• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.04.2007 o 14:15, SwenG napisał:

No to już trzy osoby zgłosiły błąd w polskiej wersji. Błąd jest na tyle poważny, że nie da
się gry ukończyć.
Ja sprawdzę jak wrócę do domu i potwierdzę.
Gra wywala się przy wjechaniu do tego punktu: http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_14/20070406140817.jpg
i tylko w wersji polskiej.



To jest to, o czym pisałem kilka postów wyżej. Zdaje się, że panowie z CDP coś w kodzie gry sknocili. Błąd ten uniemożliwia odkrycie 100% dróg na wyspie, a tym samym uzyskanie dostępu do jednej cennej willi, odblokowanie cennego achievmentu i ukończenie gry w 100%. Takich obszarów może być więcej, ale jak na razie odkryłem tylko ten(przemierzyłem jak na razie 70% dróg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

POTWIERDZAM !! Błąd w polskiej wersji gry, nie ma mozliwosci ukonczenia gry gdyz wywala do windowsa, zabugowany obszar jest zaznaczony gdzies na mapie wyzej.

Panowie z CDP, prosimy o szybkiego patcha bo niestety, gorzej teraz w to sie gra niz w bete pare miesiecy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

2 pytania:
1. Czemu, gdy chcę stworzyć profil online, gra stwierdza, iż ksywka jest źle wpisana, mimo, że w innych grach działa to normalnie. Dalej, to w ogóle nie działa, bo stworzyłem jeszcze jeden profil.

2. Czemu, od drugiego uruchomienia gry pojawiły się kolejne bugi? Tzn. kursor nie da się najechać na elementy na dole i po prawej str. ekranu. Przez to, nie da się zatwierdzić opcji, ani przesuwać mapy.

Czekam na wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja również podtwierdzam ten bug, który został napisany już wcześniej - mnie również wywala do windowsa kiedy wjeżdzam na tą uliczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I jeszcze jeden bug, czemu gdy chcę wykonać zadanie związane z modelką, samochód zatrzymuje się w miejscu i nie ruszy się dopóki nie przestawię sterowania na domyślne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP schodzi na psy. Bylo mnóstwo problemów z Neverwinter Nights 2 w wersji PL, teraz to samo z TDU. Co wy tam żadnym betatestów nie robicie ? Po prostu wyć sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 15:08, kineskop napisał:

CDP schodzi na psy. Bylo mnóstwo problemów z Neverwinter Nights 2 w wersji PL, teraz to samo
z TDU. Co wy tam żadnym betatestów nie robicie ? Po prostu wyć sie chce.

Lud chciał-to ma. Ludzie wyli,że przekładają premierę co chwila więc chcieli zrobić wszystko jak najlepiej. Domyślam się,że mieli nie zły zapier*** więc mogli nie zauważyć. Może to trochę niedobrze,że tak szybko ale zrozumcie,że oni mają termin do którego muszą się wyrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz sie pewnie posypią "nieoficjalne łatki" jak to było w przypadku NWN 2, no i zastanawia mnie jak to ludzie z CDP zrobili, że coś co w angielskiej wersji działało bez zarzutu w wersji polskiej jest zepsute co uniemożliwia odkrycie 100% dróg w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam duzy problem z TDU. Gdy pojawi sie napisy powitalne ekran robi sie caly czarny. Czekalem ok 5 minut i nic. Czy ktos mial podobny problem i jako go rozwiazal. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 13:34, Dead-pl napisał:

Vista + 8800GTX i gra chodzi bez problemów więc może to wina sterowników...
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1609 <== tutaj link do najnowszych 101.02 sterowników
pod XP


Wersja sterownika: 6.14.10.9794 - najnowszy dostępny na stronie Nvidii, wczoraj aktualizowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 15:42, Czarkinson napisał:

Mam duzy problem z TDU. Gdy pojawi sie napisy powitalne ekran robi sie caly czarny. Czekalem
ok 5 minut i nic. Czy ktos mial podobny problem i jako go rozwiazal. Prosze o odpowiedz.


Proszę o podanie configu twojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 16:18, Czarkinson napisał:

Juz rozwizalem swój problem. Mój antywirus blokowal polaczenie. Ale to i tak nic mi nie dalo
bo gra chodzi tragicznie (ok. 5 FPS). Upgrade Time !!!


A którego anty wirusa używasz? MKS''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam wszystkich

1. Posiadam też w/w problem z grą w trybie online, czyli od czasu do czasu tracę połączenie z serwerem i myślę, że może być to spowodowane dużymi pingami do jak i z serwera i następuje automatyczne rozłączenie przez serwer (ale nie jestem tego pewien?)

2. Zauważyłem, też błąd podczas gry online. Podczas jazdy po wyspie z innymi graczami,
gdy dochodzi do zdeżenia samochodów, to można przejechać przez niego i nic się niedzieje (przenikanie przez samochód), a za innym razem następuje udeżenie tak jak w samochody sterowane przez komputer i dochodzi do kraksy.

Mój nick w grze to "McPleban_PL"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować