłem wersję na PC. Przy tak dynamicznej rozgrywce jaka jest w C&C3, nie wyobrażam sobie tego siermiężnego sterowania jakie serwuje nam EA na x360.

BTW. Czy ktoś z gram.pl mógłby mi wyjaśnić dlaczego do gry kupionej u nich nie ma wirtualnych pieniędzy? To ma być program lojalnościowy? W sklepie nie dla idiotów gra kosztuje 99,99 pln. Jaka jest korzyść z kupienia gry na gram.pl oprócz podkładki pod mysz, która (teoretycznie gratis) wychodzi nas około 30 pln? Poprawcie się gramowicze bo stracicie kolejnego klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadek jest jasny gdyż gry i konsole tylko przy premierze się sprzedały. Teraz PS3 słabo się sprzedaje a po co komu gra jeśli konsoli nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chccie wiedzieć to do gier EA i LEM nie można wykorzystywać większych ilości wPLN niż 10 - więc poza promocjami to gry EA i LEM lepiej szukać w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Wielkiej Brytanii zamówione było ok 500.000 PS3 na starcie to chyba jasne,że tych 500.000 ludzi kupi do nich grę lub dwie na start. Dobrych i fajnych rzeczy na PS3 wyszło kilka (wliczając w to multiplatformowe) więc te kilka musiało się na początku dobrze sprzedać. Obecnie ten kto naprawdę umierał z chęci posiadania PS3 jako nowości już ją ma (w GB naturalnie) i wszystko wraca do właściwych proporcji. A co do RTSów i FPP na konsole to naprawdę warto kupić mysz i klawiaturę (na pewno widziałem taki gadget do PS3). Ja do kilku konwersji na PC kupiłem sobie pada i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować