Zaloguj się, aby obserwować  
Monastor

Wyniki Konkursu Mikołajkowego gram.pl!

394 postów w tym temacie

A to moje dwa obrazki: jeden z Guild Wars a drugi z Ruble Roses (wiem, że CDP go nie wydał ale co tam!). Może jakaś nagroda pocieszenia (5 wPLN)? ;) żartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<smutny> Ja też liczyłem na wygraną ale trudno sie mówi... Mam nadzieję że pokarzecie pozostałe prace... Chcę widzieć swoją na necie :) Gratuluje wygranym... Niezłe prace, chociaż z kilkoma mógłbym konkurować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:27, DexterWojtek napisał:

Zaloze sie teraz ze osoby ktore wygraly w nastepnym konkursie zrobie 2 prace a inne porobia
50 i przegraja znow i beda mieli dosyc a tamci znowu beda szczerzyli kielki :/

tzn. liczy się ilość nie jakość? popatrz na niektóre prace: naprawdę wymagały wysiłku. nie powiem że zrobiłem ot tak hop-siup, ale ja przynajmniej jestem z moich obrazków zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem wygrac :( tak sie w paincie męczyłem... no ale coż.... oceńcie moje prace ( tzn czy są śmieszne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:25, lurynowicz napisał:

A to moje dwa obrazki: jeden z Guild Wars a drugi z Ruble Roses (wiem, że CDP go nie wydał
ale co tam!). Może jakaś nagroda pocieszenia (5 wPLN)? ;) żartuje...


Najlepiej ci wyszedł ten drugi. Jest baaaardzooo fajny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:35, kicek99 napisał:

> A to moje dwa obrazki: jeden z Guild Wars a drugi z Ruble Roses (wiem, że CDP go nie wydał

> ale co tam!). Może jakaś nagroda pocieszenia (5 wPLN)? ;) żartuje...

Najlepiej ci wyszedł ten drugi. Jest baaaardzooo fajny :D.

chociaż jednemu się podoba. ;) wielkie dzięki Stary! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez kilka nie śmieszy wcale. Poprostu dodano brode i czapke, ale im gratuluję bo trafili w gusta oceniajacych ;]
Naprawdę dziwię się, że niektóre prace nie wygrały, bo wiele tych zamieszczonych na forum może nie jest super wykonana, ale śmieszy :D Nie można się poddawać. W następnym konkursie się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:30, WorldWar3PL napisał:

ja chcialem wygrac :( tak sie w paincie męczyłem... no ale coż.... oceńcie moje prace ( tzn
czy są śmieszne )


Fajny jest ten z dinozaurem, uśmiałem sie nieźle. XD

Bez urazy, ale niektóre nagrodzone prace, wcale mnie nie śmieszyły. Widze na forum dużo lepszych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować