• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.04.2007 o 22:31, ktos napisał:

mial ktos taki problem ze przy 1 wiscigu kreci sie kamera na okolo drogi ??



Ale więcej danych by się przydało, jaką masz wersje gry ?
poruszaj kółkiem myszki w górę lub w dół albo przeinstaluj grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 22:31, ktos napisał:

mial ktos taki problem ze przy 1 wiscigu kreci sie kamera na okolo drogi ??

Wydaje się, że jest problem z renderowaniem auta. Spróbuj zmniejszyć ustawienia grafiki - coś podobnego kiedyś zdarzyło mi się w TOCA - chyba przez nadmierne anizo. Może byc też kwestia ustawienia odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja miałem podobny problem przy innej grze, jeżeli masz podłączony joypad lub joystick spróbuj wyzerować pozycję na osi poziomej (Chyba Y). Jeżeli to nie pomaga to może to być wina zbyt dużej ilości fajerwerków graficznych. Najprawdopodobniej Ainstr. i Anizo. Więcej na ten temat nie wiem.

@Marcin08
Dobrze, że zauważyłeś. Nie możesz mieć racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na moim to chyba będzie chodził ok
Mam Kompa:
Procesor: Intel Duo Core 6300
Pamięci: Geil 1 GB 800 MHz
Grafika: Radeon X1950XTX 512 Mb Saphire
Zainwestowałem w sprzęt i mam nadzieję, że się nie rozczaruję jak odpalę TDU
Zamówiłem już dawno na gram.pl i czekam i mam nadzieję, że niedługo będę miał w domku (przed świętami najlepiej).
Zamówienie potwierdziłem 3 kwietnia, więc kiedy będzie wysłane? I kiedy dojdzie zamówienie mam mieć dostarczone kurierem Masterlink
Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam TDU-owiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak już kilku krotnie wspominałem temat poświęcony jest TYLKO kwestiom technicznym..
Jeżeli byś śledził uważnie wcześniejsze posty znalazł byś informacje o wczorajszej wysyłce z gram.pl

Każdy następny post w który nie będzie związany z tematem poleci...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 13:16, ktos napisał:

THX wszystko dziala gdy zmniejszylem grafike ale co mam zrobic aby grac na max ??

Pobaw sie ze sterownikami do arty graficznej, spróbuj nowszych, spróbuj starszych, spróbuj nieoficjalnych.
Akashi -->"kwestiom" w tym przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!

Ja natomiast mam taki problem. Założyłem profil gracza wieloosobowego. Ale podczas rozgrywki nikogo nie ma oprócz mnie, ani nie mogę wejść do wyścigu założonego przez kogoś, nie widzę używanych aut w sprzedaży??
O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Activation process has been terminated. Please make sure the SERIAL has been entered correctly.
Press BACK to attempt another activation, click MANUAL ACTIVATION to activate manually or press CANCEL to abort. In case the problem still persists please contact mailto:support@securom.com.

The SERIAL was not found in the database. Most likely the SERIAL has been entered incorrectly.


To właśnie wyskakuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć kupiłem Test Drive Unlimited i nie wiem jak zmienić ustawienia sterowania bo chce mieć na kierownicy sterowanie plz. help kierownica to Double Vibration Stering Weel + pedały. Prosze da się jakoś zmienić sterowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 14:05, goldeneagle napisał:

Activation process has been terminated. Please make sure the SERIAL has been entered correctly.

Press BACK to attempt another activation, click MANUAL ACTIVATION to activate manually or press
CANCEL to abort. In case the problem still persists please contact mailto:support@securom.com.

The SERIAL was not found in the database. Most likely the SERIAL has been entered incorrectly.


To właśnie wyskakuje;(


sprawdź czy niezamieniasz "zero" z "O" i 1 z I .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas próby połączenia mnie z serwerem Atari dostaję komunikat, że Nie udało się połączyć z serwerem TEST DRIVE. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie.

U mnie wszystko wygląda być w porządku. Mógłbym liczyć na jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 14:12, Shifty007 napisał:

Podczas próby połączenia mnie z serwerem Atari dostaję komunikat, że Nie udało się połączyć
z serwerem TEST DRIVE. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie.


U mnie wszystko wygląda być w porządku. Mógłbym liczyć na jakieś sugestie?


żaden firewall nie blokuje ci połączeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 14:05, Danion napisał:

Witam!

Ja natomiast mam taki problem. Założyłem profil gracza wieloosobowego. Ale podczas rozgrywki
nikogo nie ma oprócz mnie, ani nie mogę wejść do wyścigu założonego przez kogoś, nie widzę
używanych aut w sprzedaży??
O co chodzi??



to pomoże ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować