Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kffiaciany konkurs - pierwsze żniwa!

52 postów w tym temacie

gram.pl

Wiosna. Przy akompaniamencie ptasiego śpiewu kffitną pierwsze kffiatki. My ten okres mamy już za sobą i właśnie zbieramy plony roślinno-recenzenckiego konkursu rozganizowanego z okazji historycznej premiery elektronicznej edycji 4gramów.

Przeczytaj cały tekst "Kffiatkowy konkurs - pierwsze żniwa!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super znowu wygrałem książkę to drugi konkurs, w którym coś wygrałem na gram.pl za pierwszym razem też byłą to książka :P ale ważne, że mi się udało gratuluje pozostałym laureatom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos za kazdym razem kiedy chcialem wziac udzial w tym konkursie obrazek z tekstami byl tak rozmazany iz nie dalo sie z niego odczytac niczego - no chyba ze to tak mialo byc...

gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morthi tak miało być trzeba było się domyślić jeszcze, że to o ten tekst chodzi bo faktycznie był tak zamazany wycinek, że nie dało się odczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak się zastanawiam bo jedną z książek jaka była do wygrania jest ''''Zamęt'''' Neala Stevensona i kiedyś ja właśnie wygrałem tę książkę tylko, że to był pierwszy tom a teraz jak to będzie też pierwszy tom ? czy oba ? czy tylko drugi ? hehe :P wie ktoś może ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam podobają się te teksty, które są odpowiedzią na te głupie posty (w tym konkursie)?
Bo mi nie:/
Żal- następnym razem wymyślcie coś śmieszniejszego, bo tym razem się nie udało...:l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować