• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Znalazł ktoś może juz jakis sposób na to połączenie z serwerem?? Bo u mnie jak nie szło tak dalej nie idzie i se na necie nie podram coś mi sie wydaje, a specjalnie dla tego zakupiłem te grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 21:55, DawidG napisał:

Znalazł ktoś może juz jakis sposób na to połączenie z serwerem?? Bo u mnie jak nie szło tak
dalej nie idzie i se na necie nie podram coś mi sie wydaje, a specjalnie dla tego zakupiłem
te grę :/


Nie wiem jak ci pomóc, podobno opuźnienie wersji PL spowodowane było właśnie problemami z łączeniem się gry do serverów. Na mojej angielskiej wersji tego problemu niema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 22:15, BreeD napisał:

ja mam porty poblokowane :( więc jeśli admin się nie zlituje to sobie nie pogram( 8 dych w
plecy)


Taa, a ja z moim serialem nawet w singla nie mogę zagrać, więc co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorka ale w domu nie mam bazy kluczy wiec musisz poczekać do 9:00 :( Podeślij do nas Keya i podaj ten komunikat co ci się zgłasza tak na wszelki wypadek by było wiadomo o co chodzi :P

Sprawdź typowe byczki w stylu "o" i "0" oraz czy "U" i "V" itp .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:23, Akashi napisał:

1 klucz na 1 konto tak jak w każdej grze :)


Brat też chciałby pograć. To oznacza, że muszę kupować drugiego kompa i grę do niego? Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:29, murdock1979 napisał:

> 1 klucz na 1 konto tak jak w każdej grze :)

Brat też chciałby pograć. To oznacza, że muszę kupować drugiego kompa i grę do niego? Bez sensu.

Rozumiem, że takie ograniczenie ma sens, gdybym chciał instalować tą samą grę na innym kompie. Ale brak możliwości założenia drugiego konta na tym samym kompie to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety ale tak było zawsze w grach w kwestii trybu multi, poza tym wszystkie informacje masz w licencji którą zaakceptowałeś podczas instalacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:46, SwenG napisał:

No chwila, ale przecież możesz założyć drugi profil. Co za problem ?


No właśnie. Zastanawiam się tylko czy w tym drugim profilu będą zablokowane połączenia z serwerem. Jak to będzie wyglądało. Przecież kod podaje się chyba przed instalacją gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:50, murdock1979 napisał:

> No chwila, ale przecież możesz założyć drugi profil. Co za problem ?

No właśnie. Zastanawiam się tylko czy w tym drugim profilu będą zablokowane połączenia z serwerem.
Jak to będzie wyglądało. Przecież kod podaje się chyba przed instalacją gry

Nie będzie zablokowane bo grasz jednocześnie tylko na jednym profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:58, SwenG napisał:

> > No chwila, ale przecież możesz założyć drugi profil. Co za problem ?
>
> No właśnie. Zastanawiam się tylko czy w tym drugim profilu będą zablokowane połączenia
z serwerem.
> Jak to będzie wyglądało. Przecież kod podaje się chyba przed instalacją gry
Nie będzie zablokowane bo grasz jednocześnie tylko na jednym profilu.


Wiadomo, że w danej chwili gram na jednym profilu. Ale Akashi napisał, że 1 klucz na 1 konto.A 1 konto to 1 profil. Z tego co pamiętam z bety można było założyć wiele profili. I teraz nie wiem, czy podczas tworzenia profilu prosi o podanie klucza, czy podczas instalacji. Jeśli podczas instalacji to jakim cudem może zablokować połączenie z serwerem przy tworzeniu następnych profili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:32, Akashi napisał:

Niestety ale tak było zawsze w grach w kwestii trybu multi, poza tym wszystkie informacje masz
w licencji którą zaakceptowałeś podczas instalacji gry.



nie zawsze. Bo np. w grze PES6 można mieć 3 konta do grania przez neta mając 1 oryginalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować